3987 відвідувачів онлайн

Януковичу і в Росії небезпечно, - адвокат Сердюк

Януковичу і в Росії небезпечно, - адвокат Сердюк

Близько першої години дня в засіданні оголосили перерву, під час якої адвокат Віталій Сердюк розповів, що бачився з Януковичем.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, який перебував у суді, де розглядалась справа про держзраду Януковича.

Віталій Сердюк повідомив, що літав до Росії у відрядження і бачився там із Януковичем. "Ми плануємо збирати докази і свідків, які розкажуть, що тоді відбувалося у країні", - заявив Сердюк.

На запитання журналістів, де саме зустрічався, в Москві чи в Ростові, адвокат не відповів. Він заявив, що на суд чинять тиск. "Головним доказом тиску на суд є відсутність можливості у Віктора Януковича, відповідно до Європейської конвенції, як це було в Святошинському суді, дати свідчення. Ми з цього починали процес. Прокуратура точно знала, що процеси не можуть відбуватися за допомогою скайп-зв’язку або за допомогою будь-якого існуючого месенджера, що допит і участь у такій важливій справі можуть відбуватися тільки в порядку, передбаченому КПК та Європейською конвенцією. Суд і прокуратура навмисне пішли на порушення цієї конвенції для того, щоб позбавити Віктора Януковича можливості висловити під присягою свою думку, для того, щоб підтримати його політичних опонентів, які зараз перебувають при владі", - зазначив Сердюк.

Він розповів, що суд відмовляв у забезпеченні участі шляхом проведення відеоконференції, хоча закони це передбачають.

Також адвокат підкреслив, що Януковичу і в Росії небезпечно, тому говорити про місце зустрічі небажано. "Питання небезпеки не зняті, бо Янукович залишається найнебажанішим свідком для нинішньої влади. Я не можу розповідати, де саме ми зустрічалися. Але його позиція спрямована на всебічне і повне висвітлення подій, він наполягає на своїй безпосередній участі", - сказав Сердюк на уточнююче запитання журналіста Цензор.НЕТ. Він додав: "Небезпека загрожує і в Російській Федерації, оскільки нинішня влада та Генпрокуратура не зробили жодного кроку з розслідування справи про замах на життя четвертого президента України Януковича, не зробили жодного кроку з розслідування справи про держзаколот, яка зараз лежить в органах Генпрокуратури України. Тому ми бачимо, що ті особи, які фактично бажали смерті президента, залишаються при владі, мають важелі тиску і жоден із них не притягнутий до відповідальності".

