4459 відвідувачів онлайн

Усі звільнені заручники пройдуть медогляд і реабілітацію, - Ірина Луценко

Усі звільнені заручники пройдуть медогляд і реабілітацію, - Ірина Луценко

Частина звільнених з полону найманців РФ на Донбасі громадян відразу з аеропорту поїхали в лікарні, а частина - відразу до своїх родин.

Про це розповіла Представник Президента в парламенті Ірина Луценко, спілкуючись з журналістами в аеропорту  "Бориспіль", куди прибули літаки зі звільненими бранцями, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Частина з них (Звільнених заручників. - Ред.) поїде до родини, а частина хлопців, які мають проблеми зі здоров'ям, їх зараз цілеспрямовано посадять в автобуси і завезуть у лікарню для того, щоб вони пройшли перше обстеження", - зазначила вона.

Водночас Луценко підкреслила, що пізніше медогляд і реабілітація буде забезпечена і тим особам, які зараз поїдуть одразу до своїх сімей.

Водночас вона запевнила, що команда Президента заради звільненя заручників провела величезну роботу, і пообіцяла дещо пізніше розкрити її деталі.

Нагадаємо, 27 грудня відбувся один із наймасовіших обмінів полонених між Україною та самопроголошеними терористичними організаціями "ДНР" і "ЛНР".

Спочатку передбачався обмін 74 українців на 306 прихильників бойовиків. Однак частина прихильників терористів відмовилася повертатися на окуповані території.

Унаслідок цього відбувся обмін 73 українців на 233 бойовиків. Зустрічати звільнених українців під Краматорськ прибув особисто президент України Петро Порошенко.

Топ коментарі
+15
После просмотра Ирины Луценко многим может понадобится реабилитация Все освобожденные пленные пройдут медосмотр и реабилитацию, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 1828
показати весь коментар
28.12.2017 09:50 Відповісти
+9
Все освобожденные пленные пройдут медосмотр и реабилитацию, - Ирина Луценко...главное здесь, Ирина Луценнко.
показати весь коментар
28.12.2017 09:46 Відповісти
+9
Ирина Луценко живет не по средствам. Куда смотрит генеральный прокурор?

Все освобожденные пленные пройдут медосмотр и реабилитацию, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 7359
показати весь коментар
28.12.2017 09:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все освобожденные пленные пройдут медосмотр и реабилитацию, - Ирина Луценко...главное здесь, Ирина Луценнко.
показати весь коментар
28.12.2017 09:46 Відповісти
а чо,ты вместо нее организовывал все эти вопросы?а она у тебя славу украла? Все освобожденные пленные пройдут медосмотр и реабилитацию, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 5107
показати весь коментар
28.12.2017 09:56 Відповісти
А ты уверен, что именно эта коза на лабутенах организовывала все эти вопросы?
показати весь коментар
28.12.2017 10:18 Відповісти
ну,тебя я сразу вычеркнул Усі звільнені заручники пройдуть медогляд і реабілітацію, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 8494
показати весь коментар
30.12.2017 10:29 Відповісти
Да я и не записывался в шоколадные тролли. Усі звільнені заручники пройдуть медогляд і реабілітацію, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 6732
показати весь коментар
30.12.2017 12:26 Відповісти
чоколадку аленушка.
показати весь коментар
30.12.2017 10:26 Відповісти
Да ,она тоже при чём
показати весь коментар
28.12.2017 19:02 Відповісти
Ирина Луценко живет не по средствам. Куда смотрит генеральный прокурор?

Все освобожденные пленные пройдут медосмотр и реабилитацию, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 7359
показати весь коментар
28.12.2017 09:50 Відповісти
Семейные кланы - один Генгокугог без нужного образования, вторая Представитель Президента в парламенте ...
показати весь коментар
28.12.2017 09:53 Відповісти
http://expres.ua/main/2015/02/10/126005-yura-lucenko-kurva-plyazhi
А Юра Луценко, на пляжі! 10.02.2015 09:50
Читайте більше тут: http://expres.ua/main/2015/02/10/126005-yura-lucenko-kurva-plyazhi

В то время , когда наши Украинские Герои -Патриоты
гибли в кровопролитных боях с врагом в окопах Дебала -этот херой - м о р а л и ст -

ВАЛЯЛСЯ на пляжах о с т р о в о в МАВРИКИИ ! В Тихом Океане ... А ,, б херой Пунических войн !

