4519 відвідувачів онлайн

Звільнені з полону бойовиків українці пройдуть реабілітацію в Одесі, - Порошенко

Звільнені з полону бойовиків українці пройдуть реабілітацію в Одесі, - Порошенко

Громадяни, звільнені з полону проросійських бойовиків 27 грудня, пройдуть реабілітацію в Одесі.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на  Радіо Свобода,  про це повідомив у четвер під час поїздки в Одеську область Президент України Петро Порошенко. 

"В Одеській області через кілька днів за моїм наказом найкращі лікарі, найкращі психологи допомагатимуть 74 українцям, які щойно повернулися з тюрем окупованого Донбасу. Вони пройдуть реабілітацію у військовому госпіталі, в кращій клініці України, і повернуться додому", - повідомив президент у селищі Маяки. 

Також Порошенко повідомив, що доручив негайно відновити переговори з Росією про звільнення тих, хто досі залишається в полоні.

Раніше в Київському військовому госпіталі повідомили, що до них на лікування прибули 24 звільнені напередодні людини. Медики вказували, що загальний стан цих пацієнтів задовільний.

Нагадуємо, 27 грудня відбувся один із наймасовіших обмінів утримуваними особами між Україною та самопроголошеними терористичними організаціями "ДНР" і "ЛНР".

Спочатку передбачався обмін 74 українців на 306 прихильників бойовиків. Однак частина прихильників терористів відмовилася повертатися на окуповані території. Це найбільший обмін утримуваних осіб між сторонами з 2015 року.

Топ коментарі
+4
РЕБЯТА ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ В ОДЕССУ!!! ЧЕСТЬ ВАМ И СЛАВА!
показати весь коментар
29.12.2017 01:10 Відповісти
+3
Нормальных людей обменивают на террористов один к четырем, потому что наваросс равен примерно четверти обычного человека, обычно жопе.
показати весь коментар
29.12.2017 04:29 Відповісти
+3
даже, если бы украинских бойцов обменяли на 1 наш к 25ти оркам?
все равно было бы правильно.
им на своих посрать?
Украине нет.
показати весь коментар
29.12.2017 04:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
РЕБЯТА ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ В ОДЕССУ!!! ЧЕСТЬ ВАМ И СЛАВА!
показати весь коментар
29.12.2017 01:10 Відповісти
узнаю где, подъеду.
согласен
показати весь коментар
29.12.2017 01:34 Відповісти
Буду рад присоединиться.
показати весь коментар
29.12.2017 10:05 Відповісти
уволенные из плена......
у нас президент идиот или редактор на цензоре?
показати весь коментар
29.12.2017 01:25 Відповісти
таки редактор. исправился)))
показати весь коментар
29.12.2017 01:26 Відповісти
только весь мир с вашего педофила ржет
показати весь коментар
29.12.2017 04:18 Відповісти
Вийшов на сторінку того Волкова- у нього багато цікавих друзів. З ганчірками ди-ни-ри і закликами до Новоотсоссії.
показати весь коментар
29.12.2017 08:14 Відповісти
бойцы дома - ето главное.
нехай кто хочет тот тем и истерит,
но сегодня бойцы дома... и ето важно.
показати весь коментар
29.12.2017 03:58 Відповісти
кацапня легко спамится...
показати весь коментар
29.12.2017 04:01 Відповісти
уволенные из плена...смешно
показати весь коментар
29.12.2017 04:08 Відповісти
уписяйся, *******
показати весь коментар
29.12.2017 04:27 Відповісти
открывай пасть пошире, писять буду Освобожденные из плена боевиков украинцы пройдут реабилитацию в Одессе, - Порошенко - Цензор.НЕТ 4885
показати весь коментар
29.12.2017 04:33 Відповісти
шо писялово отросло?
удивил...
показати весь коментар
29.12.2017 04:35 Відповісти
боюся, мое писялово тебе в пасть не влезет Освобожденные из плена боевиков украинцы пройдут реабилитацию в Одессе, - Порошенко - Цензор.НЕТ 3560
показати весь коментар
29.12.2017 04:36 Відповісти
гуляи давай, скучнилово.
тема закрыта.
показати весь коментар
29.12.2017 04:41 Відповісти
давай, смокчи краще Освобожденные из плена боевиков украинцы пройдут реабилитацию в Одессе, - Порошенко - Цензор.НЕТ 9117
показати весь коментар
29.12.2017 04:42 Відповісти
Господа, не могли бы перейти в личку с вашими брачными играми?
показати весь коментар
29.12.2017 10:06 Відповісти
Присоединяйся, будете смоктать по очереди.
показати весь коментар
29.12.2017 10:52 Відповісти
Нет, спасибо, вы, граждане нетрадиционной ориентации, лучше без меня разбирайтесь, кто там у кого что смоктать будет... И других избавьте от ваших подробностей...
показати весь коментар
29.12.2017 12:31 Відповісти
Сам же заинтересовался, никто тебя за язык не тянул.
показати весь коментар
29.12.2017 14:08 Відповісти
Я не интересовася, а просто попросил иметь совесть и не выставлять напоказ ваши половые отношения.
показати весь коментар
29.12.2017 15:12 Відповісти
Да я тебя не осуждаю, если хочешь смокчи, не сдерживай своих порывов.
показати весь коментар
29.12.2017 15:57 Відповісти
Нормальных людей обменивают на террористов один к четырем, потому что наваросс равен примерно четверти обычного человека, обычно жопе.
показати весь коментар
29.12.2017 04:29 Відповісти
даже, если бы украинских бойцов обменяли на 1 наш к 25ти оркам?
все равно было бы правильно.
им на своих посрать?
Украине нет.
показати весь коментар
29.12.2017 04:33 Відповісти
Полностью согласен.
показати весь коментар
29.12.2017 05:16 Відповісти
Тому що 1 козак є вартий 4 москалів!
показати весь коментар
29.12.2017 10:07 Відповісти
Освобожденные из плена боевиков украинцы пройдут реабилитацию в Одессе, - Порошенко - Цензор.НЕТ 2989
показати весь коментар
29.12.2017 06:02 Відповісти
Як Луценко - так на мед. огляд до Амстердаму, а хлопцям, що не один місць провели в нелюдських умовах у полоні, то до кращих лікарів Одеси. Мабуть Луценко не знав, що найкращі лікарі в Одесі.
показати весь коментар
29.12.2017 07:04 Відповісти
мразь конченная
показати весь коментар
29.12.2017 08:02 Відповісти
...петя , когда ты нажрешься или подавишься ? Это ж надо на Новый год людям подарок сделал в виде подорожания на свет и воду Звільнені з полону бойовиків українці пройдуть реабілітацію в Одесі, - Порошенко - Цензор.НЕТ 9553
показати весь коментар
29.12.2017 08:19 Відповісти
А де подпевка Секты свидетелей офшоров и правосудия им. святого порошенко?
показати весь коментар
29.12.2017 10:13 Відповісти
Опять кремлеботы откладывают здесь каловые выделения
показати весь коментар
29.12.2017 10:24 Відповісти
Після полону ЛДНР "реабілітація" в ОНР Звільнені з полону бойовиків українці пройдуть реабілітацію в Одесі, - Порошенко - Цензор.НЕТ 2736
Трухан поселить у недогорілому дитячому таборі?
показати весь коментар
29.12.2017 10:54 Відповісти