9163 відвідувача онлайн

Записи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко

Записи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко

Генеральна прокуратура готує апеляцію на рішення Печерського районного суду щодо лідера "Руху Нових сил" Міхеіла Саакашвілі.

Про це на брифінгу повідомив речник відомства Андрій Лисенко, відповідаючи на питання журналістів, передає Цензор.НЕТ із посиланням ЛігаБізнесІнформ.

"Суд дав п'ять днів на оскарження рішення. Над апеляційною скаргою зараз працюють. Як тільки вона буде подана, ми про це повідомимо", - сказав він.

Прес-секретар ГПУ також підкреслив, що прокуратура готова передати на експертизу записи, на які посилається обвинувачення в справі Саакашвілі.

"Записів набагато більше, демонструвалися тільки окремі епізоди розмов. Записів багато годин, вони оригінальні. Генпрокурор неодноразово заявляв, що ми готові до проведення експертиз цих записів, у тому числі із залученням міжнародних експертів, якщо в цьому буде необхідність", - пояснив Лисенко.

"Що стосується цієї дії, то можна порівняти проведення цієї експертизи із завданням вгадати мелодію" за двома нотами, тобто зробити висновок за двома нотами, яка це мелодія, неможливо. Наприклад, беремо дві ноти - фа і соль, вони використовуються в різних музичних творах, але зробити остаточне рішення, до якого музичного твору вони належать або не належать, це неможливо. Я прошу колег висновки попередньої експертизи, які були проведені, не брати до уваги головними, а тільки розуміти, що в нас є спеціалізовані структури, які можуть зробити відповідні дослідження ", - цитує Лисенко УНІАН.

Крім того, Лисенко зазначив, що "рішення про звернення до міжнародних організацій, зокрема експертні, приймаються в суді. Якщо суду буде недостатньо доказів або виникнуть сумніви в оригінальності цього запису, то суд має право прийняти рішення про звернення до міжнародних експертів"

Як повідомлялося раніше, Саакашвілі доставили до Печерського суду вранці 11 грудня. Його підозрюють у сприянні злочинному угрупованні за статтею 256 Кримінального кодексу. Політику загрожує від 3 до 5 років за ґратами.

Сторона звинувачення представила в суді клопотання щодо обрання Саакашвілі запобіжного заходу - цілодобового домашнього арешту.

Печерський районний суд не задовольнив клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту Саакашвілі на час проведення розслідування.

Раніше свою готовність взяти на поруки лідера РНС Саакашвілі висловили нардепи Дерев'янко, Опанасенко, Купрій, Костенко, Добродомов, Тимошенко і Шкрум. Крім того, взяти Саакашвілі на поруки готовий Анатолій Гриценко і депутат Київради Дідовець.

Нагадаємо, 5 грудня правоохоронці затримали Саакашвілі. За даними СБУ, його підозрюють в сприянні учасникам злочинних організацій. Зазначимо, що під час обшуку в квартирі Саакашвілі піднявся на дах будинку, де його і затримали правоохоронці. Пізніше стало відомо, що активісти витягли Саакашвілі з машини правоохоронців.

Окрім того, Генпрокурор Луценко на брифінгу заявив, що акції Саакашвілі фінансував Курченко. Також ГПУ оприлюднила "переговори соратника Саакашвілі і представника Курченка" і "переговори Курченка й Саакашвілі": "Я хочу побудувати з вами якусь довгу історію".

Увечері, 8 грудня правоохоронці провели затримання Міхеіла Саакашвілі в Солом'янському районі міста Києва. Інкримінована йому частину 2 статті 256 Кримінального кодексу (сприяння учасникам злочинних організацій та приховування їх злочинної діяльності) передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі.

Пізніше Саакашвілі оголосив в ізоляторі тимчасового утримання в Києві про початок безстрокового голодування.

Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
бідібєм ітоги секти святого міши ! лох немамонт невимре ітак що ми маєм хто підтримує мішу !
1-курченко докази безаперечні захист міша навідь відмовився оскаржувати ці докази тут як говориться все зрозуміло
2-тимошенко людина яка невизнає росію агресором в 2008 році звинуватила грузію в агресії зірвала надання україні пдч по нато підписала злочиний газовий контракт від якого ми ще неможем вікараскатись
3-наєм син афганського кегебіста який втік із свеї країни бо йогоб афганці посто як колоборанта знищили колишніх кгбістів неіснує і те що наєм є гідним наслідувачем батька немає сумніві
4--добродомов креатура редакторші столяової з інтера яка писала що вона зробила з нього депутата ! хто така талярова і який чин в фсб вона має ми знаєм
5-соболєв він же зімін ! етнічний росіянин який має паспорт росії доказаний факт на кого працює зрозуміло отець української демократії
6-деревянко аферист пройдисвіт на якого заведено ума кримінальних срав по несплаті податків і фінансовим злочинам
7-все роговське шобло добкін портнов лукаш юондаренчиха !!!!!!!!!!
і о ця гоп компанія виступає широкою коаліцією проти порошенка ! мати рідна в мене питання навіщо тоді робили майдан 13-14років ?
показати весь коментар
13.12.2017 17:01 Відповісти
+++
показати весь коментар
13.12.2017 17:18 Відповісти
Зараз Антимайдан, який зазиває себе майданом. Точнісінько як кацапи називають себе антифашистами.
показати весь коментар
14.12.2017 08:28 Відповісти
У липецкого хряка есть бизнес в стане врага, а у михо - нет. Хряк платит налоги на содержание армии врага, а михо - личный враг *****. Так почему тогда судят михо, а не липецкого хряка предателя - за измену?
показати весь коментар
13.12.2017 17:05 Відповісти
От твоих вопросов у припорошенных Иуд объявляют боевую тревогу. Всем к клавиатурам немедленно!
показати весь коментар
13.12.2017 17:09 Відповісти
Брехня...нет у Порошенко бизнеса в паРаше...и налоги он там не платит.....
показати весь коментар
13.12.2017 17:10 Відповісти
Что-же ты врешь в наглую. Есть вся отчетность - липецкая фабрика шоколадного барыги - предателя заплатила 500 млн деревянных налогов в бюджет врага в текущем периоде 2017 года, и в мордоре продаются "шоколадные изделия" со всех украинских фабрик рошена.
показати весь коментар
13.12.2017 17:19 Відповісти
Липецкая фабрика может что то и заплатила...хотя верить сРунету это себя не уважать...
А каким боком то что якобы заплатила эта фабрика к Порошенко..??
Порошенко владеет копорацией Рошен...а у корпорации Рошен нет фабрики в Липецке....
Вот тебе сайт Рошена... https://www.roshen.com/
Попробуй там найти эту пресловутую липецкую фабрику..или какую нить другую на територоии паРаши....
показати весь коментар
13.12.2017 17:24 Відповісти
Рошен стыдливо не указал эту фабрику на английской версии сайта - западные партнеры "не поймут". Но она есть и по прежнему платит налоги в бюджет врага.
показати весь коментар
13.12.2017 17:33 Відповісти
Этой фабрики нет в какой версии сайта...ни в русской...ни в украинской..ни в английской....
Более того там вообще нет фабрик и представительств на территории паРаши,...

Что до работы фабрики...если она и работает...то повлиять на это Порошенко не может...
Но эта фабрика..это не Рошен....
Так что увы и ах...

И прочти пример ниже....
показати весь коментар
13.12.2017 17:38 Відповісти
Есть фабрика, почитай последние новости о ней хотя бы на украинских новостных сайтах. Рошен пытается скрыть этот позорный факт, но продавать или закрывать ее не собирается. Налоги идут в карман ***** исправно.
показати весь коментар
13.12.2017 17:52 Відповісти
Я бы почитал...да нечего...
Все есть только в твоей воспаленной голове.....
Ну то что фабрика есть..и стоит на том же месте где и раньше...никто и не спорит...ее не сносили..и не взрывали..
Вот только к Порошенко..и корпорации Рошен..она отношения ни какого не имеет....
показати весь коментар
13.12.2017 18:04 Відповісти
Имеет - имеет, и самое прямое отношение. Рошен - липецк это дочерняя компания рошен - украина. Рошен все годы войны платил налоги на содержание армии врага.
показати весь коментар
13.12.2017 18:11 Відповісти
Ну если тебе от этого полегчает..ту пусть так у будет.... Записи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко - Цензор.НЕТ 5993 Пусть для тебя она будет в составе Рошен-Украина..... Записи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко - Цензор.НЕТ 7349
показати весь коментар
13.12.2017 18:15 Відповісти
Записи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко - Цензор.НЕТ 9888 https://censor.net/user/22056
Я бы почитал...да нечего...
Все есть только в твоей воспаленной голове.....
Ну то что фабрика есть..и стоит на том же месте где и раньше...никто и не спорит...ее не сносили..и не взрывали..
Вот только к Порошенко..и корпорации Рошен..она отношения ни какого не имеет....
юююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююhttps://censor.net/comments/locate/3039119/0192166d-b97b-7052-a618-b10d437c5d4a

20 января 2017 года появилось заявление корпорации Рошен о решении

остановитьпроизводственную деятельность Липецкой кондитерской фабрики. В заявhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD https://ru.wikipedia.org/wiki/Рошен

