Дочка Ноздровської про вбивць: "Нехай захлинуться кров'ю"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.
"Це може бути помста. Її тримали, а потім вени перерізали і скинули в річку. Вони хотіли, щоб вона підписала документи, що не має до них жодних претензій", - розповіла Анастасія Ноздровська.
Дівчина стверджує, що один із тих, хто погрожував її сім'ї, - їхній сусід.
"Від нього погрози надходили постійно. Це, значить, наш сусід. Він сидів у в'язниці. Він погрожує моїм батькам, тому що його друг - Россошанський", - говорить дівчина.
Однак чоловік заперечує ці звинувачення. Каже, що останній раз бачив правозахисницю на засіданні суду, на якому його приятеля відправили в СІЗО.
"29-го або 27-го числа на суді не було. Востаннє її бачив", - говорить сусід.
Анастасія Ноздровська також стверджує, що тих, кого вона підозрює, поліція не допитала.
Нагадаємо, 1 січня, журналіст Володимир Тимофійчук повідомив, що в річці в селі поблизу Демидова Вишгородського району знайшли тіло зниклої два дні тому Ірини Ноздровської - сестри загиблої в ДТП Світлани Сапатинської.
Пізніше в Нацполіції підтвердили смерть Ноздровської. На цей момент слідство розглядає чотири основні версії вбивства правозахисниці.
Ірина Ноздровська два роки добивалася справедливості щодо винуватця ДТП - жителя села Демидів Дмитра Россошанського, який скоїв наїзд у стані наркотичного сп'яніння.
Дядько Россошанського на той момент обіймав посаду голови Вишгородського районного суду.
Судові розгляди тривали більше двох років і Обухівський суд засудив Россошанського до 7 років позбавлення волі. 27 грудня захист Россошанського мало не домігся звільнення злочинця за амністією в Апеляційному суді Київської області. За рішенням суду, справу повернули до суду першої інстанції й арешт Россошанського продовжили на 60 діб.
2 січня близькі і друзі Ірини Ноздровської, активісти і небайдужі люди зібралися під будівлею Головного управління Нацполіції Київської області в Києві на мітинг з вимогою знайти вбивць активістки.
Кого-то удивляет, что зек и судья - закадычные друзья? Или то, что честный человек им обоим кость в горле?
Он должен после заявления дочери не рассказывать, когда он убитую видел, а свое алиби на время убийства подтверждать в допросной комнате!
И время убийства плюсминус два часа должно было быть известно уже через час-два после обнаружения тела, если не озвучено на месте обнаружения. Или судмедэксперта долго ждали, пока он с Мальдив вернется из рождественских каникул?