9578 відвідувачів онлайн

Найважливішою подією року українці вважають безвіз, - Бекешкіна

Найважливішою подією року українці вважають безвіз, - Бекешкіна

26% опитаних назвали запровадження безвізу найважливішою подією року і 48% з них вважають цю подію важливою особисто для себе.

Як зазначає Цензор.НЕТ, про це повідомила Ірина Бекешкіна, директорка Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, в ефірі програми "Реформи: інструкція до використання" на хвилі Громадського радіо.

Запровадження безвізового режиму вважаютьважливим для себе 48% українців. Найбільшу вагу "безвіз" має для жителів Західного регіону(його важливість зазначили 61% мешканців) та Центрального (50%).В інших регіонах значущість безвізового режиму менша, але все жвідчутна: значущим для себе безвізовий режим вважають34% у Південному регіоні, 33% – у Східному, й30% на Донбасі.

Значення безвізового режиму істотно залежить від віку: серед молоді віком до 30 років вінважливий для 64%,серед людей віком до 40 років – для 57%,у віці 40–49 років – для 51%, 50–59 років – для 38%, а серед людей, яким за 60 років, важливість безвізового режиму зазначили 26%.

"Безвіз може змінити життя країни. Плюс в тому, що це дає змогу користатись можливостями для дешевого мандрування. З іншого боку, підприємці кажуть про масові міграції кадрів, але безвіз не дає права на роботу. Але при безвізовому режимі простіше поїхати за кордон, і домовитись про роботу, а тоді отримувати трудову візу", - каже Ірина Бекешкіна.

Попри все експертка не певна, що безвіз стане причиною масового виїзду українців за кордон.

"В 2006, 2010 роках ми також проводили дослідження щодо намірів молоді виїхати за кордон. Відсотків сорок молоді висловлювали намір виїхати, але намір та реальний виїзд - це різні речі", - каже Ірина Бекешкіна.

Крім того, Ірина Бекешкіна вважає, що побічним позитивним ефектом безвізу та легкості працевлаштування українців за кордоном є те, що українські підприємці будуть змушені піднімати рівень заробітної плати для утримання трудових кадрів.

