11623 відвідувача онлайн
1 179 16

Україна може відкрити нове генконсульство в Канаді в 2018 році, - Клімкін

Україна може відкрити нове генконсульство в Канаді в 2018 році, - Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляє, що Україна може відкрити нове генеральне консульство в Едмонтоні (Альберта, Канада) в 2018 році.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Повинні розвивати присутність у Канаді. Ось сьогодні ми говорили про можливість відкриття наступного року спільного нашого генерального консульства в Едмонтоні", - сказав він на спільній прес-конференції з головою МЗС Канади Христею Фріланд у четвер у Києві.

П.Клімкін зазначив, що вже визначено логістику нового консульства, але на виконання підготовчих робіт необхідно кілька місяців.

"Україна має бути присутня в Канаді всюди, говорили і про відкриття прямого рейсу", - сказав міністр.

Топ коментарі
+2
Всі знають нар.депа барну із бпп. Три кримінальні справи на ньго було . Виявився рецидивістом. Мало його зараз гамселять ой мало.....
показати весь коментар
21.12.2017 22:46 Відповісти
+1
Вроде бы, больше всего украинцев, выехавших в Канаду в ходе первых волн эмиграции живёт в Виннипеге и провинции. Там нужно консульство.
показати весь коментар
21.12.2017 22:35 Відповісти
+1
Україна може відкрити нове генконсульство в Канаді в 2018 році, - Клімкін - Цензор.НЕТ 1686
показати весь коментар
21.12.2017 22:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вроде бы, больше всего украинцев, выехавших в Канаду в ходе первых волн эмиграции живёт в Виннипеге и провинции. Там нужно консульство.
показати весь коментар
21.12.2017 22:35 Відповісти
Україна може відкрити нове генконсульство в Канаді в 2018 році, - Клімкін - Цензор.НЕТ 1686
показати весь коментар
21.12.2017 22:42 Відповісти
Такое впечатление ,что люди этой власти не нужны .
Мешают .
показати весь коментар
21.12.2017 22:44 Відповісти
Всі знають нар.депа барну із бпп. Три кримінальні справи на ньго було . Виявився рецидивістом. Мало його зараз гамселять ой мало.....
показати весь коментар
21.12.2017 22:46 Відповісти
Искал сегодня что-то доброе, на ленте УКРНЕТа. Нашел! Благодаря Климкину, кстати, которому я многое простил, после этого:
В день приезда министра иностранных дел Канады Христи Фриланд к зданию МИДа в Киеве пришел хвостатый кандидат в министры, которого запечатлел министр иностранных дел Украины Павел Климкин.
Фото Климкин опубликовал в своем микроблоге Twitter.
"Буквально минуту назад - котик на пороге МИД. Или на конкурс на должность пришел, или через час Христю Фриланд встречать", - написал Климкин в соцсети.

Україна може відкрити нове генконсульство в Канаді в 2018 році, - Клімкін - Цензор.НЕТ 6523
показати весь коментар
21.12.2017 22:47 Відповісти
Україна може відкрити нове генконсульство в Канаді в 2018 році, - Клімкін - Цензор.НЕТ 4077 Но, ведь не злобно, а по-доброму. Пытаясь образумить...
показати весь коментар
21.12.2017 22:57 Відповісти
Нє, це таке попередженння.
показати весь коментар
21.12.2017 22:58 Відповісти
создаем рабочие места?
давайте лучще завод откроем в Канаде ?
и туда 3-5 тыщ наших сотрудников отправим!
а ? вот это тема!
показати весь коментар
21.12.2017 22:51 Відповісти
Лучшим президентом для Украины будет тот, который будет под разными предлогами блокировать принятие государственно важных законов. Правда зрадоватники?
показати весь коментар
21.12.2017 22:53 Відповісти
Христю Фриланд всё покажем.....

Україна може відкрити нове генконсульство в Канаді в 2018 році, - Клімкін - Цензор.НЕТ 2549
показати весь коментар
21.12.2017 22:53 Відповісти
Будуть більше віз видавати ?
показати весь коментар
21.12.2017 22:57 Відповісти
Тобi особисто 5 кг вiз.
показати весь коментар
21.12.2017 23:24 Відповісти
Україна може відкрити нове генконсульство в Канаді в 2018 році, - Клімкін - Цензор.НЕТ 8435
показати весь коментар
21.12.2017 23:48 Відповісти
Может открыть, а может и не открыть.
показати весь коментар
22.12.2017 02:25 Відповісти