Если фабрика не работает,то это не означает,что её нет.
показати весь коментар
13.12.2017 20:20 Відповісти
У меня есть товарищ...у него в Донецке остался цех по производству пластиковых изделий....десяток термопластавтоматов...
Сам он из Донецка уехал..и ни разу туда за три с лишним года не презжал..
А его наемный директор...зарегистрировал в дэнэрастии фирму...и на его площадь и его оборудовании шлёпает изделия..и платит налоги в дэнэрастию..
Скажи мне дорагуша....это мой товарищ платит налоги в дэнерастию..или тот скот..??
Что тебе по этому поводу говорит твой воспаленный мозг..??
показати весь коментар
13.12.2017 17:28 Відповісти
Липецкий барыга - единственный в истории мира глава государства, ведущий прямой бизнес с врагом, убивающим его граждан и захватывающим его территорию. Только за это он должен быть осужден военным трибуналом и прилюдно казнен за измену.
показати весь коментар
13.12.2017 17:10 Відповісти
А о каком бизнесе ты шепчешь..?? Что придумал твой воспаленный мозг..??
показати весь коментар
13.12.2017 17:17 Відповісти
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D1%84%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0_%C2%AB%D0%A0%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%C2%BB Липецкая кондитерская фабрика «Рошен»
показати весь коментар
13.12.2017 18:27 Відповісти
И что..?? Это всего лишь статья в Википедии..в которой можно написать все что угодно....Хотя даже по твоей ссылке написано..
20 января 2017 года на официально сайте компании, объявлено о закрытии подразделения «Рошен» в Липецкой области....
Вот сайт Рошена....https://www.roshen.com/ нет липецкой и ни какой другой фабрики у Рошена на территории паРаши....

показати весь коментар
13.12.2017 19:11 Відповісти
Значит барыгу тем более нужно судить, в том числе за сокрытие имущества и неуплату налогов!!!!!
Барыгу - на скамью подсудимых, в клетку!
показати весь коментар
13.12.2017 19:45 Відповісти
От етого вопроса минстэцевские удоды Впадают в ступор
показати весь коментар
13.12.2017 17:12 Відповісти
Записей по делу Саакашвили много часов: демонстрировались только отдельные эпизоды разговоров, - Лысенко
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Понятно, почему резонансные убийства и теракты в Украине не расследуются.

Почему агенты ФСБ чувствуют себя в Киеве, как у себя дома. Сотрудники СБУ целыми днями либо контрабанду крышуют, либо Мишико прослушивают.
показати весь коментар
13.12.2017 17:16 Відповісти
Записи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко - Цензор.НЕТ 6866 https://censor.net/user/87202

