6657 відвідувачів онлайн

Учасники акції із закликом знайти вбивць Ноздровської висунули 4 вимоги, - правозахисниця Томак

Про це написала в Facebook правозахисниця Марія Томак, повідомляє Цензор.НЕТ.

Так, за її словами, активісти вимагають розслідувати вбивство Ноздровської головкомом, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

Також повідомляється про формування групи з 10-ти небайдужих громадян, які здійснюватимуть громадський контроль розслідування. Увечері з ініціативною групою має зустрітися керівництво поліції.

Крім того, серед вимог - особиста зустріч з Аваковим і Луценком.

2 січня близькі і друзі Ірини Ноздровської, активісти і небайдужі люди зібралися під будівлею Головного управління Нацполіції Київської області в Києві на мітинг з вимогою знайти вбивць активістки.

Нагадаємо, 2 січня під стінами Головного управління Національної поліції України в Київській області зібралася група активістів. Дмитро Ценов запропонував їм створити ініціативну групу, яка матиме можливість ознайомитися з ходом слідства.

1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство навмисним.

Ноздровська зникла 29 грудня в Києві. Вона розслідувала справу про загибель своєї сестри Світлани Сапатинської, яку в селі Демидів 30 вересня 2015 року на смерть збив племінник глави суду Вишгородського району Дмитро Россошанський. Після смертельної ДТП Россошанського спочатку не заарештували, а пізніше відпустили під домашній арешт.

У травні 2017 року Россошанського засудили до 7 років ув'язнення, його захист подав апеляцію.

27 грудня 2017 року відбулося засідання Апеляційного суду Києва, який відмовив Россошанському в амністії і продовжив йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 діб.

Учасники акції із закликом знайти вбивць Ноздровської висунули 4 вимоги, - правозахисниця Томак 01

Топ коментарі
+34
Все идет по нарастающей. Вон в Кировоградщине злоумышленники обманом отобрали землю у крестьян через подкупленных нотариусов оформляя фиктивные сделки дарения, а судьи все это узаконивали своими решениями. Когда атошники попытались заступиться , то их Луценко закинул в в Мариупольский СИЗО, а нотариусы и судьи продолжают спокойненько работать.
Вот такие у нас прокуроры, менты, судьи, мафия рулит......но Порошенко конечно же не при чем.
показати весь коментар
02.01.2018 18:18 Відповісти
+32
Бывали хуже времена, но не было подлей.
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
02.01.2018 18:17 Відповісти
+24
Вимоги кому ???? виродкам які убивць Майдану 4 рік шукають ...
показати весь коментар
02.01.2018 18:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Требовать что то у этих мутантов бесполезно. Но пусть пробуют, почему нет.
показати весь коментар
02.01.2018 19:21 Відповісти
...Злоумышленника Владимира Безуха, который 30 декабря захватил заложников в харьковском отделении "Укрпочты", связали сотрудники почты с помощью клиента.Сообщает портал https://antikor.com.ua/ АНТИКОР со ссылкой на СМИ.Об этом заявила временно исполняющий обязанности директора Харьковской дирекции ПАО "Укрпочта" Галина Башлай."Работники увидели, что ведет он себя неадекватно, потому что он употреблял алкогольные напитки. С помощью клиента, который оказался одним из заложников, (это представитель торгового супермаркета), по обоюдному решению наших сотрудников с этим молодым человеком наши девушки решили задержать этого преступника. Каким-то образом взялись где-то силы, заломили руки, связали его и впустили представителей полиции в здание для того, чтобы завершить всю эту операцию", - сказала она...
показати весь коментар
02.01.2018 19:27 Відповісти
_Когда заложники опаснее того, кто их захватил. Ты ещё не пользуешься услугами Укрпочты? Тогда Укрпочта идёт к тебе.
показати весь коментар
02.01.2018 19:33 Відповісти
Как же так?... а ведь целый министр пел Осанну смелым спепризначенцям та героям-мЫлЫционерам... А оказывается все сделали почштальонши....Может их местами поменять.
показати весь коментар
02.01.2018 20:06 Відповісти
там ... "спецназ" до їх летів з Києва ...
показати весь коментар
02.01.2018 20:20 Відповісти
PS : там ... "спецназ" до їх летів з Києва ...тьотки вирішили спасатися самі допоки не почалася АТО
показати весь коментар
02.01.2018 21:20 Відповісти
Ещё кто то не верит что весь этот спектакль с захватом "Укрпочты" не спланированная операция МВД Украины ради собственной пропаганды?
показати весь коментар
02.01.2018 20:35 Відповісти
кидай бухати ...завтра на роботу ...
показати весь коментар
02.01.2018 20:58 Відповісти
Добровольцу который возвращался с передовой за патроны и гранаты в сумке дали 4 или 5 лет, а тут за избиение после которого человек умер 2 года условно! Да здравсвует наше правосудие
показати весь коментар
02.01.2018 19:31 Відповісти
Коррупция в Украине рулит, никаких посадок за коррупцию, только бла-бла, да оправдательные приговоры. Недавно Экс-ректора Национального университета государственной налоговой службы Украины Петра Мельника суд признал невиновным в незаконном в незаконном отчуждении государственной недвижимости, которая находилась на балансе учебного заведения, и растрате средств. Попросту говоря переписал недвижимость вуза на свою семью и типа так и должно быть.....