Вот такая двойная мораль этих лже патриотов Украины !
Бывалов из фильма " Волга-Волга " ..
показати весь коментар
28.12.2017 10:15 Відповісти
в чарку
показати весь коментар
28.12.2017 14:45 Відповісти
После просмотра Ирины Луценко многим может понадобится реабилитация Все освобожденные пленные пройдут медосмотр и реабилитацию, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 1828
показати весь коментар
28.12.2017 09:50 Відповісти
а эта вафельница, КАКИМ БОКОМ до освобожденных пленных??????????????????????????????????????????????????????????????
показати весь коментар
28.12.2017 09:54 Відповісти
тут більше питання до цензора, це "новина" під замовлення?
показати весь коментар
28.12.2017 10:02 Відповісти
Ти бач, як луценчиха в цю тему вчепилась? Як вош до кожуха. По всім іншим напрямкам - одні проколи. А тут безпрограшний варіант. Ну хіба що хтось з повернених виявиться завербованим фсб.
показати весь коментар
28.12.2017 09:56 Відповісти
Все освобожденные пленные пройдут медосмотр и реабилитацию, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 430
показати весь коментар
28.12.2017 09:58 Відповісти
Хто ж туди пройти зміг би? Там Петя і його 40 охоронців. Хіба що воль"єр поставили б, як в Одесі.)))
показати весь коментар
28.12.2017 10:00 Відповісти
хто хотів той прийшов а хто нехотів той в мураєва на каналі все лайном поливаєВсе освобожденные пленные пройдут медосмотр и реабилитацию, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 5496
показати весь коментар
28.12.2017 10:03 Відповісти
Ну хватить з самого ранку вилизувати, до вечора вам сил не вистачить.)))
показати весь коментар
28.12.2017 10:10 Відповісти
Усі звільнені заручники пройдуть медогляд і реабілітацію, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 1631 Усі звільнені заручники пройдуть медогляд і реабілітацію, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 9621
показати весь коментар
28.12.2017 10:47 Відповісти
Попутками добирались..... Все освобожденные пленные пройдут медосмотр и реабилитацию, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 7143 Если бы там и Пети не было со своим пиаром, освобожденные из плена и их родные, встретились бы гораздо быстрее, а не ждали бы 8 часов в Борисполе гастрольный тур президента.
показати весь коментар
28.12.2017 10:03 Відповісти
насільки я бачив фотографії то всі полонені дуже активно селфелись з порохом в обнімку 1 думаю їм дуже риємно було що їх зусрічають перші особи 1 це важливо для підняття боєвого духу і для сплотіння народу довколо головнокомандувача 1
показати весь коментар
28.12.2017 10:06 Відповісти
Сплочение народа возле главнокомандующего
Все освобожденные пленные пройдут медосмотр и реабилитацию, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 4729
показати весь коментар
28.12.2017 10:11 Відповісти
https://www.facebook.com/andrewnikulyak?fref=ufi Андрей Никуляк
Рецепт, как поднять себе рейтинг: садишь на должность генералов своих кумовьев, проигрываешь все сражения. Устраиваешь кровавую мясорубку с убитыми, ранеными, пленными. Через 3 года меняешь пленных и все тебе кричат спасибо и какой ты молодец. Профит.
показати весь коментар
28.12.2017 10:12 Відповісти
поясни чого в сепарні і в зрадофілів однакові картинки і пости ? от чого так постійно виходить ?Все освобожденные пленные пройдут медосмотр и реабилитацию, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 6303Все освобожденные пленные пройдут медосмотр и реабилитацию, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 1407
показати весь коментар
28.12.2017 10:21 Відповісти
Почему у пороха и ***** одни и те же защитники в соцсетях?
показати весь коментар
28.12.2017 10:23 Відповісти
ну от ого ти спригуєш ? хто тут уйла захищає 7 а такі як ти зранку до ночі лайно льє на нашу державу
показати весь коментар
28.12.2017 10:25 Відповісти
Ты державу с порошенко то не путай. Это разные вещи. В этом вы как раз и похожи с ботами ***** - кто, если не путин порошенко? Один в один! Разговор с тобой закончен. Бувай.
показати весь коментар
28.12.2017 10:29 Відповісти
порошенко неприватна особа це верховний головнокомандувач ! а хто як не порошенко ?
показати весь коментар
28.12.2017 10:32 Відповісти
Где-то я уже встречал -- "Если не путин, то кто?".
показати весь коментар
28.12.2017 11:59 Відповісти
памятаю як активно обсирали ющенка і я в тому числі 1 скільки ми після нього пережили горя от треба було його обсирати ? хай бе що подосі сидів і бухтів нам про те як його бжоли нічого небрали 1 от так і в мене висновки по порошенку 1 що далі знов аферіста до влади далі знов майдн і ззнов розвал країни ?
показати весь коментар
28.12.2017 12:02 Відповісти
точно кажуть, що природа відпочиває на дітях великих людей.
показати весь коментар
28.12.2017 10:05 Відповісти
А ТАРАСИК БУВ???????????????????????????
показати весь коментар
28.12.2017 10:54 Відповісти
