5755 відвідувачів онлайн
71 382 352

Росія може почати широкомасштабні бойові дії у будь-який момент, - Турчинов

Росія може почати широкомасштабні бойові дії у будь-який момент, - Турчинов

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг і Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов взяли участь в засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні послів країн-членів Альянсу.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі РНБО.

 Секретар РНБО України виступив з розгорнутою доповіддю про безпекову ситуацію на Сході Європи і варіанти її розвитку, протидію гібридній агресії Російської Федерації, а також поінформував про першочергові заходи, спрямовані на зміцнення безпеки України.

Секретар РНБО України назвав реваншистську політику Російської Федерації, спрямовану на відновлення свого регіонального і почасти глобального домінування, "головним чинником, що визначає дестабілізацію безпекової ситуації на Сході Європи і на континенті загалом". У цьому контексті він акцентував на агресії Росії щодо України, зазначивши, що Росія методично перетворює Крим на потужну військову базу, а за час кровопролитної війни на Донбасі загинуло вже понад 10 300 осіб, з них понад 2 500 цивільних та понад 200 дітей.

"Мирні міста України перетворені росіянами на полігон для випробування найсучасніших видів бойової техніки і озброєння", - наголосив О. Турчинов. При цьому Секретар РНБО України зазначив, що "на Донбасі діють не повстанські формування, а російські збройні формування та окупаційна адміністрація РФ". За його словами, Російська Федерація розгорнула на окупованій території Донецької і Луганської областей потужне військове угруповання, яке є складовою 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу збройних сил РФ.

"Росія створює потужну військову інфраструктуру вздовж кордону з Україною і може розпочати широкомасштабні бойові дії проти нашої держави за наказом з Кремля у будь-який момент. Причому рішення Путіна не залежатиме від дій України. Навпаки, набагато більш важливим чинником для започаткування зовнішньополітичних та військових авантюр РФ є розвиток внутрішньополітичної ситуації у Росії", - сказав О. Турчинов, додавши, що швидко зростає загроза і для держав-членів НАТО.

Секретар РНБО України подякував союзникам за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, зазначивши, що вкрай важливим є зміцнення міжнародної коаліції на підтримку України та недопущення зняття санкцій з РФ до повного відновлення територіальної цілісності нашої держави.

Як повідомлялося раніше, Секретар РНБО України О. Турчинов перебуває з візитом у штаб-квартирі НАТО.

