10807 відвідувачів онлайн
3 318 27

СБУ затримала депутата райради Донецької області - організатора незаконного "референдуму"

СБУ затримала депутата райради Донецької області - організатора незаконного

Співробітники Головного управління СБУ в Донецькій і Луганській областях затримали колишнього депутата Великоновосілківської районної ради Донецької області, який підозрюється в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що в травні 2014 депутат організував і провів мітинг серед жителів селища Велика Новосілка.

Зловмисник публічно звертався із закликами до відділення регіону від України і створення фейкової "ради донецької народної республіки". Після провального референдуму депутат втік із селища і тривалий час переховувався від правоохоронців у південно-східних регіонах України, де намагався налагодити свій бізнес.

Зловмисника було оголошено в розшук. Співробітники СБ України встановили місцезнаходження колишнього депутата і на підставі рішення суду затримали його в Запорізькій області.

Чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України і він узятий під варту. Триває досудове слідство.

Коментувати
Сортувати:
Херасе молодци. Сколько лет прошло то?
показати весь коментар
07.12.2017 14:54 Відповісти
Пааашла ррработа на публику шапитистов!!!!
показати весь коментар
07.12.2017 14:54 Відповісти
Вадин тур, продам рашен) И ведь найдутся идиоты...
показати весь коментар
07.12.2017 14:56 Відповісти
+
показати весь коментар
07.12.2017 14:59 Відповісти
Шапитисты? Это ссцакоботы?
показати весь коментар
07.12.2017 15:04 Відповісти
гельмут вайсвальд,-комрад, хозяин магазина в питере, говорит: "и пошла массовка"
показати весь коментар
07.12.2017 18:03 Відповісти
их не надо задерживать, а надо пристреливать при задержании.
показати весь коментар
07.12.2017 14:55 Відповісти
А добкин с призывами че не в тюрме?
показати весь коментар
07.12.2017 14:55 Відповісти
он партнер!
показати весь коментар
07.12.2017 14:56 Відповісти
+++
показати весь коментар
07.12.2017 14:59 Відповісти
СБУ задержала депутата райсовета Донецкой области - организатора незаконного "референдума" - Цензор.НЕТ 4466
показати весь коментар
07.12.2017 15:02 Відповісти
уже и референдум-то де-факто Минском признан.....
показати весь коментар
07.12.2017 14:55 Відповісти
Та вже всім відомо чим скінчиться. Злочинець виявиться не злочинцем, і навіть однотуровий медальку вручить... Скільки вже таких ловили, і все одне і те ж....
показати весь коментар
07.12.2017 14:55 Відповісти
+++
показати весь коментар
07.12.2017 15:00 Відповісти
"почему мы, украинцы, не требуем от власти выполнения её обещаний? Почему этого требует только один грузин?
https://www.facebook.com/p.sebastianovich/posts/1749945778373401 Павел СЕБАСТЬЯНОВИЧ "
показати весь коментар
07.12.2017 14:57 Відповісти
+++
показати весь коментар
07.12.2017 21:09 Відповісти
Хотят представить к награждению петрушкиной медалькой?
показати весь коментар
07.12.2017 15:00 Відповісти
Ахметова , Бойко чи Вилкула ?
показати весь коментар
07.12.2017 15:00 Відповісти
Ви АХент кремля... На друзів-партнерів соєвого наговорюєте...
показати весь коментар
07.12.2017 15:03 Відповісти
навіщо так поспішати? лише 4 роки пройшло
показати весь коментар
07.12.2017 15:16 Відповісти
Долго гонялись , чтоб орден вручить ...
показати весь коментар
07.12.2017 15:17 Відповісти
А фамилия депутата?! Или деток его не хотите беспокоить,которые в каком-нибудь Харьковском или Киевском ВУЗе учаться? Корнет звонил,да?
показати весь коментар
07.12.2017 16:02 Відповісти
+
показати весь коментар
07.12.2017 16:24 Відповісти
Шира чи Шемяков?
показати весь коментар
07.12.2017 16:22 Відповісти
https://ghall.com.ua/2017/12/07/na-donbasse-ubili-chlenov-semi-kuma-yanukovicha-smi/ про сім'ю Шири - кума Януковича

Якщо вони збігли від укропів в 2014 році з Великої Новосілки (Янісоль стара назва), то хто ж їх вбив? І так буде з кожною падлюкою, яка зрадила Україну