Нардепи прийняли рішення працювати в січні на один пленарний тиждень менше

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.
Відповідне рішення з четвертої спроби підтримали 229 парламентарів на пленарному засіданні в четвер.
Приймаючи постанову про календарний план проведення восьмої сесії Верховної Ради восьмого скликання, нардепи включили в нього зміни плану своєї роботи на поточну, сьому сесію. Вони прийняли рішення з 22 до 26 січня працювати в комітетах, комісіях і фракціях. Раніше цей тиждень був запланований як пленарний.
Таким чином у січні народні депутати працюватимуть у пленарному режимі замість двох один тиждень - з 16 по 19 січня.
Восьма сесія Верховної Ради розпочнеться з 6 лютого. Засідання погоджувальної ради відбудеться 5 лютого. Триватиме вона до 20 липня, проте останнє пленарне засідання восьмої сесії заплановано на 13 липня. Після цього останній тиждень сесії народні депутати працюватимуть у комітетах, комісіях і фракціях.