Топ коментарі
+6
да? безвиз? а если без пафоса?
вчерашний вечер - я считаю событием уходящего года!
такие эмоции ... такое счастье... переживание - чтоб не обманули...
за безвиз даже не вспомнил...
показати весь коментар
28.12.2017 15:39 Відповісти
+5
О-о-очень важное событие.
Тут пару дней назад была инфа, что безвизом воспользовалось 380 тыс. украинцев, это даже не 10% населения, и то наверное из них 90% поехало на заработки.
показати весь коментар
28.12.2017 15:41 Відповісти
+3
На безрыбье...
показати весь коментар
28.12.2017 15:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да, правда.
показати весь коментар
28.12.2017 15:37 Відповісти
На безрыбье...
показати весь коментар
28.12.2017 15:38 Відповісти
да? безвиз? а если без пафоса?
вчерашний вечер - я считаю событием уходящего года!
такие эмоции ... такое счастье... переживание - чтоб не обманули...
за безвиз даже не вспомнил...
показати весь коментар
28.12.2017 15:39 Відповісти
а кому воно цікаве?
показати весь коментар
28.12.2017 15:49 Відповісти
кацапам ни без виза ни без хвостА - не надо им только бы говна и стекломоя по-больше .. сами все сожрут никому не оставят
показати весь коментар
28.12.2017 20:23 Відповісти
О-о-очень важное событие.
Тут пару дней назад была инфа, что безвизом воспользовалось 380 тыс. украинцев, это даже не 10% населения, и то наверное из них 90% поехало на заработки.
показати весь коментар
28.12.2017 15:41 Відповісти
Это достижение еще на следующие лет 10 сгодится.
показати весь коментар
28.12.2017 15:42 Відповісти
щас будет зрада ! Найважливішою подією року українці вважають безвіз, - Бекешкіна - Цензор.НЕТ 7827 на подходе
показати весь коментар
28.12.2017 15:45 Відповісти
разрыв ВАТНЫХ ПУКАНОВ - вот это реальная ПЕРЕМОГА - до сих пор зарево из-за поребрика полыхает Найважливішою подією року українці вважають безвіз, - Бекешкіна - Цензор.НЕТ 8765
показати весь коментар
28.12.2017 20:25 Відповісти
Танцюй ,курво !
показати весь коментар
28.12.2017 19:00 Відповісти
Найважливішою подією року українці вважають безвіз, - Бекешкіна - Цензор.НЕТ 3210
показати весь коментар
28.12.2017 15:48 Відповісти
Ти загальновідомий ворог України і джерела твої ворожі.
показати весь коментар
28.12.2017 19:01 Відповісти
Я за всю свою жизнь не участвовал не в одном опросе. И не то что только я, сотни моих знакомых , родных, друзей, товарищей по работе.
Интересно, кто эти "счастливые лотерейщики" ?
показати весь коментар
28.12.2017 15:52 Відповісти
Под заказ властей на народные деньги они опросы клепают. Что проку от безвизов, если народ обеднел еще больше?
показати весь коментар
28.12.2017 20:11 Відповісти
Я конечно не специалист, но по-моему это зрада.... ЗРАДИЩЕ... https://korrespondent.net/ukraine/politics/3923245-poroshenko-hotov-pokupat-u-rossyy-*********-haz Порошенко готов покупать у России недорогой газ Найважливішою подією року українці вважають безвіз, - Бекешкіна - Цензор.НЕТ 9864 А где украинский недорогой газ и обещанное понижение тарифов за счет добычи украинского газа ???? Найважливішою подією року українці вважають безвіз, - Бекешкіна - Цензор.НЕТ 3724
показати весь коментар
28.12.2017 15:57 Відповісти
Спершу думав що ідіот, прочитав ще раз і бачу - демагог!
показати весь коментар
28.12.2017 16:00 Відповісти
а вони бувають двох категорій:
1) ті, хто шукає тупих, щоб захезати мозок
2) тупі
показати весь коментар
28.12.2017 16:07 Відповісти
все там же - в руках офшорных "кровосисей"
показати весь коментар
28.12.2017 20:13 Відповісти
Злітаються мухи-зрадофіли! Я вже чую дзижчання!
показати весь коментар
28.12.2017 15:59 Відповісти
если на тебя слетаются мухи..
показати весь коментар
28.12.2017 16:11 Відповісти
Бекешкіна - Вы дура?
показати весь коментар
28.12.2017 16:34 Відповісти
Чи не подія, блін.............. Найважливішою подією року українці вважають безвіз, - Бекешкіна - Цензор.НЕТ 8562
Але як кажуть - на безриб'ї і рак - риба.............
показати весь коментар
28.12.2017 17:00 Відповісти
Ну а яка подія - друга за значенням?
показати весь коментар
28.12.2017 17:17 Відповісти
145 реформ,що вже успішно здійснені !
показати весь коментар
28.12.2017 19:06 Відповісти
За этот безвиз мы заплатили отъезжающим курсом доллара.
показати весь коментар
28.12.2017 18:12 Відповісти
Провал порошенки продажного прихлебателя полубия и гнойсмана. ГАНЬБА ВСІМ КОЗЛАМ Найважливішою подією року українці вважають безвіз, - Бекешкіна - Цензор.НЕТ 1471
показати весь коментар
28.12.2017 18:51 Відповісти
Та нифига. Важнейшее достижение - очередное поднятие тарифов на ЭЭ и воду.
показати весь коментар
28.12.2017 18:54 Відповісти
Кстати да - это реально ощущается в отличие от визей
показати весь коментар
28.12.2017 20:14 Відповісти
Ніби пристойна пані літнього віку,а бреше,як остання **** коростяна.
показати весь коментар
28.12.2017 19:04 Відповісти
Це найбільше здобуття можуть забрати найближчим часом через антиреформи порохоригів