++++++++++++
показати весь коментар
13.12.2017 18:28 Відповісти
Еще по крышам Михо гоняют.
показати весь коментар
13.12.2017 21:59 Відповісти
Судья Лариса Цокол отменила постановление об открытии в отношении генерала Пукача уголовного производства. Только через пять лет, в 2009 г., после задержания Пукач был признан виновным в убийстве Гонгадзе. Но уже без участия г-жи Цокол. 2015 г. Цоколь не взяла под стражу "бриллиантового" прокурора Александра Корнийца, хотя тот не выплатил залог. Осенью того же года Цокол приняла решение освободить из-под стражи Геннадия Корбана. В июле 2016 г. не удовлетворила иск нардепа Сергея Пашинского к коллегам по ВР Дмитрию Добродомову и Сергею Соболеву, которые обвинили "фронтовика" в причастности к махинациям с так называемым "газом Курченко". http://www.dsnews.ua/politics/ruka-portnova-pochemu-azarov-sledil-za-sudom-nad-saakashvili--12122017160000
показати весь коментар
13.12.2017 17:16 Відповісти
"Плівки Курченка" у справі Саакашвілі змонтовані мінімум з 24 різних фрагментів - експерт: https://dt.ua/POLITICS/plivki-kurchenka-u-spravi-saakashvili-zmontovani-minimum-z-24-riznih-fragmentiv-ekspert-263255_.html
показати весь коментар
13.12.2017 17:20 Відповісти
Записи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко - Цензор.НЕТ 7246
показати весь коментар
13.12.2017 17:27 Відповісти
Шоколадный барыга, распихивающий барыжное бабло по офшорам, так и не продавший свой бизнес (как того требует Конституция), наживающийся на крови и страданиях патриотов, ведущий предательско - барыжную торговлю с врагом и платящий налоги в бюджет врага, - должен быть осужден трибуналом. Михо - свободу, а липецкого барыгу - за решетку с полной конфискацией. Украина должна полностью очиститься от предателей!
показати весь коментар
13.12.2017 17:20 Відповісти
Полая и наглая брехня , будто никому не интересна судьба Севериона Донгадзе .
Еще позавчера было заявленно Давидом Саквиралидзе , что была поданна аппеляция на решение о его задержании и обыске его квартиры .
Кроме того , они утверждают, что нашли в его квартире загранпаспорт Михо .
Тогда пусть предьявят адвокатам Севериона и Михаила пальчики на этом паспорте .
Если он якобы был найден на квартире Донгадзе , то на нем не можёт не быть его отпечатков пальцев , если он его держал у себя дома , то ведь не в резиновых же перчатках его брал и куда-то прятал ?!
показати весь коментар
13.12.2017 17:37 Відповісти
Краткость сестра таланта! Лично я не верю. Записи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко - Цензор.НЕТ 5723
показати весь коментар
13.12.2017 17:44 Відповісти
_Если вы не верите патологическому лжецу педе и его куму югику, значит у вас есть смальца в голове. Власть таких не-на-ви-дит!
показати весь коментар
13.12.2017 17:50 Відповісти
Записи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко - Цензор.НЕТ 303
Хм.
Сначала Луценко уверенно прёт в эфире ICTV (все посмотрели, и я посмотрел, да), говорит про прослушивание офицера ФСБ в деле «плёнок Курченко», заявляет о готовности отдать записи на экспертизу ФБР, намекает на второе пришествие в парламент с новыми доказательствами против Саакашвили, и вообще выглядит явно довольным собой.
А потом сам Саакашвили уже в другом эфире исполняет трюк «переобувание в воздухе», и говорит, что импичмент Порошенко уже не нужен, ну не нужен же импичмент, какой импичмент, послушай, дорогой, он же главнокомандующий, какие глупости ты говоришь, ну.
И на этом фоне массово открещивающиеся от Саакашвили соратники, все эти Соболевы с Лещенко и Найемом наперевес.
Терзает меня смутное сомнение, что все эти люди знают что-то, чего не знаю я, и действуют соответствующе. Интересно, что же там у Луценко за пазухой. Вот правда интересно.
Кстати, а где в Киеве продают самый вкусный попкорн?
показати весь коментар
13.12.2017 17:55 Відповісти
Михо - великий реформатор. Не сравнить с жалким липецким барыгой - предателем и лизателем задницы *****.
показати весь коментар
13.12.2017 18:06 Відповісти
"Что касается этого действия, то можно сравнить проведение этой экспертизы с задачей угадать мелодию" по двум нотам, то есть сделать вывод по двум нотам, какая это мелодия, невозможно. Например, берем две ноты - фа и соль, они используются в различных музыкальных произведениях, но сделать полное заключение, к какому музыкальному произведению они принадлежат или не принадлежат, это невозможно. Я прошу коллег выводы предыдущей экспертизы, которые были проведены, не считать главными, а только понимать, что у нас есть специализированные структуры, которые могут сделать соответствующие исследования", - цитирует Лысенко https://www.unian.net/politics/2295666-igra-ugaday-melodiyu-v-gpu-prokommentirovali-ekspertizu-razgovora-saakashvili-s-kurchenko.html УНИАН .
юююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююю
Переведите это пожалуйста хоть на какой-то язык.Может в ГПУ спецом набирают идиотов.
Источник: https://censor.net/n3039119
показати весь коментар
13.12.2017 18:27 Відповісти
И он это сделал только на основании объективного анализа аналогово образа .
Если будут сравниваться границы нарезки ("белый шум") с контекстом разговора можно установить достаточно точно , что присуствует не только фрагментарный монтаж , но и смысловой . Хотя вставка про Харьков - это уже и смысловой монтаж .
Раз они допустили в одном месте , то почему не могли смонтировать нужную аудио-фактуру из отдельных слов и фраз ?!
показати весь коментар
13.12.2017 18:31 Відповісти
вся ця епопея з плівками саакашвілі курченко нажаль правда ! нажаль міша працює на росію нажаль зним за одно інші українські політики !!!!!!!!! можна обмазуватись лити лайно на луценка но він навів правдиві докази ! нажаль росія купує багато кого 1ми вірим як і я вірив тому міші раніше !но вкотре зарікаюсь невірити рилам !а вірити справам ! нажаль міша змішаний на співпраці з росією да він ще може обманювати частину населення оголдєвшу від популізма безросудного ! но правду це невідмінить ! можна тішити себе постами що бариха компроментує мішу но саме бариха міші дав шанс в україні ! а міша його знехтував ! ех міша міша а я колись надіявся що ти станеш приєром а зараз чекаю скорішої твеї депортації !
показати весь коментар
13.12.2017 18:46 Відповісти
.. і хто підтвердив ці "докази" .. плівки - справді дійсні .. а експерт знайшов 24 фрагменти компоновки запису .. і так плівки ДІЙСНІ .. а записи на них СФАЛЬШОВАНІ
показати весь коментар
13.12.2017 18:59 Відповісти
да там же нетільки плівки а і арештований зам на тих плівках який дає покази ! гпу видвигає звинувачення а захист міши повинен спростувати !!!!!!! гпу зробили крок чекаєм коли міша подасть докази невеновності
показати весь коментар
13.12.2017 19:07 Відповісти
.. хто повинен спростувати ? .. дядечку перестаньте СЛОВОБЛУДИТИ ... та Ви часом не під кайфом ? ... хто звинувачує той і ПОВИНЕН доказати законність і достовірність звинувачень ..
показати весь коментар
13.12.2017 19:11 Відповісти
ну раз ніхто неспростовує значить докази правдиві
показати весь коментар
13.12.2017 19:15 Відповісти
.. почитайте КПК .. інколи корисно
показати весь коментар
13.12.2017 19:17 Відповісти
захист міши відмовився від експертизи відео ! тут все говорить за себе
показати весь коментар
13.12.2017 19:19 Відповісти
...........
показати весь коментар
13.12.2017 19:21 Відповісти
Для чего им что-то доказывать,если суд не захотел избрать даже меру пресечения, не видя в этих плёнках каких-то доказательств и смысла,не говоря уже об аутентичности.
показати весь коментар
13.12.2017 19:29 Відповісти
Тупень,когда суд, в рамках судебного , примет доказательства поубедительнейчем этого г....,тогда будет о чём говорить.
показати весь коментар
13.12.2017 19:13 Відповісти
немі суд нецікавий тут для мене важливо що є доказом співпраці міши з росією !
показати весь коментар
13.12.2017 19:16 Відповісти
" що є доказом" чи, "що є докази".
показати весь коментар
13.12.2017 19:31 Відповісти
і хто підтвердив ці "докази"

ююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююю
Луценко,ну и ещё Записи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко - Цензор.НЕТ 7288 https://censor.net/user/417178 Записи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко - Цензор.НЕТ 4782 Записи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко - Цензор.НЕТ 8457
показати весь коментар
13.12.2017 19:09 Відповісти
+
показати весь коментар
13.12.2017 19:12 Відповісти
ну раз сфальшовані то міша подасть в міжнарлдний суд по правам людини і докаже через експертизу що вони фальшиві ! но щось мені підстказує що він цього небуде робитт
показати весь коментар
13.12.2017 19:14 Відповісти
Наш суд должен принять эти плёнки (если позволяет законодательство),а если у судьи есть мозг,то он не примет их без положительного ответа независимой экспертизы.
1.Вначале ГПУ должна привязать Донгадзе к Саакашвили.
2.Доказать,что Дангадзе брал деньги на конкретную противозаконную деятельность.
3.Доказать аутентичность плёнок.
Пока этого нет,в ГПУ могут сосать лапу и нормадьный судья пошлёт их в ж....у.
показати весь коментар
13.12.2017 19:42 Відповісти
А вообще в тексте , где якобы Михо , говорит с якобы Курченко есть одна смысловая идиозма , которую уж никак нельзя объяснить ....

На вопрос "Типа Курченко" мол если у якобы Михо такие люди ....
Что типа отвечает Михо ?
Смешно сказать : "абосолютно, абсолютно" ? Правда ответ очень адекватен вопросу ?
"Абсолютно" чего ? Как можно ответетить на вопрос , есть ли у вас такой человек , вместо "есть", "да" , "человека найдем" общей фразой на тысячу более подхожящих под слово "абсолютно" вопросов ?
Или другой вопрос "типа Курченко" : "скажите когда и мы тоже найдём какую-то модель" , чек "типа Михо" отвечает не менее пространно и немножко не на заданный вопрос : "хорошо , договорились" . Человека спрашивают , мол "когда" , а он не отвечает "когда" , но при этом говорит "хорошо , договорились" . И после того , что "мы ждёт от нашего общего ждём контакт вашего человека" -- опять нарезка из стандартного набора "хорошо, досвидания"
показати весь коментар
13.12.2017 19:00 Відповісти
Как по мне - нарезка общих фраз одного человека - типа "Михо" ... едва налазит на весьма конкретные вопросы другого чела , типа "Курченка" .
Причём в начале типа "Михо" весьма конкретно называет его "Сергей" , а потом одни общие фразы . Типа "Курченко" говорит про одного доверенного человека , а типа "Михо" типа отвечает типа "совсем по ***********" : "всегда можно найти людей и оБсудить с ними по пунктам" . Что может обсуждать целый табун "найденных людей" ?! Неужели личные секретные договорённости между двумя большими боссами ! Писец какой-то . Где секрет , а где найденный табун людей ?!

