10332 відвідувача онлайн

Аброськін про розслідування вбивства Ноздровської: Є певні результати. ФОТО+ВІДЕО

У четвер, 4 січня, у Вишгородському відділі поліції керівництво Київської обласної поліції відзвітувало про результати проведеної роботи протягом п'яти днів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Відділу комунікації Нацполіції.

Аброськін про розслідування вбивства Ноздровської: Є певні результати 01

Нарада відбулася під головуванням першого заступника глави Нацполіції – керівника кримінальної поліції В’ячеслава Аброськіна, за участі заступника глави Нацполіції – начальника Головного слідчого управління Віталія Невгада, начальників структурних підрозділів апарату кримінальної поліції та керівництва поліції Київської області.

Аброськін про розслідування вбивства Ноздровської: Є певні результати 02

Перший заступник глави Нацполіції повідомив, що для розслідування справи вбивства Ірини Ноздровської створено посилену слідчо-оперативну групу. До її складу входять працівники апарату Національної поліції, Головного слідчого управління, Департаменту карного розшуку та інших департаментів, що задіяні для розкриття навмисного вбивства правозахисниці.

Аброськін про розслідування вбивства Ноздровської: Є певні результати 03

"Є певні результати, але попереду ще багато роботи. Працюватимемо в такому посиленому режимі до встановлення і затримання особи чи осіб, які вчинили цей страшний злочин", - написав він у четвер увечері в Facebook.

Аброськін про розслідування вбивства Ноздровської: Є певні результати 04

Він також додав, що наразі вже допитано велику кількість осіб щодо руху переміщення загиблої, тобто від місця її роботи до місця виявлення тіла. Також проводиться поквартирний та подворовий обхід села Демидів та сусідніх населених пунктів.

Аброськін про розслідування вбивства Ноздровської: Є певні результати 05

В’ячеслав Аброськін визначив подальші напрямки роботи всіх оперативних служб необхідні для розкриття цього злочину. Він також повідомив, що за таким форматом заслуховування відбуватимуться щоденно.

Поліція звертається до громадян, які можливо стали свідками злочину чи володіють ґрунтовною інформацією, яка могла б допомогти слідству у розкритті вбивства Ірини Ноздровської, просить повідомити її за телефонами: (050) 418 42 34 та (044) 256 10 63.

Нагадаємо, 1 січня, журналіст Володимир Тимофійчук повідомив, що в річці в селі поблизу Демидова Вишгородського району знайшли тіло зниклої два дні тому Ірини Ноздровської - сестри загиблої в ДТП Світлани Сапатинської.

Пізніше в Нацполіції підтвердили смерть Ноздровської. На цей момент слідство розглядає чотири основні версії вбивства правозахисниці.

Ірина Ноздровська два роки добивалася справедливості щодо винуватця ДТП - жителя села Демидів Дмитра Россошанського, який скоїв наїзд у стані наркотичного сп'яніння.

Дядько Россошанського на той момент обіймав посаду голови Вишгородського районного суду.

Судові розгляди тривали більше двох років і Обухівський суд засудив Россошанського до 7 років позбавлення волі. 27 грудня захист Россошанського мало не домігся звільнення злочинця за амністією в Апеляційному суді Київської області. За рішенням суду, справу повернули до суду першої інстанції й арешт Россошанського продовжили на 60 діб.

2 січня близькі і друзі Ірини Ноздровської, активісти і небайдужі люди зібралися під будівлею Головного управління Нацполіції Київської області в Києві на мітинг з вимогою знайти вбивць активістки.

