4831 відвідувач онлайн
7 362 58

Залишок коштів на рахунку Держказначейства скоротився

Залишок коштів на рахунку Держказначейства скоротився

Залишок коштів на єдиному рахунку Державної казначейської служби України станом на 1 січня 2018 року становив 5,099 млрд грн, що в 10,6 раза менше ніж на 1 грудня 2017 року.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це повідомляється на сайті відомства.

За інформацією Держказначейства, порівняно з показником на 1 січня 2017 року залишок коштів на єдиному рахунку Держказначейства скоротився в 2,8 раза.

Як повідомлялося, залишок коштів на єдиному рахунку Державної казначейської служби України станом на 1 грудня 2017 року становив 54,104 млрд грн, що на 5,540 млрд грн або на 11,4% більше показника на 1 листопада. Обсяг коштів на єдиному казначейському рахунку постійно змінюється, збільшуючись під час надходжень податків та інших обов'язкових платежів до державного та місцевого бюджетів і знижуючись під час пікових навантажень за видатками.

Топ коментарі
+16
Праздники прошли не даром. Распил бюджетного бабла в конце года идет особо активно. А вы думали почему это так доллар "вдруг" взлетел?!!
показати весь коментар
02.01.2018 10:42 Відповісти
+16
Потужни реформаторы проворовались?
показати весь коментар
02.01.2018 10:45 Відповісти
+7
Статью писал "мистер очевидность"
Ясный хрен, что остаток на счетах госказначества сократился - в конце года все пытаются освоить бюджетные средства (особенно бюджетники), позакрывать акты, поскольку все неосвоенное в этом году пропадает (надо по новой бюджетировать на следующий год), причем неосвоение средств "зачтется" и бюджетировать разрешат уже меньше денег, да еще и начальство взует за неосвоение.... Поэтому последний месяц года всегда самый затратный для бюджета
показати весь коментар
02.01.2018 10:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Праздники прошли не даром. Распил бюджетного бабла в конце года идет особо активно. А вы думали почему это так доллар "вдруг" взлетел?!!
показати весь коментар
02.01.2018 10:42 Відповісти
Ну що за дурня.Вкінці року зросли витрати, тому що йде освоєння залишкових коштів, щоб не пропали. А нащим зрадофілам:украли -і все.
показати весь коментар
02.01.2018 11:22 Відповісти
А ГДЕ я написал, что УКРАЛИ?
"Освоили"! Вспоминаю прошлый год, когда при морозе в декабре делали тротуары. Так для того, чтобы сделать выемку под бордюрный камень, эту землю грели газовыми горелками!
показати весь коментар
02.01.2018 13:02 Відповісти
После наступления зимы все дорожные работы оплачиваются по двойному тарифу. В этом их доход.
показати весь коментар
02.01.2018 15:34 Відповісти
знову зарплату за січень як і того року в середині лютого видавати почнуть.. бо коштів мало і підвищення тра 10 разів перерахувати
показати весь коментар
02.01.2018 12:52 Відповісти
Потужни реформаторы проворовались?
показати весь коментар
02.01.2018 10:45 Відповісти
цкнзор працює на парашку... навіть бабки порахували...
показати весь коментар
02.01.2018 10:46 Відповісти
Деньги-зло.... Меньше денег, меньше зла...
показати весь коментар
02.01.2018 10:47 Відповісти
100% фейк...
показати весь коментар
02.01.2018 10:48 Відповісти
100% так и есть по остаткам на счету госказны на 29.12.2017.
показати весь коментар
02.01.2018 11:25 Відповісти
Ушло на подарки к праздникам?
показати весь коментар
02.01.2018 10:50 Відповісти
на снегурок с борделя
показати весь коментар
02.01.2018 10:55 Відповісти
А в долларах это скока ?
показати весь коментар
02.01.2018 10:51 Відповісти
не качайте будку,а то путин нападет!!!! Залишок коштів на рахунку Держказначейства скоротився - Цензор.НЕТ 4136
показати весь коментар
02.01.2018 10:52 Відповісти
Статью писал "мистер очевидность"
Ясный хрен, что остаток на счетах госказначества сократился - в конце года все пытаются освоить бюджетные средства (особенно бюджетники), позакрывать акты, поскольку все неосвоенное в этом году пропадает (надо по новой бюджетировать на следующий год), причем неосвоение средств "зачтется" и бюджетировать разрешат уже меньше денег, да еще и начальство взует за неосвоение.... Поэтому последний месяц года всегда самый затратный для бюджета
показати весь коментар
02.01.2018 10:52 Відповісти
По логике деньги должны осваивать равномерно с самого начала года, но на практике бывает, что финплан организациям утверждают чуть ли не в сентябре, а потом тендеры, договора, работы и оп-ля конец года....
показати весь коментар
02.01.2018 10:56 Відповісти
именно так!
крыши в школах раскрывают и делают в декабре!
показати весь коментар
02.01.2018 11:01 Відповісти