Скажу так , попробуем абстрагироваться от диссонанса вопросов и ответов . Просто представим , что первая фраза "Михо" это кусок звонка к Сергею Лещенко ? Правда интересно -- Сергей Лещенко куда больше подходит под фривольную веселую приятельскую фразу : "Але , Сергей , добрый день ! Как там у вас ?"

Или вот такой загадочный перл : "мне мой друг передавал, так сказать , что с вами общался и он очень такой доволен, благодарил" . За что может некий друг благодарить ? А может ли этот загадочный "друг" быть Деревьянко (или другой человек) , которому Михо через своих знакомого где-то в США договорились повезти детей в Дисней-Лэнд или жену на показ мод в Милане ? За такое можно быть довольным и благодарить . А может ли эта фраза подходить под Дангадзе - бред получается , что это большой босс Северион , а Михо его помощник . Иначе бы Михо лично сам и за себя благодарил , а не от имени некого "друга" .
показати весь коментар
13.12.2017 19:41 Відповісти
В ГПУ стверджують, що гроші Сергія Курченка для акцій Михайла Саакашвілі передавалися через Олександра Динника - екс-керівника "Брокбізнесбанку".
Олігарх часів Януковича Сергій Курченко передавав кошти для акцій протесту "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі через свого соратника, екс-голову правління "Брокбізнесбанку" Олександра Динника, який також переховується в Російській Федерації.
Про це ТСН.ua повідомили джерела в генеральній прокуратурі.
Як зазначили співрозмовники, це прізвище згадується в тому числі і в тексті підозри Саакашвілі.
Згідно з даними слідства, Курченко та Динник зараз співпрацюють з ФСБ. У вересні цього року вони вступили в злочинну змову із Саакашвілі. Так, Динник спілкувався від імені Курченка із соратником Саакашвілі Северіоном Дангадзе.
Що цікаво, спочатку було домовлено, що в період жовтня-грудня Курченко мав передавати на акції протестів по 1 мільйону доларів щомісяця.
Саакашвілі своєю чергою мав організовувати дії, які б призвели до перевиборів президента та Верховної ради, а потім забезпечити прихід до влади підконтрольним йому людей. Ці люди повинні були сприяти зняттю арештів з майна Курченка в Україні.
В період жовтня-листопада Курченко передав Диннику 327 тисяч доларів та 125 тисяч євро. 11 листопада приблизно о 23 годині гроші для масових акцій потрапили до соратника Саакашвілі Дангадзе. Йому передали 115 тисяч доларів неподалік метро "Петрівка", що в Києві. Хто саме здійснював передачу співрозмовники не змогли уточнити.
Вже 19 листопада в Оболонському районі Дангадзе передали 125 тисяч євро і 2 тисячі доларів. Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/stali-vidomo-yak-groshi-kurchenka-peredavali-otochennyu-saakashvili-1062595.html
показати весь коментар
13.12.2017 19:08 Відповісти
.. .. до ГПУ .. ю.луценко збирає докази ..... в курсі ?... ідіть з ЦИМИ .. і не просто ідіть ... БІГОМ
показати весь коментар
13.12.2017 19:16 Відповісти
заспокойся ми ще багато побачим і нажаль міша продався росіянам
показати весь коментар
13.12.2017 19:17 Відповісти
лозунги бажань .. почитайте свої "аргументи" .. ВІДПОЧИНЬТЕ ..
показати весь коментар
13.12.2017 19:19 Відповісти
та яі там лозунги міша вже як шовковий ! він працює н росію докази цього гпу представила неоспаримі міша внятного в сій захист нічого несказав окрім мнаммнам ваші даказатєльства недаказательства
показати весь коментар
13.12.2017 19:29 Відповісти
.. дякую .. вельми
показати весь коментар
13.12.2017 19:31 Відповісти
хлопці тут немає врогів ми всі одна сімя ! просто взиваю перестаньте цим пройдисвітам вірити ! втратим країну будуть геноцидити всіх безрозбору !
показати весь коментар
13.12.2017 19:34 Відповісти
.. ВСІ збагнули .. Ваші комента- ШІ
показати весь коментар
13.12.2017 19:37 Відповісти
Більше - БРАТТЯ!
показати весь коментар
13.12.2017 23:13 Відповісти
Охолонь,не Михо сказал,судья сказал,СУДЬЯ. Записи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко - Цензор.НЕТ 1425
показати весь коментар
13.12.2017 19:46 Відповісти
Как по мне - нарезка общих фраз одного человека - типа "Михо" ... едва налазит на весьма конкретные вопросы другого чела , типа "Курченка" .
Причём в начале типа "Михо" весьма конкретно называет его "Сергей" , весьма конкретно благодарит от имени неназванного друга Записи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко - Цензор.НЕТ 3275 , а потом одни общие фразы . Типа "Курченко" говорит про одного доверенного человека , а типа "Михо" типа отвечает типа "совсем по ***********" : "всегда можно найти людей и оБсудить с ними по пунктам" . Что может обсуждать целый табун "найденных людей" ?! Неужели личные секретные договорённости между двумя большими боссами ! Писец какой-то . Где секрет , а где найденный табун людей ?!