Кстати, а как там поживают бриллиантовые прокуроры? всем довольны?
показати весь коментар
02.01.2018 19:33 Відповісти
Норм. поживают, не кашляют. Им ли быть в печали? Печально тем лохам, что против них рыпнулись и на которых уже дела подшивают. Так где-то в целом. У прокуроров всё путём, и вам не хворать.
показати весь коментар
02.01.2018 19:37 Відповісти
А ще питання,де були всі ці грьобані мітингарі,коли вона одна по судах добивалася покарання виродка,який обкурений,збив її сестру?бачили їх,ну тих "активістів" з-під МВС,ГПУ? ні? а чому?
да їм пох** було на цю правозахисницю,а тут шанс засвітитись,грошенят руснявих підзаробити.
показати весь коментар
02.01.2018 19:34 Відповісти
вы правы, а почему бы не организовать рабочие команды, как было во время Майдана - отряды самообороны, и вместе искать преступников, из этих же активистов- митинговщиков.
показати весь коментар
02.01.2018 20:05 Відповісти
Що не кажіть, але зміни вже не за горами. Зміни, що є добрими для України, ала не несуть нічого доброго для існуючої влади і тих, хто її обслуговує. І дехто з порохоботів ці зміни дупою чує. Достатньо співставити сьогоднішні коментарі д.кука з коментарями, наприклад, двомісячної давнини. Музики з оркестру на палубі "шоколадного Титаніку" починають розуміти своє справжнє призначення - прикривати відхід "еліти". І намагаються швиденько перевзутися, поки їх не знесло хвилею народного гніву. Скоро вони намагатимуться "грати перші скрипки", засуджуючи "антинародну владу". Будьмо пильними.
показати весь коментар
02.01.2018 19:42 Відповісти
Громадяни мають право на справедливий суд, а мафія позбавляє їх такого права! Тому кожен громадянин реалізовує своє право на свій розсуд і має на це ПРАВО, надане Богом ПРАВО покарати злочинців!
показати весь коментар
02.01.2018 19:45 Відповісти
"Глава Министерства внутренних дел Украины Арсен Аваков встретил Новый год в Риме (Италия). Там же политик празднует сегодня, 2 января, свое 54-летие."

Понятно, почему его сынульке суд снял браслет и вернул загранспаспорт. С папашкой видимо там вместе тусуются, ушлепки.
показати весь коментар
02.01.2018 19:46 Відповісти
Суды линча и колиивщина на подходе.Последствия полной деградации всех институтов власти. благодаря в первую очередь, нынешним барыгам у власти. которые эти институты превратили в кормушки
показати весь коментар
02.01.2018 19:47 Відповісти
Колиивщина? Что, опять надо Умань вырезать?
показати весь коментар
02.01.2018 23:07 Відповісти
Если дело Ирины Ноздровской не будет раскрыто, то в отставку должны подать Президент
Украины П.Порошенко, премьер - министр В.Гройсман и Верховная Рада так как они покажут
что не в состоянии управлять государством.
показати весь коментар
02.01.2018 19:49 Відповісти
І генсек ООН як не спроможний керувати світом.
показати весь коментар
02.01.2018 20:21 Відповісти
а если не посадят брюлликовых прокуроров, то че??????????????????..... зорян казало: "погавкаете трошки и забудите"....
показати весь коментар
03.01.2018 19:04 Відповісти
Если дело Ирины Ноздровской не будет раскрыто, то в отставку должны подать Президент
Украины П.Порошенко, премьер - министр В.Гройсман и Верховная Рада так как они покажут
что не в состоянии управлять государством.
показати весь коментар
02.01.2018 19:51 Відповісти
А не думал, что у нее мобилку, тупо забрали? А может женишок забодал. Ты все решил? Знатоки хреновы. Уже все знают. А может тебя кокнуть? Мне кажется, что это ты убил, чтобы пропиариться.
показати весь коментар
02.01.2018 19:59 Відповісти
!!!!
показати весь коментар
02.01.2018 20:03 Відповісти
а вы знаете что ее тело нашли раздетым ? в одном бюсгалтере ? или что Ноздровская лишила мужа своей сестры родительских прав ?после чего он не однократно ей угрожал расправой ?
показати весь коментар
03.01.2018 17:31 Відповісти
..особиста зустріч з Аваковим і Луценко .....Да,это можно .Безвиз .Можно слетать и вместе с ними заодно на лыжах покататься ... в Куршевеле или Валь Торансе.
показати весь коментар
02.01.2018 20:01 Відповісти
Винні постійно інші, але тільки не ми! Коли прибалти на початку незалежності провели люстрацію, не допустивши до влади комуняк, скільки років українці обирали їх до влади? А саме від них пішла корупція, вседозволеність, блат! Так що не нарікайте на владу, в цій ситуації самі винні!
показати весь коментар
02.01.2018 20:55 Відповісти
главный борцун Барыгашвили провёл вечер в пятизвёздочном ресторане Киева
а вам слабо?
показати весь коментар
02.01.2018 21:03 Відповісти
Всем разумным людям давно ясно: УБИЙСТВО - ДЕЛО РУК СААКАШВИЛИ.

