8761 відвідувач онлайн

Російські силовики забрали жінку після обшуків у Сімферополі

Російські силовики забрали жінку після обшуків у Сімферополі

У Сімферополі російські силовики відвезли жінку після обшуку на вулиці Дарвіна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

За його відомостями, жінка, що проживає на вулиці Дарвіна , імовірно господиня будинку, сіла в один із автомобілів "Газель". Повідомляється, що це відбувалося без застосування сили з боку силовиків. Ім'я жінки поки невідомо.

Громадське об'єднання "Кримська солідарність" повідомляє, що силовики уточнили, що везуть жінку в управління Слідчого комітету  Криму на вулиці Київській.

Повідомляється, що на місці другого обшуку на вулиці Хайри Емір-Заде є 2 жінки з 5 маленькими дітьми. Активісти кажуть, що силовики проводять обшук на обох поверхах будинку. Про затримання не повідомляється, сусідів і родичів не пускають на місце проведення "слідчих дій".

Раніше стало відомо, що в Сімферополі у вівторок, 26 грудня, російські силовики проводять обшуки на вулицях Дарвіна і Хайри Емір-Заде.

Публічних коментарів російських силовиків з цього приводу немає.

Топ коментарі
+1
не силовики, а оккупанты или каратели...силовики Российские силовики увезли женщину после обысков в Симферополе - Цензор.НЕТ 6094
показати весь коментар
26.12.2017 09:42 Відповісти
+1
И в основном со стариками и женщинами,а чо срепно...
показати весь коментар
26.12.2017 10:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Российские силовики увезли женщину после обысков в Симферополе - Цензор.НЕТ 5325 Российские силовики увезли женщину после обысков в Симферополе - Цензор.НЕТ 2043
показати весь коментар
26.12.2017 09:39 Відповісти
не силовики, а оккупанты или каратели...силовики Российские силовики увезли женщину после обысков в Симферополе - Цензор.НЕТ 6094
показати весь коментар
26.12.2017 09:42 Відповісти
Когда-то это уже было...а и девочек наших ведут в кабинет!
показати весь коментар
26.12.2017 10:19 Відповісти
кстати о дарвине. по его теории эволюции - из всех животных, ближе всех к обезьянам стоят силовики и валуев. (скоро - дарвин, фамилиё законодательно запрещённое в расее)
показати весь коментар
26.12.2017 09:43 Відповісти
Да чего вы так переживаете, может это ко дню чекиста задержание было, да и сама задержанная наверняка кричала "Сталин приди"? Нквд услышало ее призывы, ну и для плана задержали. Только вот не знают куда отправлять дальше, ГУЛАГов нет, а те лагеря которые остались не дают той реальномсти 37-года...
показати весь коментар
26.12.2017 09:45 Відповісти
Если так прижимают оккупанты,то пора уходить в партизаны. А генштаб Украины поддержит крымских партизан.
показати весь коментар
26.12.2017 09:49 Відповісти
В густую, высокую рожь!
показати весь коментар
26.12.2017 10:48 Відповісти
большой дом, самозахват?
показати весь коментар
26.12.2017 09:53 Відповісти
Вооруженные до зубов, но ссыкливые российско-фашистская оккупанты воюют с малочисленным коренным народом.
показати весь коментар
26.12.2017 09:53 Відповісти
И в основном со стариками и женщинами,а чо срепно...
показати весь коментар
26.12.2017 10:17 Відповісти
С недавних пор история кацапии стала довольно таки прозаичной,состоящей с одних глаголов--угрожаем,, зомбируем, мы вам всем покажем....и более на бытовую тему, как в пример, и этот случай---забрали силовики, посадили в каталажку, окружили, били, обыскивали..Все. И те кто будет сдавать экзамены по истории современной кацапии, усвоив эти глаголы-действия, будут иметь высокие оценки.
показати весь коментар
26.12.2017 10:11 Відповісти
Трансвеститы проклятые. Російські силовики забрали жінку після обшуків у Сімферополі - Цензор.НЕТ 1078