Топ коментарі
+11
вот честно - по фиг!!!
вот от всей души - по фиг!!!
показати весь коментар
27.12.2017 19:50 Відповісти
+9
главная опасность прочно обосновалась в кремле...
показати весь коментар
27.12.2017 19:55 Відповісти
+7
Беги Витя...беги в туманность Андромеды...там никто не достанет..... Януковичу и в России небезопасно, - адвокат Сердюк - Цензор.НЕТ 9915
показати весь коментар
27.12.2017 19:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Слишком много знает.
показати весь коментар
27.12.2017 19:50 Відповісти
Всё что оно знает, это состав своих преступлений против Украины и своего отпрыска Саши. Он боится именно осуждения лет на 15. А адвокат, конечно, гнида.
показати весь коментар
27.12.2017 20:20 Відповісти
А я впевнений,що і про міністра економіки уряду Азірова,такого собі Петра Порошенко,він може багато розповісти,які потоки курував і т.д.
показати весь коментар
27.12.2017 20:26 Відповісти
За такие деньги он готов быть даже глистом.
показати весь коментар
27.12.2017 20:26 Відповісти
В адвоката така робота. Адвокат шукає все що може знайти в межах закону, щоб виправдати кліента. І це нормально. Так всюди і так повинно бути.
показати весь коментар
27.12.2017 22:49 Відповісти
там сейчас всем небезопасно...В Питере уже начались взрывы...Кто знает и кто не знает-всех калечат
показати весь коментар
27.12.2017 20:40 Відповісти
вот честно - по фиг!!!
вот от всей души - по фиг!!!
показати весь коментар
27.12.2017 19:50 Відповісти
Страх наказания хуже самого наказания. Януковичу и в России небезопасно, - адвокат Сердюк - Цензор.НЕТ 156
показати весь коментар
27.12.2017 20:05 Відповісти
в Лугандонию хай едет там его почитатели живут
показати весь коментар
27.12.2017 20:13 Відповісти
Януковичу и в России небезопасно, - адвокат Сердюк - Цензор.НЕТ 6758
показати весь коментар
27.12.2017 19:50 Відповісти
Это просто... фсё... Хоть бы не стошнило.
показати весь коментар
27.12.2017 19:54 Відповісти
известный пианист Сердюк
показати весь коментар
27.12.2017 19:58 Відповісти
Януковичу и в России небезопасно, - адвокат Сердюк - Цензор.НЕТ 6464
показати весь коментар
27.12.2017 20:06 Відповісти
Беги Витя...беги в туманность Андромеды...там никто не достанет..... Януковичу и в России небезопасно, - адвокат Сердюк - Цензор.НЕТ 9915
показати весь коментар
27.12.2017 19:52 Відповісти
Так скинемся на охрану ему, что-ли. А то бедствует, поди.
показати весь коментар
27.12.2017 19:53 Відповісти
Надо у страусов спросить где Овощ - они точно знают
показати весь коментар
27.12.2017 19:54 Відповісти
Он голову в пол спрятал. А пол оказался бетонным. Януковичу и в России небезопасно, - адвокат Сердюк - Цензор.НЕТ 638
показати весь коментар
27.12.2017 20:03 Відповісти
ему везде будет небезопасно
фсб, СБУ, ГУ ГШ, "каратели", Моссад (? а почему бы нет?), ЦРУ, БНД, МИ-6...
показати весь коментар
27.12.2017 19:55 Відповісти
главная опасность прочно обосновалась в кремле...
показати весь коментар
27.12.2017 19:55 Відповісти
Вообще-то алкоголь для организма опасен в любом месте земного шара. А вот почему не дали провести видео пресс-конференцию - большой вопрос.
показати весь коментар
27.12.2017 19:57 Відповісти
Праффесор в опасности! Ушлый адвокатишко решил прославиться.На таких громких делах можно славно заработать.Мордой он вышел,дело за гонораром.
показати весь коментар
27.12.2017 19:58 Відповісти
Гонорар для таких впереди паровоза.
показати весь коментар
27.12.2017 20:02 Відповісти
И не только прославиться, но и изрядно подзаработать зелени на ростовском сидельце! Вспомнилось, как-то подвозил адвоката (до войны жил в Горловке), заметил, что как-то у него повело рот. Разговорились, то ли в шутку, то ли всерьез, оправдался: получил неврологическое заболевание в ходе защиты одного донецкого рыга, "издержки профессии", так сказать. Наверное, никому так не приходится лгать, изворачиваться, как политикам и адвокатам.
показати весь коментар
27.12.2017 20:07 Відповісти
а мож просто по таблу выхватил?
показати весь коментар
27.12.2017 20:18 Відповісти
Слушал этого Сердюка, та ещё гнида.
показати весь коментар
27.12.2017 20:01 Відповісти
Адвокатом гавнюковича иной и не может быть.
показати весь коментар
27.12.2017 20:03 Відповісти
Там их несколько, но этот отборная су...!
показати весь коментар
27.12.2017 20:06 Відповісти
Пожелаем ему, что бы все заработанные деньги ушли на лечение, и ему их не хватило...
показати весь коментар
27.12.2017 20:30 Відповісти
Не така страшна кара, як час, коли знаєш що вона не відворотна. Тому Януку буде завжди і скрізь небезпечно.
показати весь коментар
27.12.2017 20:02 Відповісти
що це життя - весь час, кожну хвилину доби страшитися і боятися - бувших соратників-подільників, українського суду, ФСБ, СБУ, Путіна і тд. Здригатися від лишнього звуку, шуму автомобіля під вікнами, телефонного дзвінка.
показати весь коментар
27.12.2017 20:03 Відповісти
Саме такого життя він і гідний.
показати весь коментар
27.12.2017 20:07 Відповісти
Хочется спросить у адвоката Сердюка: "Дядя, ты дебил?", однако, видя уровень знания юриспруденции следователями, прокурорами и судьями в России, только обречённо махаешь рукой... Какое отношение к "покушению на жизнь Януковича" имеют правоохранительные органы России, если так называемое "покушение", по его версии, происходило на территории Украины???!!!
показати весь коментар
27.12.2017 20:07 Відповісти
После того звонка Байдена (а американцы, как всегда, знают больше, чем говорят), возможно, хряк шкурой почувствовал: он в этой игре - лишний.
показати весь коментар
27.12.2017 20:09 Відповісти
саме страшне для Януковича - в Росії. Он слишком много знал (с)
показати весь коментар
27.12.2017 20:11 Відповісти
Пускай на родину в Белоруссию едет.... - под защиту батьки...
показати весь коментар
27.12.2017 20:07 Відповісти
Мабуть вже прийшов для нього час, коли потрібно вирішити, що помирати треба на Батьківщині.
показати весь коментар
27.12.2017 20:08 Відповісти
так шо за проблемы? Януковичу и в России небезопасно, - адвокат Сердюк - Цензор.НЕТ 4761явка с повинной,признание своей вины,срок и с чистой совестью на свободу...безопасность гарантируется.
как адвокаты и подскажите подопечному
показати весь коментар
27.12.2017 20:09 Відповісти
Добавлю: и к "госперевороту" в Украине, тоже...
показати весь коментар
27.12.2017 20:09 Відповісти
Так пусть едет в Украину. Охрана за счет государства ему будет обеспечена. А также кров и пища. "Правда, и то, и другое не будет отличаться роскошью".
показати весь коментар
27.12.2017 20:10 Відповісти
Да, погорячился Янык, сейчас бы уже и браслет сняли, и деньги бы вернули, и в Монако лечить простатит отпустили бы...
показати весь коментар
27.12.2017 20:15 Відповісти
и мог победить на выборах
показати весь коментар
27.12.2017 20:22 Відповісти
А кому в Раше безопасно?
показати весь коментар
27.12.2017 20:22 Відповісти
Адвокатик /// пост 20:08 ///
А може він вже живе за принципом, на кшталт, якщо згвалтування неминуче, то краще розслабитися та отримувати задоволення!
А так, дійсно, згоден з вами, за такого життя дах може далеко понести...