Топ коментарі
+43
"Есть определенные результаты, но впереди еще много работы", - Аброськин о расследовании убийства Ноздровской - Цензор.НЕТ 6170
показати весь коментар
05.01.2018 00:28 Відповісти
+39
Дашо вы гаварите. Мерять речку рулеткой ето раскрытие преступления? Да 90% всех убийств раскрывается (при желании) за сутки только расшифровкой мобильных телефонов. Остальное только показуха и затягивание следствия с целью скрыть истинного заказчика и убийцу.
показати весь коментар
05.01.2018 00:53 Відповісти
+30
менты,прокуроры и суд скорее всего сами замешаны в убийстве,это все одна ОПГ,что говорить если генпрокугог бегает за Коломойским деньги клянчит
показати весь коментар
05.01.2018 00:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Есть определенные результаты, но впереди еще много работы", - Аброськин о расследовании убийства Ноздровской - Цензор.НЕТ 6170
показати весь коментар
05.01.2018 00:28 Відповісти
Пока эти люди не у власти убийства активистов,тарифы,беспредел будет продолжаться,только грузин не продался и арестовал бриллиантовых прокуроров
показати весь коментар
05.01.2018 00:50 Відповісти
петро охметов и его подонки балуются кнопкой «спам»
показати весь коментар
05.01.2018 13:02 Відповісти
когда убивают обычного украинца всем по фигу -мол сдох Максим ну и х#й с ним похороним и забудем... почему такой шум изза этой типа юристки?? она что защищала народ?? или действительно её заслуга была неоспорима как правозащитницы?? защищала интересы только своей семьи.. суд присудил виновнику 7 лет, суд присудил около 250 тыс родителям компенсации и 150 тыс сестре -то есть ей компенсации -что ей надо было ещё?? но ларчик открывается так она была помошником ДВУХ депутатов собрата О.****** Лозового и др сумашедшей депутатши НЕПОРОЧНОЙ и вечно избиваемой танюхи черновол .. теперь пошёл в ход пиар и ОНА Стала САКРАЛЬНОЙ жертвой -вот и демонстрации но новой гонгадзе она не станет -народу по х.. эти сакральные а требования каковы сместить руководителей Полиции и ... поставить СВОЕГО!!!!! доверенного смотрящего
показати весь коментар
05.01.2018 13:43 Відповісти
Ти насправді такий, чи це у тебе роль така...?
Якщо насправді, то пройди томографію мозку, там мабудь щось є.
показати весь коментар
05.01.2018 15:17 Відповісти
алекс, могу удалить лишнюю хромосому хЕрургическим путем. ты еще тут потрынди на форуме, насшибай зарплату - и, обращайся.
показати весь коментар
05.01.2018 17:16 Відповісти
https://censor.net/user/361961 - Насчет прокурора хорошая идея...- украинцу массово сажать земляков могут гены не позволить.... "Есть определенные результаты. Работает усиленная следственно-оперативная группа", - Аброськин о расследовании убийства Ноздровской - Цензор.НЕТ 4890

"Есть определенные результаты. Работает усиленная следственно-оперативная группа", - Аброськин о расследовании убийства Ноздровской - Цензор.НЕТ 7326
показати весь коментар
05.01.2018 00:42 Відповісти
https://censor.net/user/273019 "Насчет прокурора хорошая идея...- украинцу массово сажать земляков могут гены не позволить..."

