6465 відвідувачів онлайн
1 689 16

Міноборони активізує співпрацю з Японією в 2019 році, - Полторак

"Ми готові для розширення нашої співпраці за різними напрямками, а також активізувати міжвідомчу співпрацю. Японія є другом нашої країни, і українське оборонне відомство готове співпрацювати з колегами з Міністерства оборони Японії", - сказав С.Полторак після двосторонньої зустрічі з послом Японії в Україні Шігекі Сумі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

За словами міністра, є всі можливості поліпшити взаємини і назвати наступний рік "роком динаміки поліпшення двосторонніх відносин у військовій сфері".

Топ коментарі
+1
Ага, в Європу шоколад не ходоки...
показати весь коментар
21.12.2017 19:11 Відповісти
+1
И о космосе...
Москва привласнила українську історію освоєння космосу- газета " Анна Кiївська".
показати весь коментар
21.12.2017 19:15 Відповісти
+1
Сподіваємося, що всі ці зустрічі з військовими інших країн мають і конкретні результати, які не для широкого кола. А те тільки бла-бла-бла.
показати весь коментар
21.12.2017 19:18 Відповісти

Завантаження...