Із 31 грудня українці зможуть їздити в ОАЕ без віз, - Клімкін
Міністр закордонних справ Павло Клімкін оприлюднив інформацію, що безвізовий режим між Україною та Об'єднаними Арабськими Еміратами набуде чинності 31 грудня.
Він зазначив: "Напередодні Нового року стартує безвіз з Об'єднаними Арабськими Еміратами. Із 31 грудня 2017 року громадяни України зможуть подорожувати в ОАЕ без візи терміном до 30 днів за біометричним паспортом.