9266 відвідувачів онлайн

Кремль шкодує про рішення ЄС продовжити антиросійські санкції, - Пєсков

Кремль шкодує про рішення ЄС продовжити антиросійські санкції, - Пєсков

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі шкодують про рішення ЄС продовжити економічні санкції проти Росії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Газета.ru.

"Ми шкодуємо, як і раніше, ми вважаємо, що подібні рішення не відповідають ні інтересам країн, що входять у ЄС, ні Росії. Росія як і раніше вважає ці санкції незаконними, неправильними по суті, але при цьому, звичайно ж, ми зберігаємо свій настрій на вибудовування відносин із Брюсселем, які, звичайно, зараз залишають бажати кращого", - сказав Пєсков.

Раніше про продовження європейських санкцій щодо РФ заявив голова Євроради Дональд Туск.

"ЄС домовився про продовження економічних санкцій проти Росії", - написав він у своєму твіттері.

Джерело в Раді ЄС повідомило виданню, що продовження обмежувальних заходів передбачається на шість місяців, і воно міститиме наявні сьогодні секторальні санкції без доповнень.

Крім того, дипломатичне джерело в інститутах Євросоюзу повідомило, що офіційне продовження санкцій Радою ЄС "найближчими днями буде практично технічним".

Нагадаємо, в 2014 році Євросоюз, США, та інші країни ввели санкції щодо РФ у зв'язку з окупацією Криму та агресією на сході України, які неодноразово розширювалися і продовжувалися. Були припинені переговори про безвізовий режим і про нову базову угоду про співпрацю, введено заборону на в'їзд до країн ЄС для посадових осіб з РФ і заморожені їхні активи, введені обмежувальні заходи торгового, фінансового та військового характеру.

Коментувати
Сортувати:
Кремль сожалеет о решении ЕС продлить антироссийские санкции, - Песков - Цензор.НЕТ 5912
показати весь коментар
15.12.2017 16:01 Відповісти
Потрібно відміняти припинення вогню та повертати артилерію та танки на позиції, зараз буде загострення!
показати весь коментар
15.12.2017 16:02 Відповісти
Кремль сожалеет о решении ЕС продлить антироссийские санкции, - Песков - Цензор.НЕТ 1768
показати весь коментар
15.12.2017 16:04 Відповісти
а как вы хотели? Кремль сожалеет о решении ЕС продлить антироссийские санкции, - Песков - Цензор.НЕТ 7795 Кремль сожалеет о решении ЕС продлить антироссийские санкции, - Песков - Цензор.НЕТ 6240
показати весь коментар
15.12.2017 16:10 Відповісти
И Шо ж это будет с Золотой Ордой??
показати весь коментар
15.12.2017 17:39 Відповісти
ты че гандон рыжий? Охренел? Какие сожиления? Искандеры ведь санкций не боятся? Кремль шкодує про рішення ЄС продовжити антиросійські санкції, - Пєсков - Цензор.НЕТ 5864 Забыло-тварь рыжая? Им-пор-то-за-ме-ще-ни-ЙО! Кремль шкодує про рішення ЄС продовжити антиросійські санкції, - Пєсков - Цензор.НЕТ 4418
показати весь коментар
15.12.2017 18:05 Відповісти
всьо норм! росії вони на користь тільки Кремль сожалеет о решении ЕС продлить антироссийские санкции, - Песков - Цензор.НЕТ 282