тільки що прийшов з магазина всі люди в черзі говорили як красиво порошенко зустрічав бранців 1 кажуть такий вічливий так хвилюється за людей
показати весь коментар
28.12.2017 11:13 Відповісти
Ви отримуєте винагороду за підтримку соєвого барона у фірмовому магазині "Рошен"? Звісно, що в цьому магазині продавчині будуть вихваляти свого роботодавця! Інакше їх чекає звільнення.
показати весь коментар
28.12.2017 11:49 Відповісти
а ви отримуєте винагороду з днр обсираючи головнокомандуючого 7
показати весь коментар
28.12.2017 11:52 Відповісти
Ви вважаєте, що 80% українців отримують винагороду з днр??? Тоді куди ж дивиться ваш чоколядний гарант? Адже це контрабанда!)))
показати весь коментар
28.12.2017 12:01 Відповісти
куди дивиться вас захарченко ?
показати весь коментар
28.12.2017 12:05 Відповісти
Я дивлюсь, в Ольгіно проблеми не тільки з українською мовою, з наявністью зачатків інтелекту також...
показати весь коментар
28.12.2017 12:11 Відповісти
На відміну від тебе маю роботу в Україні. На відміну від тебе ніколи нікому не вилизував дупу!
показати весь коментар
28.12.2017 12:56 Відповісти
Вот не треба тулить ще и Тарасика. Мало нам одной потворы досить, силиконовой женсчины третьего тысячелетия, так еще и гниду сыпнотифозную - Тарасика зацитировал.
показати весь коментар
28.12.2017 12:20 Відповісти
Тарасик чмо , серед чмошників найбільше . Якби приїхали Саакашвілі чи Томошенко тарасик написав би - поїхали піаритись . Яке вони мол , мають відношення до визволення полонених. Зате в тарасика не відбереш вилизування чергової дупи , як в нього класно видило це діло в Якунєвича . Особливо коли тарасик , побачив "важкий предмет " кинутий в "двічі не судимого" . Якби була Біблія , то і поклявся на ній .
показати весь коментар
28.12.2017 14:42 Відповісти
Все освобожденные пленные пройдут медосмотр и реабилитацию, - Ирина Луценко - Цензор.НЕТ 6584
показати весь коментар
28.12.2017 10:06 Відповісти
кто-то когда-то тимошенко называл оголтелой популисткой))) да по сравнению с нынешней шоколадной сворой - она скромняга
показати весь коментар
28.12.2017 10:07 Відповісти
Президент сделал всё правильно. Не знаешь из за чего была задержка,лучше молчи- за умного сойдёшь.
показати весь коментар
28.12.2017 10:09 Відповісти
А ізза чіво? )))
показати весь коментар
28.12.2017 10:11 Відповісти
Не пытайся казаться умной- поясни из за чего!
показати весь коментар
28.12.2017 10:25 Відповісти
Це державна таємниця.))))
показати весь коментар
28.12.2017 10:27 Відповісти
Крім того полонені і заручники ще повинні пройти ретельну перевірку в СБУ тому що далеко не всі вони патріоти України. Приклад яскравий вже маємо - ГАДЯ!
показати весь коментар
28.12.2017 10:16 Відповісти
Чолові десять стопудово завербували. Час покаже.
показати весь коментар
28.12.2017 10:28 Відповісти
Из её уст это звучит как угроза.
Мужа вон в Голландию отправила обследования проходить...
показати весь коментар
28.12.2017 10:21 Відповісти
Іро,а можна воєні пройдуть реабілітацію в вашому шикарному будиночку!!!
показати весь коментар
28.12.2017 10:31 Відповісти
А вот не надо, там их картавый пгокурор споить может. Усі звільнені заручники пройдуть медогляд і реабілітацію, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 4855
показати весь коментар
28.12.2017 11:15 Відповісти
А ця гачконоса відьма яким боком до звільнення полонених??? Краще б готувала свій фірмовий новорічний супчік з мухоморами для свого мачо третього тисячоліття Жоріка Картавого...😕😕😕
показати весь коментар
28.12.2017 10:42 Відповісти
Мне одно смешно и интересно. Ребята, вы кого и в чем друг-друга убедить-переубедить-победить пытаетесь? Бот-бота - без перспектив. Простого, зашедшего и прочитавшего ваш высер, как я - марна праця. Усі звільнені заручники пройдуть медогляд і реабілітацію, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 298 И ведь из темы в тему одни и теж, борцаются между собой, "эрудицией" блещут. Усі звільнені заручники пройдуть медогляд і реабілітацію, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 298
показати весь коментар
28.12.2017 11:23 Відповісти
Шо то сказать хотел или просто высер запостил,в стиле - "а я самый умный"?
показати весь коментар
28.12.2017 11:54 Відповісти
А как проверить твои слова? Как же эти ушлёпки любят пиарится. На тебя одежды и акссесуаров наверно на сумму, которой хватит реабилитировать десяток. Знакомый после возвращения с плена прошёл реабилитацию только благодаря волонтёрам и врачам, которые согласишись предоставлять свои услуги бесплатно. Государство не приложила к этому ничего, бюрократы постоянно требовали какие-то дебильные справки.
показати весь коментар
28.12.2017 12:16 Відповісти
Як же це юґік іще не примазався до визволення полонених, чи воно просто напілось і забилось Усі звільнені заручники пройдуть медогляд і реабілітацію, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 4216