9388 відвідувачів онлайн
5 288 29

Нардеп Заружко стала членом фракції Радикальної партії

Нардеп Заружко стала членом фракції Радикальної партії

Народний депутат Валерія Заружко стала членом фракції Радикальної партії, повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій на вечірньому засіданні парламенту в четвер.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Раніше цього дня В.Заружко, обрана до Верховної Ради України за списками Радикальної партії Олега Ляшка, склала присягу депутата.

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія України на засіданні в четвер визнала обраною та зареєструвала В.Заружко з огляду на дострокове припинення Верховною Радою повноважень народного депутата України Андрія Артеменка. За даними ЦВК, В.Заружко є безпартійною, 1978 року народження, освіта вища, проживає в м. Вишневому Києво-Святошинського району Київської області, була включена до виборчого списку Радикальної партії Олега Ляшка під №28.

Іншою постановою комісія зареєструвала народного депутата України В.Заружко, обрану на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від Радикальної партії.

Днем раніше до Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) прийшли групи народних депутатів на чолі з лідером Радикальної партії Олегом Ляшком, які вимагали надати копію судового рішення про дострокове припинення повноважень народного депутата України А.Артеменка з відміткою про набуття рішенням законної чинності. Як пізніше пояснив О.Ляшко, таке рішення їм потрібне для того, щоб ЦВК надала мандат наступному за списком кандидату від Радикальної партії. У ВАСУ розповіли, що "при цьому О.Ляшко використовував нецензурну лексику, намагаючись залякати та морально тиснути на керівника апарату та інших працівників суду".

У ВАСУ повідомили, що до них надійшов запит ЦВК щодо отримання копії зазначеного судового рішення з відміткою про набуття ним законної чинності 5 грудня в другій половині дня, того самого дня запит було зареєстровано. А вже вранці 6 грудня нардепи звинуватили суд у затягуванні та блокуванні призначення кандидата в народні депутати від їхньої партії. Такі дії у ВАСУ розцінюють як пряме втручання в діяльність суду та закликають народних обранців вирішувати всі питання законно.

Коментувати
Сортувати:
Дивлячись на заголовки новин цензору і кругооббіг дебілізму хочеться додати до кожної новини по 2 слова:
"Нардеп Заружко стала членом фракции Радикальной партии якогось х..."
"Рада проголосовала за бюджет-2018 - его приняли 273 голосами якогось х..."
"На киевском Подоле подожгли дом якогось х..."
"Премьер Польши Беата Шидло подала в отставку якогось х..."
"Рада внесла изменения в Налоговый кодекс якогось х..."
???? Нардеп Заружко стала членом фракции Радикальной партии - Цензор.НЕТ 5128
показати весь коментар
07.12.2017 23:37 Відповісти
+++)))
показати весь коментар
07.12.2017 23:39 Відповісти
Нардеп Заружко стала членом фракції Радикальної партії - Цензор.НЕТ 3324
показати весь коментар
07.12.2017 23:46 Відповісти
обьединяетса, ну а разве о партие скотиняки кто то сомневалса, ну если только букмеикери, специалисты спортивны игр
показати весь коментар
07.12.2017 23:40 Відповісти
По данным ЦИК, В.Заружко является беспартийной...но была включена в избирательный список Радикальной Партии Олега Ляшко под №28.

Ну для пидароШляшки это нормальное явление... там все с "очком" набекрень.
показати весь коментар
07.12.2017 23:42 Відповісти
У Шляшка уже дела пошли в гору после того как он создал Ширку с БПП, Народным Хронтом и Жопоблоком.
показати весь коментар
08.12.2017 00:00 Відповісти
Ну, на 1 радифекала больше..)) Оченнно "почётная" фракция шляшков и шлюшек..)) Круговорот гавна в В.Зраде..
показати весь коментар
08.12.2017 00:31 Відповісти
кто шо знает про неё? выглядит перспективно для партии шляшка))
показати весь коментар
07.12.2017 23:42 Відповісти
сама з Донецька ...переїхала в Київ , ріелтор ...
Кажуть - займається виключно елітною нерухомістю так що - бабло є ...
показати весь коментар
07.12.2017 23:45 Відповісти
спасибо. значит уже кое-что подарили
показати весь коментар
07.12.2017 23:46 Відповісти
родилась в 1978 году, образование высшее, на момент включения в список РП была беспартийной, проживала в Донецке и являлась руководящим партнером агентства недвижимости "007" (ее супруг является партнером в этой риэлторской компании).сегодня живет в Вишневом под КиевомНардеп Заружко стала членом фракції Радикальної партії - Цензор.НЕТ 5495
показати весь коментар
07.12.2017 23:52 Відповісти
по очам бачу, що це - безкопромісний борець за щастя народне, ще одна безідейна скотиняка з вилами Нардеп Заружко стала членом фракції Радикальної партії - Цензор.НЕТ 4400
показати весь коментар
07.12.2017 23:45 Відповісти
А по "пілотці" взагалі багатоверстатниця-передовик Нардеп Заружко стала членом фракції Радикальної партії - Цензор.НЕТ 1922
показати весь коментар
07.12.2017 23:49 Відповісти
Так він ручиську туди вже запустив...
Нардеп Заружко стала членом фракції Радикальної партії - Цензор.НЕТ 9202
показати весь коментар
07.12.2017 23:54 Відповісти
"туди" це куди - в "інше місце" ? Нардеп Заружко стала членом фракції Радикальної партії - Цензор.НЕТ 8834 ...))
показати весь коментар
07.12.2017 23:56 Відповісти
Ну бачите як либу давить від задоволення. Нардеп Заружко стала членом фракції Радикальної партії - Цензор.НЕТ 9604
показати весь коментар
07.12.2017 23:59 Відповісти
г-г-г.... Нардеп Заружко стала членом фракції Радикальної партії - Цензор.НЕТ 9974
показати весь коментар
08.12.2017 00:04 Відповісти
так, в нього за Україну, вибачаюсь, дупа болить
показати весь коментар
08.12.2017 00:00 Відповісти
Главное донецкая,остальное приложится
показати весь коментар
07.12.2017 23:51 Відповісти
это точно ..
показати весь коментар
08.12.2017 00:35 Відповісти
К избранному народу принадлежит избранница? Нет?
показати весь коментар
08.12.2017 00:14 Відповісти
Нардеп Заружко стала членом фракції Радикальної партії - Цензор.НЕТ 1530
показати весь коментар
08.12.2017 07:24 Відповісти
Не-а. Я зоофил. Надень намордник на всякий случай.
показати весь коментар
09.12.2017 23:52 Відповісти
Нардеп Заружко стала членом......

питання відсутні. одним більше одним менше.
https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=9&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjpr6ez-**************************&url=http%3A%2F%2Ftabloid.pravda.com.ua%2Fperson%2F4f34e1dce2ecf%2F&usg=AOvVaw2c1kLYTPlyz7gabNN5AqEK Ляшко розповів, який з нього "під*рас" | ТаблоID - Tabloid
показати весь коментар
08.12.2017 00:27 Відповісти
наконец то в радикалах появился один член...... неужели в заднеприводных транс затесался...
показати весь коментар
08.12.2017 06:13 Відповісти
+++
показати весь коментар
08.12.2017 09:27 Відповісти
еще одной пустышкой в раде стало больше.
показати весь коментар
08.12.2017 09:16 Відповісти