Скажу так , попробуем абстрагироваться от диссонанса вопросов и ответов . Просто представим , что первая фраза "Михо" это кусок звонка к Сергею Лещенко ? Правда интересно -- Сергей Лещенко куда больше подходит под фривольную веселую приятельскую фразу : "Але , Сергей , добрый день ! Как там у вас ?"

Или вот такой загадочный перл : "мне мой друг передавал, так сказать , что с вами общался и он очень такой доволен, благодарил" . За что может некий друг благодарить ? А может ли этот загадочный "друг" быть Деревьянко (или другой человек) , которому Михо через своих знакомого где-то в США договорились повезти детей в Дисней-Лэнд или жену на показ мод в Милане ? За такое можно быть довольным и благодарить . Так обычно благодарят , когда человек , через которого "Михо" передаёт благодарность , сделал загадочному другу некое личное доброе дело . А может ли эта фраза подходить под Дангадзе - бред получается , что это большой босс Северион , а Михо его помощник ?! Иначе бы Михо лично сам и за себя благодарил , а не от имени некого "друга" .
показати весь коментар
13.12.2017 19:48 Відповісти
https://inshe.tv/politics/2017-12-13/290213/

Саакашвили на канале ZIK
показати весь коментар
13.12.2017 19:53 Відповісти
Evic Vik ++++++++++++++
показати весь коментар
13.12.2017 19:58 Відповісти
Однотурового баригу добряче смикнули за шоколадні кіндерсюрпризи, і він Саакашвілі відпустив. І тут же зустріч з ляхом. І тут же заява Штатів і Канади про "включение в список стран, в которые разрешается поставка автоматического оружия". Такі справи...
Хом'ячка дресирують...
показати весь коментар
13.12.2017 20:00 Відповісти
Чего крысу презренную хомяком именуешь?
показати весь коментар
13.12.2017 20:26 Відповісти
Во всей этой истории мне непонятно одно. Ну допустим, Саакашвили действительно снюхался с Курченко (во что поверить труднее, чем в добровольный возврат Крыма ****** Украине). И что, он такой ребёнок, первый год в политике, что не понимал, что его слушают? Тут порой я, практически никому не известный активист, и то по телефону понимаю, что можно говорить, что нельзя по некоторым вопросам. А Саакашвили возьми и всё так расскажи. Как в анекдотах про Штирлица.
показати весь коментар
13.12.2017 21:18 Відповісти
а на відео зам саакашвілі бере гроші в людинимкурченка що теж невіриш ? да уяви собі міша бере гроші в москви а що йому ця україна ? пусте місце ну не бабушка йогож фінансує бабки то на кучерява життя то треба ! нічого особистого прото міша о бендер
показати весь коментар
13.12.2017 21:24 Відповісти
Вот ты неугомонный толебот.
"а на відео зам саакашвілі бере гроші в людинимкурченка"

Так прямо с бейджиками и стояли,у одного- "зам Саакашвили",у другого- " людинимкурченка" Записи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко - Цензор.НЕТ 851
показати весь коментар
13.12.2017 22:18 Відповісти
Давай я тебе сейчас ссылок на фильмы накидаю. Сделанных при помощи компьютера. От и до. Полнометражных, длинных, с кучей эффектов. Чувак, мы живём в компьютерном веке, где на компьютере делается всё. Про фотошоп все слышали? Так вот, фотошоп - это прошлый век. Буквально. Сейчас уже не то что изображения, видео редактируется и переделывается, как когда-то фотографии. Тут надо мозги включать и здравый смысл.
показати весь коментар
14.12.2017 01:56 Відповісти
Про урядовий спецзв'язок мабуть чули всі. А у Верховні Раді Луценко говорив про те, що у Курченка канал захищений від прослуховування, і вони не знали, що в українських (читай американських) спецслужб ******* апаратура, яка легко справилась з завданням.
показати весь коментар
13.12.2017 22:29 Відповісти
Т.е. у Курченко правительстванная связь, и у Саакашвили тоже.