Только Саакашвили получает от этого убийства хоть какую-то выгоду.
Судья? - смешно. Судья давно уже уволен. Его племяш осужден судами двух инстанций. Единственный шанс - договариваться, чтоб племяша выпустили через пару лет, но для этого категорически нельзя привлекать к делу внимание! А убийство этой тети внимание сразу привлечет...

А вот для Саакашвили - тут как раз одни плюсЫ.
Есть новый повод погавкать. Пооткрывать пасть на власть.
Новый повод пособирать свою деморализованную шоблу.
Новый повод напомнить о себе - тем более, что 03.01. - рассмотрение апелляции и грузинского вора могут опять засадить за решетку (где ему самое место).

Ищи того, кому выгодно.
А выгодно - Саакашвили и его рабам.
показати весь коментар
02.01.2018 21:22 Відповісти
Убийства Кеннеди и Улофа Пальме тоже на его совести , к гадалке не ходи ...
показати весь коментар
02.01.2018 21:59 Відповісти
ты шо курил сегодня...?)
показати весь коментар
02.01.2018 22:10 Відповісти
эта трагедия вызвала небывалый резонанс...это уже грань...дальше судить будет народ...а народу боятся нечего...уже пуганы "беркутом" на Майдане... Учасники акції із закликом знайти вбивць Ноздровської висунули 4 вимоги, - правозахисниця Томак - Цензор.НЕТ 6622
показати весь коментар
02.01.2018 22:09 Відповісти
Ну а ви впевнені що народ засудить дійсно винних? Дуже часто навпаки, адже IQ юрби дорівнює IQ самого дурнішого з юрби діленного на кількість людей в юрбі. Наприклад народ уже судив одного чоловіка 2000 років тому. Юрба вимагала "Розіпни"і розіпнули
показати весь коментар
04.01.2018 02:05 Відповісти
Нет главного требования, выполнение которого сломало бы систему круговой поруки икумовства выборность начальников районой полиции, типа шерифов, судей и прокуроров. Вместо этого судей сделали вообще закрытой кастой. Неприкосновенные, сами себя назначают и снимают, независимы ни от кого инеот чего, кроме как от бабла
показати весь коментар
02.01.2018 23:35 Відповісти
единственное чего нету - это доверия к след органам ! активистам задали курс и они прут как бараны ! с чего вы вдруг решили что быть племянником судьи - спасение от всего ? вы своим родственникам часто помогаете ? да и судья уже давно не судья ! И племянник не "мажор ",,,,
показати весь коментар
03.01.2018 17:35 Відповісти
и статья за сбитую под действием наркотиков - непредумышленное убийство !
показати весь коментар
03.01.2018 17:37 Відповісти
Зустрічатися з шавками бариги можна лише щоб дати по мордам
показати весь коментар
03.01.2018 08:36 Відповісти
І хоча я з дружиною теж були на цьому мітингу, але вважаю, що розбавити бочку гівна із суддів, ментів і прокурворів декількома ложками меду (активістами) неможливо. Справа Ноздровської - це не випадок, а барижно-путлєрська система. І усунути цю систему можна виключно фізичною ліквідацією.
показати весь коментар
03.01.2018 15:20 Відповісти
У Спартака тоже все рабы хотели свободы, да не все хотели за нее умирать....