3945 відвідувачів онлайн
3 428 19

Перші стаціонарні пости екомоніторингу встановили на Дніпропетровщині, - ОДА

У Дніпрі, Нікополі та Павлограді в житлових кварталах встановлені перші стаціонарні пости екологічного моніторингу, які працюють у тестовому режимі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомили в департаменті екології та природних середовищ Дніпропетровської облдержадміністрації.

"На три стаціонарні екопости з обласного бюджету було виділено понад 3,7 млн грн. Вони виключно українського виробництва і придбані через систему електронних держзакупівель Prozorro. Вважаю, що це ефективне придбання. Обладнання сертифіковане, компактне, недороге в обслуговуванні", - зазначив директор департаменту екології та природних середовищ Дніпропетровської облдержадміністрації Руслан Стрілець.

За його словами, до кінця грудня пости екомоніторингу дозволять отримувати повноцінні дані про стан довкілля у цих містах у режимі онлайн, з передачею на сайт ecoinfo.pro.

Спеціальні датчики постів екомоніторингу визначатимуть склад повітря за п’ятьма показниками. Це дасть можливість встановити найбільших забруднювачів атмосфери у містах та відслідковувати динаміку викидів для необхідного реагування влади.

За інформацією прес-служби ОДА, з наступного року на Дніпропетровщині почне працювати пересувна лабораторія, обладнана в автомобілі. Спеціальні датчики замірятимуть рівень забруднюючих речовин в конкретній точці. Ці дані також відразу передаватимуться на сайт ecoinfo.pro. Пересувна лабораторія вартістю 1,9 млн грн була придбана за кошти обласного бюджету.

Коментувати
Сортувати:
Взять бы топор и всех зарубить.
показати весь коментар
10.12.2017 09:51 Відповісти
И не говори...ведь мониторинг состояния атмосферы...это огромная зрада.... Первые стационарные посты экомониторинга установили на Днепропетровщине, - ОГА  - Цензор.НЕТ 4654
Преступление против украинского народа.... Первые стационарные посты экомониторинга установили на Днепропетровщине, - ОГА  - Цензор.НЕТ 4654
показати весь коментар
10.12.2017 09:56 Відповісти
Да там и мониторинг такой. Перші стаціонарні пости екомоніторингу встановили на Дніпропетровщині, - ОДА - Цензор.НЕТ 557
показати весь коментар
10.12.2017 09:58 Відповісти
Специальные датчики постов экомониторинга будут определять состав воздуха по пяти показателям. Это позволит установить наибольших загрязнителей атмосферы в городах и отслеживать динамику выбросов
Эти данные также сразу будут передаваться на сайт ecoinfo.pro.


Ты можешь предложить лучший мониторинг..?? Предложи...тебе никто не запрещает..и не сдерживает тебя...
показати весь коментар
10.12.2017 10:00 Відповісти
Всех зарубить топором, что может быть лучше?
показати весь коментар
10.12.2017 10:13 Відповісти
Кипит твой разум возмущенный.... Перші стаціонарні пости екомоніторингу встановили на Дніпропетровщині, - ОДА - Цензор.НЕТ 1053
показати весь коментар
10.12.2017 10:35 Відповісти
И тебя тоже надо зарубить топором.
показати весь коментар
10.12.2017 11:14 Відповісти
3,7 миллиона гривен...взяли и выбросили в пропасть...а нужно было ..взять...и поделить...вот тогда бы было все хорошо...просто замечательно было бы... Первые стационарные посты экомониторинга установили на Днепропетровщине, - ОГА  - Цензор.НЕТ 860
Вот так это должно было быть по мнению зрадоботов и всепропальщиков...
показати весь коментар
10.12.2017 09:57 Відповісти
Скільки б екологічних постів не встановили в Дніпрі - від цього екологічна ситуація не покращиться .. До тих пір, поки майже в центрі міста , біля Кайдацького мосту - будуть шлакові відвали "Євраза" гроші на моніторинг екології - це гроші на вітер.. Сірководень, бензол та шлаковий пил і без постів контролю дніпряни відчувають .. Те ж саме і в Кривому Розі та Кам'янському, а може ще й гірше..
показати весь коментар
10.12.2017 10:01 Відповісти
+++
показати весь коментар
10.12.2017 10:17 Відповісти
Дело не только в отвалах. Дело в самом заводе, который дымит в городе. А дымит по полной!
показати весь коментар
10.12.2017 11:54 Відповісти
а якби ви ще поганяли довбаних пікнікерів по дніпровських плавнях, та примусили б їх прибрати все пластикове гівно, що вони по собі лишають, то честь вам була б і хвала
бо щось Дніпро все більше засмічується
показати весь коментар
10.12.2017 10:15 Відповісти
Лучше бы фиксаторы скорости установили, на дорогах кровь льется рекой и никто ничего не контролирует. Правда на хера это нашим неученым керманычам силовым?
показати весь коментар
10.12.2017 10:33 Відповісти
Так ведь уже устанавливают.... процесс не быстрый..потому что не дешевый....
показати весь коментар
10.12.2017 10:39 Відповісти
Где в Днепре хоть один? Даже "фенов" у полиции уже нет. Впрочем, как и самой полиции на дорогах.
показати весь коментар
10.12.2017 17:44 Відповісти
Где стоят?Огласите,пожалуйста,весь список.
показати весь коментар
10.12.2017 10:54 Відповісти
Все хотят, как Китай
Только в Китае, чтобы достичь прогресса, просто отключили эконормы

Здесь нужно определиться -- к красивым или к умным.
В этой стране расширяется только гнет чинуш.
показати весь коментар
10.12.2017 14:32 Відповісти
Таких станций надо минимум 10 по городу, и еще штук 5 передвижных. Мрази для получения максимальной выгоды ночью отключают очистные и иногда в городе можно просто задохнуться. Хуже с этим только в Запоре..