11805 відвідувачів онлайн

Нардепи прийняли рішення працювати в січні на один пленарний тиждень менше

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Відповідне рішення з четвертої спроби підтримали 229 парламентарів на пленарному засіданні в четвер.

Приймаючи постанову про календарний план проведення восьмої сесії Верховної Ради восьмого скликання, нардепи включили в нього зміни плану своєї роботи на поточну, сьому сесію. Вони прийняли рішення з 22 до 26 січня працювати в комітетах, комісіях і фракціях. Раніше цей тиждень був запланований як пленарний.

Таким чином у січні народні депутати працюватимуть у пленарному режимі замість двох один тиждень - з 16 по 19 січня.

Восьма сесія Верховної Ради розпочнеться з 6 лютого. Засідання погоджувальної ради відбудеться 5 лютого. Триватиме вона до 20 липня, проте останнє пленарне засідання восьмої сесії заплановано на 13 липня. Після цього останній тиждень сесії народні депутати працюватимуть у комітетах, комісіях і фракціях.

Топ коментарі
+25
И это в воюющей стране... работнички.
показати весь коментар
21.12.2017 17:37 Відповісти
+13
падлы поганые и вся срань правительственная в том числе с барыгой в купе!
показати весь коментар
21.12.2017 17:39 Відповісти
+10
Да все нормально. У нас же войны и проблем нету. Вышли раз в пол года проголосовали за поднятие себе зарплаты и за роспуск НАБУ, а так же отменили себе рабочие дни. А вы рабы давайте дальше пашите за нищенские зарплаты стройте будки соевым рехворматорам
показати весь коментар
21.12.2017 17:39 Відповісти

Завантаження...