============================================================================

Ахметов, Левочкин, Гройсман, Вальцман, Аваков, Коломойский, Пинчук, Допа и Гепа и т.д. кто из них земляки Украинцев??? "Есть определенные результаты. Работает усиленная следственно-оперативная группа", - Аброськин о расследовании убийства Ноздровской - Цензор.НЕТ 1968 "Есть определенные результаты. Работает усиленная следственно-оперативная группа", - Аброськин о расследовании убийства Ноздровской - Цензор.НЕТ 1968 "Есть определенные результаты. Работает усиленная следственно-оперативная группа", - Аброськин о расследовании убийства Ноздровской - Цензор.НЕТ 1968 с учетом того что у каждого из них по три гражданства.
показати весь коментар
05.01.2018 01:22 Відповісти
опять же,.. менгрел !
показати весь коментар
05.01.2018 15:35 Відповісти
У президента Хмары может быть только один премьер - Фима
показати весь коментар
05.01.2018 03:15 Відповісти
подробнее можно ?
показати весь коментар
05.01.2018 13:03 Відповісти
Нарешті почалось розслідування, тобто нарешті почався поквартириний обход села та опитування населення! Довго чекала поліція і це злочинна бездіяльність керівників Вишгородського райвідділку! Керівника Вишгородського райвідділку МВС - під суд разом з заступником з кримінального розшуку! Справу мали розкрити за 24 години і арештувати підозрюваних, в селі неможливо вчинити злочин без свідків! Місцева поліція скорше за все пов'язана з криміналом який вчинив дане вбивство, тому керівники райвідділку разом з прокурорами мають бути усунуті від роботи і має бути призначена службова перевірка - яка має дати відповідь хто кришував бандитів та допомагав приховати уліки!
показати весь коментар
05.01.2018 00:29 Відповісти
менты,прокуроры и суд скорее всего сами замешаны в убийстве,это все одна ОПГ,что говорить если генпрокугог бегает за Коломойским деньги клянчит
показати весь коментар
05.01.2018 00:43 Відповісти
так или иначе костяк опг пАлиция составляют опьітньіе бандитьі
показати весь коментар
05.01.2018 13:04 Відповісти
"Есть определенные результаты, но впереди еще много работы", - Аброськин о расследовании убийства Ноздровской - Цензор.НЕТ 8814
показати весь коментар
05.01.2018 00:31 Відповісти
Раз полиция обращается за помощью гражданам, то значит дело-глухарь.
показати весь коментар
05.01.2018 00:33 Відповісти
А чего тут раскрывать? Дружбаны ждали своего пацана, который должен был вернуться с нар и устроить гулянку. Случился облом. Решили наказать виновницу срыва мероприятия. Местные менты тоже в теме, как никак кумовья да родственники местным отморозкам. Точка.
показати весь коментар
05.01.2018 09:23 Відповісти
Та ні. Замовником явно був суддя, який здриснув у РФ разом з братиком - батьком засудженого на 7 років убивці.
А кому замовив би убивство суддя? Лише поліцаям, з якими пов'язаний корупцією і круговою порукою.
А тепер подивіться на усі страннощі цієї справи з цієї точки зору і відразу зникають усі страннощі. Відразу зрозуміло чому поліція навіть не допитала (не те що взяти підписку про невиїзд чи арештувати) ні суддю, ні його братика, а замість того допитувала жениха убитої.
показати весь коментар
05.01.2018 19:01 Відповісти
ви ж бачите, лише шишки позбиралися; а такі шишики - це ж ноль в оперативній роботі...
показати весь коментар
05.01.2018 10:26 Відповісти
"Есть определенные результаты. Работает усиленная следственно-оперативная группа", - Аброськин о расследовании убийства Ноздровской - Цензор.НЕТ 7875
показати весь коментар
05.01.2018 00:41 Відповісти
Дашо вы гаварите. Мерять речку рулеткой ето раскрытие преступления? Да 90% всех убийств раскрывается (при желании) за сутки только расшифровкой мобильных телефонов. Остальное только показуха и затягивание следствия с целью скрыть истинного заказчика и убийцу.
показати весь коментар
05.01.2018 00:53 Відповісти
Еще черпают воду решетом...
показати весь коментар
05.01.2018 01:02 Відповісти
Как и расследование дела Шеремета похеряют.
показати весь коментар
05.01.2018 08:18 Відповісти
Не нужно быть оракулом, чтобы с достоверностью предсказать -
это расследование, как и все другие, закончится одним результатом - пшиком!...
показати весь коментар
05.01.2018 00:56 Відповісти
Скорее урод корупционный Ляшко джек пот в лотерею выиграет 100 раз чем они найдут убийцу .
показати весь коментар
05.01.2018 00:58 Відповісти
а те кто его выбирали не уроды?
показати весь коментар
05.01.2018 01:01 Відповісти
я даже знаю таких .
показати весь коментар
05.01.2018 01:03 Відповісти
Гречку все хотят есть
показати весь коментар
05.01.2018 09:05 Відповісти
вот дал Бог фамилию....
показати весь коментар
05.01.2018 01:13 Відповісти
Сами себе наделали зарплаты ублюдочные гниды твари скоты прокуроры , судьи , мусора , пистолеты друг другу дарят ,а толку никакого . Так на фига они вообще нужны эти гниды чтоб народ платил налоги и этим вонючим гнидам по 100 тысяч гривен в месяц платить ?
показати весь коментар
05.01.2018 00:57 Відповісти
как это толка нет,устранили неудобную активистку,на себя не вышли,все они прекрасно делают
показати весь коментар
05.01.2018 01:00 Відповісти
Мне другое интересно. При жестком отборе и нормальных условиях берут вот таких неадекватов:
https://www.facebook.com/vkrutchak/videos/1723094987735234/

