Дії російських окупантів призведуть до екологічного лиха у Криму, - Чийгоз

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", про це заявив заступник глави Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.
"Дії Росії в Криму приведуть до такого страшного аспекту, як екологічне лихо", - повідомив він.
За словами Чийгоза, РФ не планувала після окупації зробити півострів зразково-показовим регіоном.
"Його (Крим. - Ред.) настільки знищили ... Мене якось везли в машині, мішок на голові. І я цією дорогою Сімферополь - Бахчисарай десятки разів їздив, це основна траса в моєму житті ... І я не впізнав дорогу, настільки все змінилося в Криму. (На півострові. - Ред.) все вирубують, знищують, там морок. Острів-табір в буквальному сенсі. Зона, яка поєднана з військовою базою", - підкреслив він.
------------------------------------------------------------------------------------
Многие не поверят, а я верю Ахтему Чийгозу! Так всё и есть!