Так Саакашвили уже президент?
показати весь коментар
14.12.2017 01:52 Відповісти
всьо порошенка попалили російський експерт провів експертизу і каже підробка ! значить добкін каже підробка пранкер з росії каже підробка курченко каже підробка ! шах і мат порохоботиЗаписи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко - Цензор.НЕТ 5382
показати весь коментар
13.12.2017 21:26 Відповісти
.. і хто підтвердив ці "докази" .. плівки - справді дійсні .. а експерт знайшов 24 фрагменти компоновки запису .. і так плівки ДІЙСНІ .. а записи на них СФАЛЬШОВАНІ
показати весь коментар
13.12.2017 21:29 Відповісти
ну звісно нам показали фрагменти там в реальності години аудіозаписів наші слухають спецлужби згадай як пеолінгували переиовини по боєнгу ! так і мішу слухали бо він працює з москвою !
показати весь коментар
13.12.2017 21:34 Відповісти
.. моцно ...
показати весь коментар
13.12.2017 22:00 Відповісти
Точно підробка!
Ось оригінал:
https://www.youtube.com/watch?v=mowDEegxdXE
показати весь коментар
13.12.2017 22:17 Відповісти
а є вже розоблоченія відео де заму саакашвілі дають гроші і там його фейс видно ?
показати весь коментар
13.12.2017 22:20 Відповісти
А у него на лбу наколка есть,что он зам Саакашвили?
показати весь коментар
13.12.2017 22:23 Відповісти
да він голова руху нових сил москви в місті києві людина налиженна до саака зараз дає покази ! як говорить луценко там дуже багато ще чого цікавого нам непоказали там і юлю записали в тих переговорах нну ми ще все побачив 1 ну що ти хочеш москва трампа купила а мішку подавна
показати весь коментар
13.12.2017 23:00 Відповісти
гроші Сергія Курченка для акцій Михайла Саакашвілі передавалися через Олександра Динника - екс-керівника "Брокбізнесбанку. Згідно з даними слідства, Курченко та Динник зараз співпрацюють з ФСБ. У вересні цього року вони вступили в злочинну змову із Саакашвілі. Так, Динник спілкувався від імені Курченка із соратником Саакашвілі Северіоном Дангадзе. Що цікаво, спочатку було домовлено, що в період жовтня-грудня Курченко мав передавати на акції протестів по 1 мільйону доларів щомісяця. Саакашвілі своєю чергою мав організовувати дії, які б призвели до перевиборів президента та Верховної ради, а потім забезпечити прихід до влади підконтрольним йому людей. Ці люди повинні були сприяти зняттю арештів з майна Курченка в Україні. В період жовтня-листопада Курченко передав Диннику 327 тисяч доларів та 125 тисяч євро. 11 листопада приблизно о 23 годині гроші для масових акцій потрапили до соратника Саакашвілі Дангадзе. Йому передали 115 тисяч доларів неподалік метро "Петрівка", що в Києві. Вже 19 листопада в Оболонському районі Дангадзе передали 125 тисяч євро і 2 тисячі доларів. https://tsn.ua/politika/stali-vidomo-yak-groshi-kurchenka-peredavali-otochennyu-saakashvili-1062595.html
показати весь коментар
13.12.2017 22:20 Відповісти
Звідки це мариння? З проплаченних олігархічних сайтів? Ну то дійсно докази, як у Югіка! Ну мені все одне! Як вам стало краще жити, то ви мені ворог!
показати весь коментар
13.12.2017 23:19 Відповісти
А Саакашвілі хіба не з олігархічних сайтів валить Україну? Він з каналу ЗІК не вилазить, за офшорною компанією, що стала власником «ЗІКу» стоїть екс-міністр доходів і зборів часів Януковича, Олександр Клименко.
показати весь коментар
14.12.2017 00:26 Відповісти
Записи в справі Саакашвілі багатогодинні: демонструвалися тільки окремі епізоди розмов, - Лисенко - Цензор.НЕТ 4567
показати весь коментар
14.12.2017 00:27 Відповісти
Звісно, ви маєте рацію, але у спам же не можна відправити!
показати весь коментар
14.12.2017 12:32 Відповісти
Да барыжная власть боится МЕЖДУНАРОДНЫХ СУДОВ. Простой пример пашинский ранил безоружного ЧЕЛОВЕКА и ГЕН ПРОКУРАТУРА оправдала его действия взяв на себя функции суда но самое главное если бы был вынесен оправдательный приговор судом то на его основании подаётся жалоба в МЕЖДУНАРОДНЫЙ СУД ПО ПРАВАМ ЧЕЛОВЕКА где не избежать позора УКРАИНСКОЙ ФЕМИДЕ, а так дело просто похерели без ПОСЛЕДСТВИЙ!
показати весь коментар
14.12.2017 10:21 Відповісти
+++