10276 відвідувачів онлайн

Дії російських окупантів призведуть до екологічного лиха у Криму, - Чийгоз

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", про це заявив заступник глави Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

"Дії Росії в Криму приведуть до такого страшного аспекту, як екологічне лихо", - повідомив він.

За словами Чийгоза, РФ не планувала після окупації зробити півострів зразково-показовим регіоном.

"Його (Крим. - Ред.) настільки знищили ... Мене якось везли в машині, мішок на голові. І я  цією дорогою Сімферополь - Бахчисарай десятки разів їздив, це основна траса в моєму житті ... І я не впізнав дорогу, настільки все змінилося в Криму. (На півострові. - Ред.) все вирубують, знищують, там морок. Острів-табір в буквальному сенсі. Зона, яка поєднана з військовою базою", - підкреслив він.

Топ коментарі
+23
Дії російських окупантів призведуть до екологічного лиха у Криму, - Чийгоз - Цензор.НЕТ 4971
показати весь коментар
05.01.2018 00:05 Відповісти
+12
Мне так знакомый сказал, что Крым это большая зона. Бедствие будет, причем необратимое. Засолка, гниение Азовского моря из-за моста...
показати весь коментар
04.01.2018 23:45 Відповісти
+10
"Меня как-то везли в машине, мешок на голове. И я по этой дороге Симферополь - Бахчисарай десятки раз ездил, это основная трасса моей жизни... И я не узнал дорогу, настолько все изменилось в Крыму. (На полуострове. - Ред.) все вырубают, уничтожают,
------------------------------------------------------------------------------------
Многие не поверят, а я верю Ахтему Чийгозу! Так всё и есть!
показати весь коментар
04.01.2018 23:46 Відповісти

Завантаження...