Попали прямо в точку: в школе моего ребенка как раз делают крышу - работы в самом разгаре - сняли старую кровлю Залишок коштів на рахунку Держказначейства скоротився - Цензор.НЕТ 4100 Поставят ли новую, если бюджетный год закончился- ХЗ
показати весь коментар
02.01.2018 11:14 Відповісти
Оправдываешь барыг?
показати весь коментар
02.01.2018 11:14 Відповісти
?! Предлагаете бюджетникам денег не давать?
Я лишь описал, почему средства госказначейства расходуются не равномерно. Кража бюджетных денег это уже другой вопрос
показати весь коментар
02.01.2018 11:23 Відповісти
Як набридло читати "бариги украли, бариги винуваті, все пропало" .А "бариги" востановили армію ( чи війна вже для горе- експертів не актуальна?), створюють нові зразки озброєнь, не пустили "русский мир" в мій дім, ремонтують дороги, утеплюють школи та садочки, виплачують день у день бюджетникам зарплату, створюють нові робочі місця,( щоб тільки було бажання працювати- робота є), зі скрипом, але проводять реформи. Чи все у нас добре? Звичайно,ні І пенсії маленькі, і лікування дороге,і комунальні великі, але чарівника нема. А молодим і здоровим не нити треба, а працювати .Берімо приклад з поляків: їм в свій час ще важче було, але вистояли. А ми, що гірші?
показати весь коментар
02.01.2018 11:48 Відповісти
Слава украинским барыгам - "реформаторам" и спасителям страны!
показати весь коментар
02.01.2018 15:38 Відповісти
Волшебники есть! Пенсии маленькие, но не у всех, лечение дорогое, но не всем, коммуналка большая, но не всем, молодые и здоровые делают Родине ручкой и уезжают работать на Польшу. А реформы, да, идут, хоть со скрипом, но идут!
показати весь коментар
02.01.2018 20:58 Відповісти
Зарплату за грудень бюджетникам видали 28 грудня - замість 5- 7 січня ! +пенсії січневі по 8 число перерахували в кінці грудня! боти шукають привід "вкусити" уряд за будь -яку новину! Дивно що не критикують за плюсову температуру попітря у січні!
показати весь коментар
02.01.2018 13:43 Відповісти
Чем выше скорость распила, тем больше сумма отката. 4й закон Ньютона,фигли.
показати весь коментар
02.01.2018 10:53 Відповісти
Это логично: что бы быстрее распилить, пилить нужно большими кусками Залишок коштів на рахунку Держказначейства скоротився - Цензор.НЕТ 9784
показати весь коментар
02.01.2018 10:57 Відповісти
Нобелевскую!Нобелевскую Ньютону за великое открытие в распильности и откатности!)))
показати весь коментар
02.01.2018 11:00 Відповісти
"Чем крупнее калибр - тем больше откат!" (С) Залишок коштів на рахунку Держказначейства скоротився - Цензор.НЕТ 4482
показати весь коментар
02.01.2018 11:22 Відповісти
просто два раза за месяц подогрели пенсионеров
показати весь коментар
02.01.2018 10:59 Відповісти
и НДС-а откатали экспортерам немеряно...
показати весь коментар
02.01.2018 11:07 Відповісти
По закону сохранения материального, если где то уменьшилось, то где то настолько же прибавилось. И самое прикольное, что я знаю где Залишок коштів на рахунку Держказначейства скоротився - Цензор.НЕТ 9193
показати весь коментар
02.01.2018 11:10 Відповісти
Поросята молодцы грабят народ во все концы
показати весь коментар
02.01.2018 11:12 Відповісти
ВСЕ К КИЕВСКОЙ МЕНТОВКЕ...Саакашвили зовет людей на митинг
Залишок коштів на рахунку Держказначейства скоротився - Цензор.НЕТ 2726
показати весь коментар
02.01.2018 11:14 Відповісти
Залишок коштів на рахунку Держказначейства скоротився - Цензор.НЕТ 3768
показати весь коментар
02.01.2018 11:20 Відповісти
а кто, джон смит?
показати весь коментар
02.01.2018 11:30 Відповісти
дважды раненый на гейпарадах
показати весь коментар
02.01.2018 12:56 Відповісти
Порошенко и "топ-политикум" Майдан отстояли что ли ? Шо то вы уже совсем заврались , порохофилы .
показати весь коментар
02.01.2018 12:36 Відповісти
Зрадоботи не читачі, вони писаки...
показати весь коментар
02.01.2018 11:18 Відповісти
...прахоБоти чіТАчі зрадоботов
показати весь коментар
02.01.2018 11:20 Відповісти
Так бухло ж подорожчало.
показати весь коментар
02.01.2018 11:18 Відповісти
одни перемоги. да что ж такое? и позрадоботствоваь не над чем Залишок коштів на рахунку Держказначейства скоротився - Цензор.НЕТ 6428
показати весь коментар
02.01.2018 11:18 Відповісти
Залишок коштів на рахунку Держказначейства скоротився - Цензор.НЕТ 5552
показати весь коментар
02.01.2018 11:21 Відповісти
От ам і - "Грошей нема", по українські
показати весь коментар
02.01.2018 11:22 Відповісти
Конча Заспа строится.Залишок коштів на рахунку Держказначейства скоротився - Цензор.НЕТ 8326
показати весь коментар
02.01.2018 11:26 Відповісти
Больше гривны хорошей и разной на рынок... С новым долларом!!!
показати весь коментар
02.01.2018 11:27 Відповісти
Я вам покажу, що таке управління державою .

