4284 відвідувача онлайн

Кримчан почнуть штрафувати за українські автономери з 1 січня

Кримчан почнуть штрафувати за українські автономери з 1 січня

Кримчан, які не поміняли на своїх автомобілях українські номери на російські, штрафуватимуть із 1 січня 2018 року.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Крим, Реалії, про це повідомив підконтрольний Кремлю начальник так званої ДІБДР Криму.

"Кінцевий термін для переоформлення транспортного засобу на законних підставах - до 1 січня 2018 року. У людей, які мають транспортні засоби з проблемними питаннями, мало часу для вирішення цього питання", - зазначив Анатолій Борисенко.

Він уточнив, що йдеться про машини з українськими номерами, які експлуатуються за дорученням або куплені в кредит або лізинг.

У 2016 році понад двісті кримських автомобілістів тимчасово позбавили водійських прав за керування транспортним засобом з українськими номерами.

У кримській митній службі, підконтрольній Кремлю, заявили, що машини з українськими номерами серії АК і СН на території півострова вважаються іноземними. Через це в'їзд до Криму для автомобілів із українською реєстрацією, що належать кримчанам, стає платним.

Топ коментарі
+6
Крымчан начнут штрафовать за украинские автономера с 1 января - Цензор.НЕТ 5557 Крымчан начнут штрафовать за украинские автономера с 1 января - Цензор.НЕТ 7631
показати весь коментар
23.12.2017 08:49 Відповісти
+6
в дурдоме, т.е. в ОРДЛО тоже самое
показати весь коментар
23.12.2017 08:49 Відповісти
+5
***** бесится, когда видит украинские номера, Брехло - когда европейские. Партнеры!
показати весь коментар
23.12.2017 08:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Крымчан начнут штрафовать за украинские автономера с 1 января - Цензор.НЕТ 5557 Крымчан начнут штрафовать за украинские автономера с 1 января - Цензор.НЕТ 7631
показати весь коментар
23.12.2017 08:49 Відповісти
в дурдоме, т.е. в ОРДЛО тоже самое
показати весь коментар
23.12.2017 08:49 Відповісти
***** бесится, когда видит украинские номера, Брехло - когда европейские. Партнеры!
показати весь коментар
23.12.2017 08:49 Відповісти
Брехун хочет что бы вся Украина ездила на его богданах ,именно для этого оно в президенты шло
показати весь коментар
23.12.2017 09:18 Відповісти
укр номера и тех паспорт, наверное, не забирают
показати весь коментар
23.12.2017 08:59 Відповісти
это и хорошо,главное что бы по их крымскому номеру с крыма не пускали в Украину
показати весь коментар
23.12.2017 09:19 Відповісти
вот именно, а то у нас всем все похеру, летом видел машину с номерами Абхазии, кто пустил автомобиль несуществующего государства, загадка ???
показати весь коментар
23.12.2017 13:40 Відповісти
В Одессе машин с приднестровскими номерами как го.....на, к кому вопрос.......
показати весь коментар
23.12.2017 17:01 Відповісти
Зачем ??? Пусть пешком ходят - мозги проветривают.... Там нужно долго ходить....
показати весь коментар
23.12.2017 09:51 Відповісти
Російські академіки виступили проти виправдання репресій головою ФСБ

