9004 відвідувача онлайн

Замість ста людей на пікети в Криму може вийти тисяча, - Чубаров

Замість ста людей на пікети в Криму може вийти тисяча, - Чубаров

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров упевнений, що спроби окупаційної влади в Криму чинити тиск на кримських татар призведуть до зворотного ефекту: їх опір буде тільки посилюватися.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", таку думку він висловив в інтерв'ю "Голосу Америки".

"Я вже від кількох людей з нашої громади в тій чи іншій формі почув думку про те, що окупанти у відповідь отримають лише вихід, напевно, тисячі людей замість колишніх ста. Ті, з ким я говорив, попросили мене як голову Меджлісу певною мірою, скажімо, скоординувати це таким чином, щоб люди, які проживають у різних місцях, змогли свою відповідь на цей виклик з боку окупантів об'єднати з іншими. Ми над цим подумаємо", - сказав глава Меджлісу.

Також під час інтерв'ю Чубаров високо оцінив значення для підвищення морального духу представників свого народу ухвалення резолюції Генеральною асамблеєю ООН.

Топ коментарі
+7
Не выйдут.
показати весь коментар
20.12.2017 08:14 Відповісти
+3
То зробіть це- саме зараз час, після такої резолюції. Як не зробите- то все з вами ясно.
показати весь коментар
20.12.2017 08:18 Відповісти
+2
Надо было ещё тогда ,когда зелёные человечки только появлялись в Крыму,а щас бесполезно
показати весь коментар
20.12.2017 08:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вместо прежних ста человек на пикеты в Крыму может выйти тысяча, - Чубаров - Цензор.НЕТ 2062
показати весь коментар
20.12.2017 08:10 Відповісти
Не выйдут.
показати весь коментар
20.12.2017 08:14 Відповісти
То зробіть це- саме зараз час, після такої резолюції. Як не зробите- то все з вами ясно.
показати весь коментар
20.12.2017 08:18 Відповісти
не зроблять.
показати весь коментар
20.12.2017 08:32 Відповісти
Тоді нема чого й балакати про їх автономію в Криму.
показати весь коментар
20.12.2017 08:48 Відповісти
Надо было ещё тогда ,когда зелёные человечки только появлялись в Крыму,а щас бесполезно
показати весь коментар
20.12.2017 08:44 Відповісти
Чубарова в президенти !!11
показати весь коментар
20.12.2017 08:45 Відповісти
https://censor.net/user/408581 - Симферопольского района, Крымской области, после деоккупации.... Замість ста людей на пікети в Криму може вийти тисяча, - Чубаров - Цензор.НЕТ 2054
показати весь коментар
20.12.2017 08:55 Відповісти
согласен!!! после окупации
показати весь коментар
20.12.2017 09:07 Відповісти
В презы, но не денты.
показати весь коментар
20.12.2017 12:52 Відповісти
я могу поверить, что выйдут, но там не дойдут до места пикета, их полиция, фсб, какая то дружина, потом самооборона, потом братва ростовская, нац. гварди РФ и вся эта толпа против протестующих. Даже не дойдет до видимого протеста. Да и нам украинцам в большинстве по правде насрать, что там в Крыму
показати весь коментар
20.12.2017 08:56 Відповісти
Так пусть выходят. В самом деле, один раз это сделать - весь мир увидит, что крымчане против оккупантов. А то пока что рашка усиленно врёт всем, что крымчане за - и многие ей верят. Я уже не раз говорил, что проблема крымчан в том, что им по фиг.
показати весь коментар
20.12.2017 08:56 Відповісти
чубаркин, не чекай що українці будуть для вас кров*ю здобувати незалежність,чому немає татарської сотні хоч би на війні на сході України??
чому чечени билися з мордорцями 12 років, а ви татари навіть з рогатки не стрельнули у бік мордорців???
показати весь коментар
20.12.2017 09:01 Відповісти
на 4й год оккупации возможно выйдут 1000 человек,
а возможно и нет?
сопротивление в Крыму становится серьезным.
а возможно и нет....
а на ето и смотрят еуропейские геи и всякие прочие пиндосы.
Вам не нужно сопротивление агрессору - почему оно должно быть нужно
швейцарцам, немцам, французам, американцам ?
показати весь коментар
20.12.2017 09:03 Відповісти
За Свободу нужно бороться,а не сидеть по домам.Вышел с самого утра на балкон и пой гимн пока все спят.Можно соседу бандеровский флаг повесить.
показати весь коментар
20.12.2017 09:10 Відповісти
Борцун.. У меня кот за свои права и территорию бьется убедительней..
показати весь коментар
20.12.2017 09:35 Відповісти
Дуже сумніваюся що кримнашівська вата, у т.ч. кримськотатарська на таке здатна
показати весь коментар
20.12.2017 09:36 Відповісти
Судя по куцей биографии, гэбэшные уши торчат за ним с 83-го года...а бывших как сказал. ВаловыйВнутренийПродукт(💩), не бувае..
показати весь коментар
20.12.2017 09:46 Відповісти
Татар в Крыму все устраивает. 70 человек из 300 000, это революция.
показати весь коментар
20.12.2017 09:47 Відповісти
Татары молодцы. Сколько бы их ни было, но они не дают покоя оккупантам и не боятся преследований. Поэтому и мировая поддержка Украине будет обеспечена, а России санкции.
показати весь коментар
20.12.2017 10:52 Відповісти
Может выйти, а может и не выйти)
показати весь коментар
20.12.2017 12:55 Відповісти