Залишок коштів на рахунку Держказначейства скоротився - Цензор.НЕТ 43
показати весь коментар
02.01.2018 11:48 Відповісти
А почему бы не замерять в одно и то же время, чтобы не было размытых трактовок?
Сколько денег было напечатано?
И потом что ж вы хотите, если страной руководит премьер без мозгов и образования. А некто гонтарева, которая практически убила нашу нац валюту, не в тюрьме, а где- то на гаваях
показати весь коментар
02.01.2018 11:50 Відповісти
"Слуги народа" 13-ю зарплату получили? Неплохо им служится, скажу я вам.
показати весь коментар
02.01.2018 12:50 Відповісти
і шо ви хотітє?
всьо уже в ізраїлє!!!
показати весь коментар
02.01.2018 15:48 Відповісти
Рашка ось-ось навернеця))) За 2 недiлi всього 2,7 лярда $ в ЗВР.

Дата выпуска Время Факт. Прогноз Пред.
28.12.2017 16:00 432,0
21.12.2017 16:00 430,3
14.12.2017 16:00 429,3
показати весь коментар
02.01.2018 16:41 Відповісти
У меня чисто риторический вопрос -почему когда у рашистов деньги кончаются то и в Украине они кончаются и так было при Гонтаревой и так и сейчас -это какая веревочка нас связывает с кремлевскими рашистами рашистами я вас спрашиваю-что не кому ее отрубить.
показати весь коментар
02.01.2018 18:15 Відповісти
воруют, блин, не покладая рук...