P.s. Було б добре, якщо б в нього зірвало дах і він би "замочив" Х√йла...
показати весь коментар
27.12.2017 20:25 Відповісти
Ще я за яніка не хвилювалась.. Януковичу і в Росії небезпечно, - адвокат Сердюк - Цензор.НЕТ 7139

Та хоч в клітку з голодними левами його посадіть...
показати весь коментар
27.12.2017 20:25 Відповісти
да патамушта стабильности в мире нету !!! (с)
показати весь коментар
27.12.2017 20:27 Відповісти
Януковичу і в Росії небезпечно, - адвокат Сердюк

---------------------------------------------------------------------
Та якось пох, як спить та потвора. Але він може повернутися, в тюрмі у нього буде охорона, а в камері одиночці ніхто й не сховається, шоб застати його зненацька. Спокійно собі заживе, в безпеці Януковичу і в Росії небезпечно, - адвокат Сердюк - Цензор.НЕТ 1465
показати весь коментар
27.12.2017 20:36 Відповісти
Конечно опасно, яйца всюду летают.
показати весь коментар
27.12.2017 20:39 Відповісти
хвёдрыч давай домой на кацапщине не сала не борща и кругом одни ватники Януковичу і в Росії небезпечно, - адвокат Сердюк - Цензор.НЕТ 2020
показати весь коментар
27.12.2017 20:41 Відповісти
Батя, я стараюсь.Януковичу і в Росії небезпечно, - адвокат Сердюк - Цензор.НЕТ 5711
показати весь коментар
27.12.2017 20:53 Відповісти
Когда уже этого пердюковича там зарежут малолетки безпризорные ?
показати весь коментар
27.12.2017 21:14 Відповісти
Сердюк не адвокат. Адвокат не имеет права намеренно искажать факты. На белое говорить "чёрное".
показати весь коментар
27.12.2017 21:14 Відповісти
Таких адвокатів, як цей Сердюк, самих потрібно судити за не правосудність. Весь світ бачив як Чуркін в ООН тряс папірчиком, де Янукович просив Путіна (ХВВ) ввести війська в Україну, а цей адвокатик каже Яценюку та Авакову під час їх допиту в суді по справі зради Януковича, "...а ви бачили, як Янукович підписував цей лист". Виходить, що в ООН та й у світі всі люди придурки, а один адвокат Сердюк страх який розумний. Таких адвокатів потрібно, що найменше, позбавляти громадянства України. Нехай їдуть у Мордор-Рашу та освоюють її великі простори.
показати весь коментар
27.12.2017 21:38 Відповісти
от души януковича жаль, бедняга, страшно ему в кацапеевке !
показати весь коментар
27.12.2017 21:41 Відповісти
А не думає лігітимний повіситися через страх можливого вбивства? на його дамбасі таке практикується
показати весь коментар
27.12.2017 21:48 Відповісти
Овочу, небезбечно було яйце на грудь приймати, а в кацапетовкі він дома, ходе по хаті в лаптях на босу ногу, челядь за боярою ганяє і з великим зусиллям але освоює балалаєчні аккорди.
показати весь коментар
27.12.2017 22:00 Відповісти
Показания Януковича не выгодны как правительству
России,так и правительству Украины.
показати весь коментар
27.12.2017 22:29 Відповісти
Там страусаф нету, патаму срашна иму. Януковичу і в Росії небезпечно, - адвокат Сердюк - Цензор.НЕТ 7789
показати весь коментар
28.12.2017 00:33 Відповісти
ОВОЩЬ - САМОЛИКВИДИРУЙСЯ !!! А ЕСЛИ ХОЧЕШЬ ХОТЬ КАК ТО ИСПРАВИТЬ СИТУАЦИЮ, ТО И ПУТИНА С СОБОЙ ПРИХВАТИ !!!
показати весь коментар
28.12.2017 05:07 Відповісти