Група академіків і членів-кореспондентів Російської академії наук (РАН) опублікувала відкритий лист із коментарем до інтерв'ю директора ФСБ Росії Олександра Бортнікова. Вчені звинуватили голову спецслужби у виправданні репресій.
«Мабуть, вперше після XX з'їзду КПРС (1956 рік) одна з вищих посадових осіб нашої держави виправдовує масові репресії 1930-40-х років, що супроводжувалися несправедливими вироками, тортурами і стратами сотень тисяч ні в чому не винуватих наших співгромадян», - йдеться у відкритому листі вчених.
Автори листа нагадують, що в ті роки були розстріляні і загинули в таборах тисячі вчених і інженерів, багатьом репресованим дивом вдалося вижити.
«На жаль, мало хто, крім фахівців, уявляє, яка величезна кількість чудових учених… була знищена в розквіті своєї діяльності», - нагадують академіки.
Автори листа додають, що репресії торкнулися армії, де втрати командирів були більшими, ніж у роки Другої світової війни, і всього суспільства.
Вчені заявили, що «рішуче протестують проти ревізії уявлень про нелюдську і антинародну сутність репресій». https://www.radiosvoboda.org/a/news/28934078.html
показати весь коментар
23.12.2017 08:53 Відповісти
Кримчан почнуть штрафувати за українські автономери з 1 січня - Цензор.НЕТ 5625 Кримчан почнуть штрафувати за українські автономери з 1 січня - Цензор.НЕТ 9351
показати весь коментар
23.12.2017 09:08 Відповісти
Нехай щастить.
показати весь коментар
23.12.2017 09:09 Відповісти
Дык передвигатся на тс с украинскими номерами уже давно равносильно преступлению.
показати весь коментар
23.12.2017 09:14 Відповісти
для патриотов
1. написать заявление о краже номеров и техпаспорта....получить рашистские...

2. украинские номер и техпаспорт спрятать надежно до прихода законной власти
3. потом проблем не будет
показати весь коментар
23.12.2017 09:19 Відповісти
Дивно, що є ще автівки з укр. номерами..
показати весь коментар
23.12.2017 09:26 Відповісти
Ну вот - камни с неба попали в лобовое стекло.... Теперь ехать невозможно....
показати весь коментар
23.12.2017 09:49 Відповісти
Теперь у Порошенко новая проблема как облегчить для тех у кого российские номера въезд в Украину и льготы им желательно .
показати весь коментар
23.12.2017 10:02 Відповісти
троллико не пускают вообще)))
показати весь коментар
23.12.2017 10:04 Відповісти
с цаповскими номерами, машины с крымской регистрацией, в Украину не пускать - точка.
показати весь коментар
23.12.2017 10:03 Відповісти
Кримчан почнуть штрафувати за українські автономери з 1 січня - Цензор.НЕТ 922
показати весь коментар
23.12.2017 10:05 Відповісти
хитрожопые перевертни и два паспорта имеют и два номера хотят. Для них должен быть один закон с росномерами не впускать.
показати весь коментар
23.12.2017 10:11 Відповісти
Кримчан почнуть штрафувати за українські автономери з 1 січня - Цензор.НЕТ 6000
показати весь коментар
23.12.2017 10:34 Відповісти
Прям как у на за еврономера. Все больше и больше убеждаюсь что власть с Рашкой у нас одна и та же как и законы.
показати весь коментар
23.12.2017 11:50 Відповісти
Кримчан почнуть штрафувати за українські автономери з 1 січня - Цензор.НЕТ 9842
показати весь коментар
23.12.2017 12:00 Відповісти
Моя Собака меня ждет.
показати весь коментар
23.12.2017 18:42 Відповісти
Там ситуация прикольная, бздят членососы в Нэньку ехать переоформляться с доверок на постоянный тхп. Кидают их тут поголовно, даже родычи. У меня сосед такому крысяку, когда приехал, заявил шо або снова за металлолом платит, або тачку к подьезду, ключи и тхп на бочку. Пока чушок ох..евал, сосед отменил доверку, постввил флажок на авто в гаи и вызвал копов. Те машину на штрафплощадку, документы у чухана изьяли и посоветовали в суд идти. Чушок назад уезжал, так матюкал *****, ********* и бИньдеравцев на весь двор. Ржал с ватного весь дом, повеселил кондом пользованый Бабурку в Запорожье.
показати весь коментар
23.12.2017 12:08 Відповісти
Завлекать кацапов живущих в Крыму ненужно они на хе. р никому не нужны, территория только ценная Украинская , а выродков нужно истреблять