10710 відвідувачів онлайн
1 700 21

Аудитором НАБУ повинен стати іноземний фахівець, - Парубій

Аудитором НАБУ повинен стати іноземний фахівець, - Парубій

Обрання аудитора для Національного антикорупційного бюро України питання надзвичайно важливе, але було б краще, якби їм призначили іноземного фахівця.

Про це Голова Верховної Ради України Андрій Парубій сказав в інтерв'ю українським телеканалам, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Моя особиста думка, що було б краще обрати когось з іноземних спеціалістів. Моя думка, щоб ми взяли когось з іноземних спеціалістів і це дало б нагагато більший рівень довіри і до ВР, і до аудиту, який може бути проведено", - сказав Парубій.

Він нагадав, що питання про призначення аудитора вже двічі порушувалося з трибуни Верховної Ради, але при голосуванні жодна з кандидатур не набрала необхідної кількості голосів.

Наразі дискусія з цього питання триває у парламенті. Як тільки профільний комітет ВР визначиться із кандидатурою, він одразу внесе її на голосування, наголосив спікер.

Топ коментарі
+4
Наверно рогозина предложит...
показати весь коментар
28.12.2017 09:23 Відповісти
+2
Аудитором НАБУ должен стать иностранный специалист, - Парубий - Цензор.НЕТ 6081
показати весь коментар
28.12.2017 09:57 Відповісти
+1
Аудитором НАБУ должен стать иностранный специалист, - Парубий.

Мабуть такий як Міклош, який обіймає (або обіймав, хто його розбере) посаду радника вінницького базарника-гройсмана по реформах. Уже й нічого не чути про цього Міклоша та "реформи". Здається мені, що той Міклош допомагав гройсману перевозити контрабас з України в Словаччину та назад. Там всі такі "фахівці", як не з купленими дипломами, так з декількома підозрами в криміналі, або навіть "ходками".
показати весь коментар
28.12.2017 10:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Наверно рогозина предложит...
показати весь коментар
28.12.2017 09:23 Відповісти
Грузина? Аудитором НАБУ должен стать иностранный специалист, - Парубий - Цензор.НЕТ 2461
показати весь коментар
28.12.2017 09:36 Відповісти
Хай і іноземець, аби була своя людина...
показати весь коментар
28.12.2017 09:37 Відповісти
"Мое личное мнение, что было бы лучше выбрать кого-то из иностранных специалистов. Мое мнение, чтобы мы взяли кого-то из иностранных специалистов, и это дало бы нагагато больший уровень доверия и к ВР и к аудиту, который может быть проведен", - сказал Парубий.Источник: https://censor.net/n3041884 тобто це "лічноє мнєніє" - підпис в особистій нікчемності? Голова ВР не знає як підвищити довіру до ВР? Проводь засідання по регламенту-закону, жорстко реагуй на кнопкодавство, не притримуй суспільнозначущі законопроекти, карай прогульників, зроби хоть щось не по вказівці бариги і тоді ти отримаєш довіру і до ВР і до себе.
показати весь коментар
28.12.2017 09:54 Відповісти
Только коммисара КАТАНИ !!!
показати весь коментар
28.12.2017 09:56 Відповісти
Аудитором НАБУ должен стать иностранный специалист, - Парубий - Цензор.НЕТ 6081
показати весь коментар
28.12.2017 09:57 Відповісти
с шизофрениками и дебилами - это тудою, за поребрик Аудитором НАБУ повинен стати іноземний фахівець, - Парубій - Цензор.НЕТ 2820
показати весь коментар
28.12.2017 10:23 Відповісти
Аудитором НАБУ повинен стати іноземний фахівець, - Парубій - Цензор.НЕТ 4449
показати весь коментар
28.12.2017 11:27 Відповісти
ехай Аудитором НАБУ повинен стати іноземний фахівець, - Парубій - Цензор.НЕТ 8169
показати весь коментар
28.12.2017 12:04 Відповісти
Аудитором НАБУ должен стать иностранный специалист, - Парубий.

Мабуть такий як Міклош, який обіймає (або обіймав, хто його розбере) посаду радника вінницького базарника-гройсмана по реформах. Уже й нічого не чути про цього Міклоша та "реформи". Здається мені, що той Міклош допомагав гройсману перевозити контрабас з України в Словаччину та назад. Там всі такі "фахівці", як не з купленими дипломами, так з декількома підозрами в криміналі, або навіть "ходками".
показати весь коментар
28.12.2017 10:03 Відповісти
А можно специалиста ФБР? Или у вас от такой только мысли перекашивает? А еще можно рекомендованную Кёвешь. Или такой вариант для вас тоже смертелен?
показати весь коментар
28.12.2017 10:09 Відповісти
Да, это такой дебильный подход. Типа "подкупить" никого с неукраинским паспортом нельзя. Скорее тут надо, шоб был хто-то независимый - ни кореш евродолларовых оптимистов, ни кореш Сытника, ни кореш власти, ничей.
показати весь коментар
28.12.2017 14:02 Відповісти
Щось мені так здається.якби парламент Канади призначив всіх голів контролюючих і силових структур України із представників діаспори.то основна маса українців була б не проти.
показати весь коментар
28.12.2017 10:20 Відповісти
и шоб обов"язково був торновим партньором!
показати весь коментар
28.12.2017 10:21 Відповісти
а аудиторы у Луценко и Авакова будут? Аудитором НАБУ повинен стати іноземний фахівець, - Парубій - Цензор.НЕТ 1498
показати весь коментар
28.12.2017 10:22 Відповісти
Зачем проверять то, что можно контролировать? Аудитором НАБУ повинен стати іноземний фахівець, - Парубій - Цензор.НЕТ 2159
показати весь коментар
28.12.2017 16:08 Відповісти
Ага, лыжного инструктора из Англии. Да?
показати весь коментар
28.12.2017 11:25 Відповісти
так пусть этого специалиста назначат те кто поддерживает финансово Украину а не барыга через офшор очередного щекина или гонтареву всунет