11123 відвідувача онлайн
3 041 30

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі для усунення насправності: радіаційний фон не перевищує природних значень, - "Енергоатом"

Про це повідомляє  Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Енергоатома".

"3 січня 2018 р. о 01:57, згідно з поданою заявкою, енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі для усунення пропускання середовища на ущільнювальній поверхні вузла "чохол – блок переміщення" на приводі органів регулювання системи управління та захисту (ОР СУЗ). Реакторна установка перебуває у стані "гарячого зупинення". Причини порушення з'ясовуються. Згідно з міжнародною шкалою INES, цю подію класифікують рівнем "0" (поза шкалою - відсутня важливість з погляду безпеки). На енергоблоці №1 Хмельницької АЕС триває 58-ма доба капітального планового ремонту. Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнав змін, перебуває на рівні, що відповідає нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+2
Старенькие уже блоки, у большинства истёк срок эксплуатации а бесконечно продлевать опасно.
показати весь коментар
03.01.2018 16:40 Відповісти
+1
Хотя эти ОР СУЗ и так работают в 1 контуре - их там 61 штука. Скорее всего где-то в 1 из блоков систем перемещения для 1 ОР произошла разгерметизация и попадает вода.
Кому интересно, можете почитать про строение.
http://smutc.ru/rosatom/dvakontura39.html
показати весь коментар
03.01.2018 16:27 Відповісти

Завантаження...