Кремль сожалеет о решении ЕС продлить антироссийские санкции, - Песков - Цензор.НЕТ 2851
показати весь коментар
15.12.2017 16:03 Відповісти
+Кремль сожалеет о решении ЕС продлить антироссийские санкции, - Песков - Цензор.НЕТ 8603
показати весь коментар
15.12.2017 16:04 Відповісти
в смысле -сожалеет? может сожалеют о том, что малова-то? никак не встанут с колен?
показати весь коментар
15.12.2017 16:04 Відповісти
в Кремле сожалеют о решении ЕС продлить экономические санкции против России. Источник: https://censor.net/n3039642
Ну, всем не угодишь. Вот я, например, очень доволен.
показати весь коментар
15.12.2017 16:04 Відповісти
++++++++ Кремль шкодує про рішення ЄС продовжити антиросійські санкції, - Пєсков - Цензор.НЕТ 3815
показати весь коментар
15.12.2017 16:49 Відповісти
Сожалеют о продлении полезностей для россии ...
показати весь коментар
15.12.2017 16:04 Відповісти
Главное что россияне рады.
показати весь коментар
15.12.2017 16:05 Відповісти
умом кацапа не понять... сожалеть о такой колоссальной пользе несомой санкциями, как сказала ихняя бахиня ботоксная, идиотизм, не
показати весь коментар
15.12.2017 16:05 Відповісти
Кремль сожалеет о решении ЕС продлить антироссийские санкции, - Песков - Цензор.НЕТ 8673
показати весь коментар
15.12.2017 16:05 Відповісти
Песков дурак . Когда-то упырь сбежал , а жополизов повесили .
показати весь коментар
15.12.2017 16:08 Відповісти
Кремль сожалеет о решении ЕС продлить антироссийские санкции, - Песков - Цензор.НЕТ 1913 Кремль сожалеет о решении ЕС продлить антироссийские санкции, - Песков - Цензор.НЕТ 7806
показати весь коментар
15.12.2017 16:08 Відповісти
Кремль сожалеет о решении ЕС продлить антироссийские санкции, - Песков - Цензор.НЕТ 1916
показати весь коментар
15.12.2017 16:08 Відповісти
всё ...дед мороз к кацапам не прийдёт Кремль сожалеет о решении ЕС продлить антироссийские санкции, - Песков - Цензор.НЕТ 894
Кремль сожалеет о решении ЕС продлить антироссийские санкции, - Песков - Цензор.НЕТ 4042
показати весь коментар
15.12.2017 16:10 Відповісти
Кремль сожалеет о решении ЕС продлить антироссийские санкции, - Песков - Цензор.НЕТ 2160
показати весь коментар
15.12.2017 16:13 Відповісти
Это Санта в рашу на минуту прилетел . Оленей сожрали (санкции) . Письма и подарки в кгб .
показати весь коментар
15.12.2017 16:16 Відповісти
Кремль шкодує про рішення ЄС продовжити антиросійські санкції, - Пєсков - Цензор.НЕТ 3957
показати весь коментар
15.12.2017 16:35 Відповісти
Кремль шкодує про рішення ЄС продовжити антиросійські санкції, - Пєсков - Цензор.НЕТ 6333
показати весь коментар
15.12.2017 22:16 Відповісти
Я обеспокоен😀
показати весь коментар
15.12.2017 16:11 Відповісти
такт Окурок головил, что санкции КоленоВстану только на пользу??????... врал???... в очередной раз...
показати весь коментар
15.12.2017 16:12 Відповісти
сожалеет, что не добавили таких полезных санкций?
показати весь коментар
15.12.2017 16:16 Відповісти
Пуйло как всегда сам себя переиграл своими многоходовочками.
показати весь коментар
15.12.2017 16:17 Відповісти
Что же вам, твари, спокойно не жилось??
показати весь коментар
15.12.2017 16:20 Відповісти
решили величием взбрыкнуть.
показати весь коментар
15.12.2017 16:21 Відповісти
70% пьют , остальные тупые .
показати весь коментар
15.12.2017 16:22 Відповісти
Кремль шкодує про рішення ЄС продовжити антиросійські санкції, - Пєсков - Цензор.НЕТ 9021
показати весь коментар
15.12.2017 21:11 Відповісти
Ми шкодуємо, як і раніше, ми вважаємо, що подібні рішення не відповідають ні інтересам країн, що входять у ЄС, ні Росії. Джерело:https://censor.net/n3039642

що значить не відповідає???він шо там на зарплаті в госдепі?

санкції росії на користь...!!!
показати весь коментар
15.12.2017 16:22 Відповісти
Очень полезные санкции, а мозгожёпы?
показати весь коментар
15.12.2017 16:23 Відповісти
КаСАБы делают вид Шо, типа не пАниаютЬ пАчему против них санкции... Ну недоумЄваютЬ... мля... Кремль шкодує про рішення ЄС продовжити антиросійські санкції, - Пєсков - Цензор.НЕТ 558
показати весь коментар
15.12.2017 16:26 Відповісти
А как же это? http://nbnews.com.ua/ru/news/163102/ Санкции Запада пошли России на пользу - Путин Кремль шкодує про рішення ЄС продовжити антиросійські санкції, - Пєсков - Цензор.НЕТ 9996
показати весь коментар
15.12.2017 16:27 Відповісти
Путинский холуй пИськов- ,, Крепль сожалеет, что ЕС решило продлить санкции.,,
Меркель -,, ЕС сожалеет, что паРАША не ушла с Крыма и Донбасса,,.
показати весь коментар
15.12.2017 16:30 Відповісти
Из российских СМИ
----------------------------
«Мы вернулись в 90-ые годы»: курганским учителям перестали платить зарплату
13 декабря 2017

В Курганской области зреет бунт. Учителя пригрозили чиновникам, что не выйдут на работу, если им не выплатят долги по зарплате.