Топ коментарі
+2
Сидит пугало и пугает! Должность у него такая. Когда в своей секте, то армагедоном адептов пугает.
показати весь коментар
15.12.2017 17:48 Відповісти
+1
Не надоели эти сказки про то, как Путин нападет?
показати весь коментар
15.12.2017 04:45 Відповісти
+1
В случае открытой военной агресии реакция президента будет быстрой и адекватной. А именно:
1. Получить в нацбанке кредит 2-3 млрд $
2. Сбежать в Панаму.
3. Обвинить во всем Тимошенко.
А что, вполне адекватная реакция для основателя партии рыгов, олигарха и политического афериста.
показати весь коментар
15.12.2017 05:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Курс попёр бакса,всё логично путлер нападе...
Как вы уже ...
показати весь коментар
14.12.2017 23:33 Відповісти
В *опу тобі поперло, курс бакса зараз нижчий ніж рік тому
показати весь коментар
14.12.2017 23:45 Відповісти
А ви замайданьте. Курс упаде Так десь ще в 3 рази. .До соточки за бакс.
показати весь коментар
15.12.2017 08:41 Відповісти
ждем очередного повышения тарифов....
а то путин нападьот!
показати весь коментар
14.12.2017 23:33 Відповісти
вполне вероятно
показати весь коментар
14.12.2017 23:34 Відповісти
про тарифы..
ибо никак не нажрутся
показати весь коментар
14.12.2017 23:35 Відповісти
В *опу тобі поперло, курс бакса зараз нижчий ніж рік тому
показати весь коментар
14.12.2017 23:46 Відповісти
В *опу тобі поперло, курс бакса зараз нижчий ніж рік тому
показати весь коментар
14.12.2017 23:45 Відповісти
В *опу тобі поперло, курс бакса зараз нижчий ніж рік тому
показати весь коментар
14.12.2017 23:46 Відповісти
І яка користь Україні від цього мурла ,для чого він займає ту посаду ?
показати весь коментар
15.12.2017 00:15 Відповісти
утомило уже это недоразумение губастое.
пусть идет в ВР и там дует щеки и формирует ударные батальоны из родственников и ****** депутатов.
показати весь коментар
15.12.2017 00:25 Відповісти
кацапы заселяют Крым своим сбродом.
Півмільйона росіян переїхали в окупований Крим
Росія завезла до анексованого Криму півмільйона своїх громадян за 3,5 року окупації.
Про це повідомив уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу 74-річний Мустафа Джемілєв.
- За 3,5 року окупації населення Криму збільшилося на 10 відсотків. Смертність зросла на 7,2 процента. На лікування до Криму завезли майже 200 тисяч осіб. Росія завела до Криму не менше півмільйона своїх громадян. Усі ці порушення кваліфікуються як злочини, - розповів Мустафа Джемілєв.
Ще у квітні нардеп Ірина Фріз повідомила, що росіяни заселяють Крим народами Сибіру - бурятами, мордвинами. Так намагаються витиснути з півострова українців і кримських татар.
https://gazeta.ua/articles/ukraine-newspaper/_pivmiljona-rosiyan-pereyihali-v-okupovanij-krim/809565
показати весь коментар
15.12.2017 02:38 Відповісти
Не надоели эти сказки про то, как Путин нападет?
показати весь коментар
15.12.2017 04:45 Відповісти
А он не напал? Нет 10000 убитых украинцев? На востоке каждый день не гибнут украинские солдаты? Ты или дебил, или с 99% вероятностью держи честно заработанные 10.80.
показати весь коментар
15.12.2017 10:33 Відповісти
Сам ты дебил. Или не понимаешь? Сам же подтвердил, что это сказки.
показати весь коментар
15.12.2017 11:06 Відповісти
Пешел *****
показати весь коментар
15.12.2017 21:08 Відповісти
14 июня 1941 года вышло заявление ТАСС о том у СССР и Рейхом полная мир дружба жвачка. Через 8 дней началась война.
показати весь коментар
15.12.2017 17:03 Відповісти
О, как всполошились гниды, как их трясет от одном упоминании о Турчинове и отрядах украинской территориальной самообороны.
Читала бы их комментарии и читала, какое, не побоюсь этого слова, высокое наслаждение, видеть, как их корежит.
показати весь коментар
15.12.2017 05:17 Відповісти
+++
показати весь коментар
15.12.2017 10:33 Відповісти
+ !
показати весь коментар
15.12.2017 18:02 Відповісти
Пастор - сделай им всем козью морду.
И пеце - 3.5 года якания с выхлопом ноль.
и михе, так и не спрыгнувшему с крышы - чисто пропеллер заело...
показати весь коментар
15.12.2017 05:50 Відповісти
В случае открытой военной агресии реакция президента будет быстрой и адекватной. А именно:
1. Получить в нацбанке кредит 2-3 млрд $
2. Сбежать в Панаму.
3. Обвинить во всем Тимошенко.
А что, вполне адекватная реакция для основателя партии рыгов, олигарха и политического афериста.
показати весь коментар
15.12.2017 05:50 Відповісти
+++
показати весь коментар
15.12.2017 07:44 Відповісти
Влажные мечты кацапцег, еще никого до добра не доводили, на что способна ваша армия мы уже видели, не обольщайтесь сильно.
показати весь коментар
15.12.2017 10:34 Відповісти
Ти - Бойовий Підарас Петра?
показати весь коментар
15.12.2017 12:56 Відповісти
А Боевой Петух Путина?
показати весь коментар
15.12.2017 17:05 Відповісти
Кацапские анальные проблемы меня не волнуют.
показати весь коментар
17.12.2017 13:45 Відповісти
Широкомасштабно уже не начнет... Ведь все помнят землетрус под Кривым Рогом , хотя официоз с опозданием и начали все списывать на тротиловый эквивалент... А вааще-та и без этого , наши термобарические ракеты достигнут любой атомной станции каазламордых (те шо по близости). Хотя недопалок и пытается действовать на Донбассе по принципу фашистов - лунный пейзаж вдоль фронта на глубину до 60 км... , но для него не приемлемо иметь этот же пейзаж на своей евротерритории. Иначе его свои же пришьют, хотя они его и так уже поимеют - дурачина загнал себя в угол...
показати весь коментар
15.12.2017 07:31 Відповісти
+
показати весь коментар
15.12.2017 10:25 Відповісти
Сурковские боты хорошо отрабатывают свои 300 миллионов, хотя конечно какие там у них миллионы, дадут в зубы по 15000 рублей и все дела.
показати весь коментар
15.12.2017 08:28 Відповісти
Этот трус Крым бездарно просрал, а теперь тут из себя воина корчит, ездя на передовые в камуфляже и по выставкам безрезультатно шляясь.
показати весь коментар
15.12.2017 08:58 Відповісти
"Этот трус" был единственным кто выступал за вооруженный ответ "вежливым людям" на заседании СНБО. Все остальные призывали сидеть на попе ровно ссылаясь на позицию Европы
показати весь коментар
15.12.2017 17:07 Відповісти
Так чому ж ти пастор і вся ваша шоколадна банда не дивлячись на цю загрозу продовжуєте красти так безсоромно? Тому і лякаєте людей тим що ***** нападе щоб мовчали і не заважали продовжувати займатись своєю улюбленою справою! Ще пару років такого"керування" і Україна сама може розвалитись тому що самий небезпечний "путін" сидить на Банковій і у ВР!!!
показати весь коментар
15.12.2017 09:31 Відповісти
Я знаю одно - Путин если и нападёт, то ближе чем на три пушечных выстрела к Умани не подойдёт. В Умани цадик и друзья Путина не разрешат ему приближаться к Умани.
Росія може почати широкомасштабні бойові дії у будь-який момент, - Турчинов - Цензор.НЕТ 5378
показати весь коментар
15.12.2017 10:06 Відповісти
Путин нападет или уже напал, - это факт. А вот порошенковская власть села народу на плечи и не слазит, соки последние допивает, - это тоже факт.
И бремя это уже непосильное. Украинские гниды ничуть не лучше.
показати весь коментар
15.12.2017 10:43 Відповісти
Коли надійде зброя з США та Канади ~ вартість такої авантюри з боку рф збільшиться в рази.
показати весь коментар
15.12.2017 10:46 Відповісти
хай Пуйло нападає, в нас є рембо-НГШ Росія може почати широкомасштабні бойові дії у будь-який момент, - Турчинов - Цензор.НЕТ 4201

