10820 відвідувачів онлайн
6 617 34

Суд заарештував підозрюваного в шпигунстві перекладача Гройсмана на 2 місяці

Суд заарештував підозрюваного в шпигунстві перекладача Гройсмана на 2 місяці

Шевченківський районний суд Києва заарештував на два місяці урядового перекладача Станіслава Єжова, підозрюваного в шпигунстві на користь Росії.

Про це інформує "Громадське", передає Цензор.НЕТ.

"Підозрюваного в державній зраді чиновника секретаріату уряду і перекладача прем'єра Станіслава Єжова взяли під варту до 17 лютого без права внесення застави", - йдеться у повідомленні.

За словами адвоката Володимира Шпірука, сам Єжов своєї провини не визнає.

Нагадаємо, 20 грудня Служба безпеки України затримала чиновника Кабінету Міністрів України, якого підозрюють у співпраці зі спецслужбами Росії. Оперативники СБ України задокументували, що чиновник за завданням російських кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію про діяльність урядових структур. Отримані дані зловмисник передавав кураторам через електронні канали зв'язку.

За попередньою інформацією, ним виявився заступник керівника протоколу прем'єр-міністра Станіслав Єжов. 

Топ коментарі
+5
Гадина переводчик нашпионил как последний сукин сын. Он хоть Гройсмана не успел завербовать? Суд арестовал подозреваемого в шпионаже переводчика Гройсмана на 2 месяца - Цензор.НЕТ 4554
показати весь коментар
22.12.2017 18:40 Відповісти
+4
Хочется надеяться, что покажут доказательства шпионажа по ящику. А то веры нет. Или просто слишком много знал, так как он, как переводчик, мог летать с базарником в Израиль или какую-нибудь Швейцарию недвижуху оформлять, а язык за зубами не удержал...
показати весь коментар
23.12.2017 11:58 Відповісти
+3
НАДО ЕМУ ЕЖА В РОТ ЗАСУНУТЬ И ЗАСТАВИТЬ ЖЕВАТЬ !!!
показати весь коментар
22.12.2017 23:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Врачей-вредителей еще не арестовал? Суд арестовал подозреваемого в шпионаже переводчика Гройсмана на 2 месяца - Цензор.НЕТ 1399
показати весь коментар
22.12.2017 18:03 Відповісти
Какие необразованные жыды во власти..Ужос!
показати весь коментар
22.12.2017 19:47 Відповісти
Еще не время! Проклятые врачи-космополиты-отравители еще только готовят свой подлый заговор с покушением на здоровье нашего любимого лучшего президента Украины от времен Богдана Хмельницкого аккурат под выборы.
показати весь коментар
23.12.2017 16:19 Відповісти
А где банкир порошенки?
показати весь коментар
22.12.2017 18:05 Відповісти
Лера не шпион. Суд заарештував підозрюваного в шпигунстві перекладача Гройсмана на 2 місяці - Цензор.НЕТ 3188
показати весь коментар
22.12.2017 19:18 Відповісти
Занимался бы оградками и памятниками.Там тоже переводчики нужны.
показати весь коментар
22.12.2017 18:25 Відповісти
А що і кого він куди переводив, цей "переводчик"?
показати весь коментар
22.12.2017 18:26 Відповісти
А Грося - переводчик? )))
показати весь коментар
22.12.2017 18:30 Відповісти
Гадина переводчик нашпионил как последний сукин сын. Он хоть Гройсмана не успел завербовать? Суд арестовал подозреваемого в шпионаже переводчика Гройсмана на 2 месяца - Цензор.НЕТ 4554
показати весь коментар
22.12.2017 18:40 Відповісти
та володька же і був його патроном...
показати весь коментар
23.12.2017 02:02 Відповісти
Таки да. Теперя Кремль и ФСБ знают все про маршруты барж с арбузами, винницкие фонтаны и как надо управлять государством!
показати весь коментар
23.12.2017 16:17 Відповісти
Перевів все на лайно.
показати весь коментар
22.12.2017 18:53 Відповісти
А что это за переводчик Гройсман?
показати весь коментар
22.12.2017 19:31 Відповісти
На поруки почему не взяли?
показати весь коментар
22.12.2017 19:39 Відповісти
"надвамесяца" .а потім знову до праці.
ЗДОХНІТЬ ***** , В СТРАШНИХ МУКАХ!
показати весь коментар
22.12.2017 21:21 Відповісти
a cho, slabo groysmannu xot' odin yazyk vyuchit'?
показати весь коментар
22.12.2017 21:37 Відповісти
А тебе? )))
показати весь коментар
23.12.2017 15:17 Відповісти
ja znau 3 jazyka,mne xvataet
показати весь коментар
23.12.2017 18:34 Відповісти
НАДО ЕМУ ЕЖА В РОТ ЗАСУНУТЬ И ЗАСТАВИТЬ ЖЕВАТЬ !!!
показати весь коментар
22.12.2017 23:50 Відповісти
А потом с тяпкой в ОЗК на урановые рудники суку отправить!!!
показати весь коментар
23.12.2017 15:18 Відповісти
Цікаво скільки нагород та премій він отримав від шоколадних бариг? Як клімкін?
показати весь коментар
23.12.2017 02:01 Відповісти
Суд заарештував підозрюваного в шпигунстві перекладача Гройсмана на 2 місяці - Цензор.НЕТ 9879
показати весь коментар
23.12.2017 10:31 Відповісти
Ежова зовут Гройсман? Или Гройсмана - Ежов? Редакторы не выносите мозг!
показати весь коментар
23.12.2017 11:03 Відповісти
А Петя чьих будет. Ведь могли втихую закрыть, а перднули так, что вонь на весь мир
показати весь коментар
23.12.2017 11:39 Відповісти
Хочется надеяться, что покажут доказательства шпионажа по ящику. А то веры нет. Или просто слишком много знал, так как он, как переводчик, мог летать с базарником в Израиль или какую-нибудь Швейцарию недвижуху оформлять, а язык за зубами не удержал...
показати весь коментар
23.12.2017 11:58 Відповісти
Во дела!
Так теперь... если не повысить на всё тарифы... то точно Путенг нападёт... Суд заарештував підозрюваного в шпигунстві перекладача Гройсмана на 2 місяці - Цензор.НЕТ 363
показати весь коментар
23.12.2017 12:43 Відповісти
глядя на....личико господина Ежова вспоминается нетленная фраза из Иьфа и Петрова))))
----Вы сидеть будете сами?.....ах! как я сидел при НЭПе....
показати весь коментар
23.12.2017 13:33 Відповісти
На кол суку! Измена Родине, да еще и при его возможностях - это не просто тяжкий грех... это нужно быть полным отморозком.
Когда за тебя парни гибнут (знал бы он, КАКИЕ ПАРНИ!!!!), сидеть за их спиной и... и работать на врага?.. Я бы застрелился выкинувшись с 9-го этажа, если б меня так "бес попутал" ((((
показати весь коментар
23.12.2017 15:21 Відповісти
"...Ним оказался..." хорошо хоть цензору переводчик не нужен. Иже херувимы.
показати весь коментар
23.12.2017 16:07 Відповісти
Тссс ... Это для хохловаты ... Суд заарештував підозрюваного в шпигунстві перекладача Гройсмана на 2 місяці - Цензор.НЕТ 9231.
показати весь коментар
23.12.2017 19:25 Відповісти
Наверное всё-таки, возьмут его на поруки...