Денег нет, но вы держитесь. Педагоги терпели два года, веря обещаниям курганских чиновников, но всему есть предел.
Они написали письмо В.В.Путину:
«Уважаемый Владимир Владимирович, к вам обращаются учителя Курганской области. Приняли решение начать забастовку. Получается, что мы вернулись в 90-ые годы»
---------------------------
Санкции кацапам только на пользу. За то теперь можно орать "крымнаш" хоч до усрачки.
показати весь коментар
15.12.2017 16:32 Відповісти
Кремль шкодує про рішення ЄС продовжити антиросійські санкції, - Пєсков - Цензор.НЕТ 3079
показати весь коментар
15.12.2017 16:33 Відповісти
А в Прикарпатті з вересня медикам зарплату не виплачують - народ піднявся і вже "чинуш" за горлянку бере, а не "чолобитні" ясному "царю" пише... В Гуково(Ростовська обл.), шахтарям теж два роки не платили. В грудні 2016-го зібрались їхати в Москву, "чолобитну" везти царю... ОМОН дорги перекрив, провів "роз"яснювальну роботу" за допомогою "демократизаторів", і "борці за справедливість", витираючи криваві шмарклі, розповзлися по домівках. (Мені взимку про це мій "молочник" розповідав - у нього там рідня живе. Сказав, що "плакались" йому, а він у відповідь: "Ваші зарплати полетіли ще в 2014, разом з "Градами", в Україну. Ви ж раділи...Тепер не жалійтесь...").
показати весь коментар
15.12.2017 18:48 Відповісти
да ладно, чаво жалеть-то, санкции же рассее только на пользу. благодарить нужно.
экие невоспитанные. им польза за бесплатно, а они даже не поблагодарят.
невоспитанная азиопа-с. (
показати весь коментар
15.12.2017 16:32 Відповісти
+
показати весь коментар
15.12.2017 16:34 Відповісти
И СИДЯТ И ЖРУТ В КРЕМЛЕ ХАМОН ИСПАНСКИЙ И СЫР ЩВЕЙЦАРСКИЙ !!! А НАРОДУ РОССИИ НЕ ДАЮТ !!!
показати весь коментар
15.12.2017 16:36 Відповісти
та ладно!...будете должны!)
показати весь коментар
15.12.2017 16:38 Відповісти
_Продлили? Ну спасибо... А могли и отменить даже то позорище, которое обозвали санкциями?
показати весь коментар
15.12.2017 16:40 Відповісти
Значит хорошие сапоги. Надо брать. (с)
показати весь коментар
15.12.2017 16:43 Відповісти
Ещё бы! Кремль шкодує про рішення ЄС продовжити антиросійські санкції, - Пєсков - Цензор.НЕТ 8285
показати весь коментар
15.12.2017 16:49 Відповісти
А шо это козломордые так напряглись??) сЦарь всея сРуси ***** же как то сказал што санкции для сРуси это гут!мы же поднимаем своего производителя !) Только я шо то не догоняю - што там козломордые производят кроме лаптей и балалаек ?)
показати весь коментар
15.12.2017 17:00 Відповісти
Мы сожалеем по-прежнему, мы считаем, что подобные решения не соответствуют ни интересам стран, входящих в ЕС Источник: https://censor.net/n3039642
Вот про шо мова, піска_в пережива про країни ЕС, як же вони будуть бідні без раші.
показати весь коментар
15.12.2017 17:04 Відповісти
Россияне, если вы вдруг не в курсе--санкции будут только усиливаться и усиливаться.
показати весь коментар
15.12.2017 17:32 Відповісти
Вплоть до развала российской федерастии.
показати весь коментар
15.12.2017 19:14 Відповісти
"Боно-боно-боно-о-о...".... "Номано-номано...".
показати весь коментар
15.12.2017 18:39 Відповісти
Они нам настолько только на пользу, что мы уже даже сожалеем о таком нежданно свалившемся процветании... - Песков.
показати весь коментар
15.12.2017 18:54 Відповісти
письков такой письков Кремль шкодує про рішення ЄС продовжити антиросійські санкції, - Пєсков - Цензор.НЕТ 2237
показати весь коментар
15.12.2017 18:58 Відповісти
Странно, а ведь раньше кричали, что санкции на пользу?

И это, как их там, искандеры, что, больше не смеются? Уже не до смеха-таки?
показати весь коментар
15.12.2017 19:13 Відповісти
сдулись Искандеры...


Кремль шкодує про рішення ЄС продовжити антиросійські санкції, - Пєсков - Цензор.НЕТ 9295




показати весь коментар
15.12.2017 19:41 Відповісти
Почему это сожалеют???? Радоваться должны! Они ж такие полезные!!!!
показати весь коментар
15.12.2017 20:57 Відповісти
На мордорской фондовой бирже взлетели акции "Росвазелинпрома"...