https://novynarnia.com/2017/12/14/muzhenko-z-boyem-deblokuvav-30-tu-brigadu-viz-na-golovi-matyuklivogo-soldata-i-buv-zbitiy-gradom-interv-yu/ Муженко розповів, як з боєм деблокував 30-ту бригаду, віз на голові матюкливого солдата і був збитий "градом"

Росія може почати широкомасштабні бойові дії у будь-який момент, - Турчинов - Цензор.НЕТ 8404
показати весь коментар
15.12.2017 10:48 Відповісти
Татишо. У нас весь фронт держится на маломуженко. Не дай бог заболеет или в тюрьму посадят, ***** сразу до Киева дойдёт! Впрочем, нам повезло: его не посадят точно...
показати весь коментар
15.12.2017 11:10 Відповісти
Интересно, как бы кончил разведчик-нелегал, если бы получил дальнейшую свою совкоинтерпретацию? Ведь это фишка кремляди - недоверять своим истинным и преданным людям... (вспомните историю с Зорге) ...
показати весь коментар
15.12.2017 11:40 Відповісти
ЗЫ.... разведчик -нелегал Исаев, вымышленный совкогерой-Штирлиц...
показати весь коментар
15.12.2017 11:41 Відповісти
Настоящая фамилия Штирлица (Исаева) Владимиров
показати весь коментар
15.12.2017 17:10 Відповісти
Вообще-то, если почитать всю штирлициаду Семёнова, то можно узнать, что по возвращении в СССР Штирлиц оказался в тюрьме, а его семья была расстреляна.
показати весь коментар
15.12.2017 21:54 Відповісти
"власть села народу на плечи....бремя для народа непосильное" - это риторика коммунистов 1917 года) які нові податки для українців у 2017?, може жкг збільшили ні. "украинские гниды" взагалі не варто порівнювати тому що в рф заткнули б таким пельку і на колиму чи магадан.
показати весь коментар
15.12.2017 10:57 Відповісти
Да, может начать в любой момент, именно потому мы уничтожаем склады с боеприпасами (уже 4), и Секретарь Совета национальной безопасности и обороны даже не чешется на эту тему. Ни одна тварь не посажена! Вот тебе и безопасность, вот тебе и оборона.
показати весь коментар
15.12.2017 11:08 Відповісти
Вся верхівка просякнута агентами і резидентами фсб та гру москалії...
От ще яскравий приклад.

"В 2014 году украинские военные дважды запрашивали разрешение на уничтожение колонны военной техники, которая под руководством офицера контрразведки РФ Игоря Гиркина (Стрелков) направлялась из Славянска в Донецк, но получили отказ." рассказал экс-спикер пресс-центра штаба АТО Алексей Дмитрашковский.
"На счет колонны Гиркина, насколько мне известно, над колонной прошла пара СУ-25, запросили разрешение штаба АТО об уничтожении колонны. По предварительным их данным было известно, что там находится Гиркин. Получили отказ", - говорит он.
По его словам, аналогичный отказ получили и украинские военные, базировавшиеся в Краматорске. "Известно, что из Краматорска полковник Кривонос, который возглавлял оборону аэропорта, также запросил разрешение на уничтожение этой колонны, и также получил запрет от господина Муженко", - добавил Дмитрашковский.
показати весь коментар
15.12.2017 17:47 Відповісти
На хера надо было запрашивать разрешение, я не понимаю. Это война. Увидел противника - уничтожь! Что за бред?
показати весь коментар
15.12.2017 21:55 Відповісти
Сидит пугало и пугает! Должность у него такая. Когда в своей секте, то армагедоном адептов пугает.
показати весь коментар
15.12.2017 17:48 Відповісти
Сторінка 4 з 4