Случай был буквально на днях в центре Киева.
показати весь коментар
05.01.2018 01:20 Відповісти
Баба на відео не доперла ! Аброськін про розслідування вбивства Ноздровської: Є певні результати - Цензор.НЕТ 7417
Злучяйний прахожій - проСтой кієвлянін ! Аброськін про розслідування вбивства Ноздровської: Є певні результати - Цензор.НЕТ 7417
показати весь коментар
05.01.2018 10:11 Відповісти
В нашу эпоху мобильной связи не представляет большой проблемы отследить последние перемещения и контакты человека. Вот только, есть-ли желание у силовиков раскрывать это дело?
показати весь коментар
05.01.2018 01:12 Відповісти
полиция скорее всего уже сделала все что смогла,теперь за дело возьмутся лучшие

"Есть определенные результаты. Работает усиленная следственно-оперативная группа", - Аброськин о расследовании убийства Ноздровской - Цензор.НЕТ 1046
показати весь коментар
05.01.2018 01:16 Відповісти
"Есть определенные результаты. Работает усиленная следственно-оперативная группа", - Аброськин о расследовании убийства Ноздровской - Цензор.НЕТ 7482
показати весь коментар
05.01.2018 01:16 Відповісти
Действительно дело это непростое, учитывая многие обстоятельства жизни потерпевшей. Есть те, кто непосредственно угрожал и даже избивал. Вот таких проверяют в первую очередь. А есть еще фигуранты последних ее дел, которые тоже могут быть виновны.
показати весь коментар
05.01.2018 01:35 Відповісти
хрю
показати весь коментар
05.01.2018 13:07 Відповісти


Украине
специалисты не нужны. Страна гибнет не только от воровства, но и от
некомпетентности во всем и на всех уровнях. За знания, умения, профессионализм
денег не платят, платят за болтовню, саморекламу и преданность начальнику. Ни
полноценное образование, ни наука стране не нужна. В парламенте бездельники и
воры, жалующиеся на малую зарплату. Процесс реформ идет ...
показати весь коментар
05.01.2018 01:35 Відповісти
Умеют только пистолеты таким как Пашинский дарить и патриотов садить,а сепаров отпускать.
показати весь коментар
05.01.2018 08:23 Відповісти
КОЛИШНІЙ НАРЕЧЕНИЙ НОЗДРОВСЬКОЇ РОЗПОВІВ ПОДРОБИЦІ ПОШУКОВОЇ ОПЕРАЦІЇ Більше читайте тут: https://tsn.ua/video/video-novini/kolishniy-narecheniy-nozdrovskoyi-rozpoviv-podrobici-poshukovoyi-operaciyi.html
показати весь коментар
05.01.2018 03:18 Відповісти
Ширина ричци шисть метров, глубина пересична отсюда вывод, треба допитати жениха ще раз.
показати весь коментар
05.01.2018 03:26 Відповісти
...швидкість течії і дебет пропускної здатності русла. Можна ще заміряти температуру води, а також воду відправити на аналіз в ТРИ лабораторії для поглибленого вивчення. А ще ґрунт на черевиках "жєніха" і місцевості на радіоізотопний аналіз.
показати весь коментар
05.01.2018 08:17 Відповісти
Те кто таксовал (ЛИ) и был дружен с Дмитрием Россошинским (не Максим Сапотинский лично) сговорились с УБИЙЦЕЙ!!!
показати весь коментар
05.01.2018 09:56 Відповісти
А с женихом и его папой шось не так. Жених казав "в сентябре разладилось и больше не встречались", а папа в январе собирався "цю девочку сватать". Та и самому жениху прятаться за 63-ю статью - некомильфо.
показати весь коментар
05.01.2018 06:29 Відповісти
справа буде захоронена або козла знайдуть жениха
показати весь коментар
05.01.2018 06:47 Відповісти
Справа не буде довго розкрита. Дану справу будуть використовувати, як справу Гонгадзе - перед виборами будуть діставати "скелет" з шафи, протирати пил, виставляти на огляд, а після виборів знов у шафу.
показати весь коментар
05.01.2018 08:12 Відповісти
мусорам вірити - себе наї....
показати весь коментар
05.01.2018 08:01 Відповісти
Негативний результат, теж - результат.
Повинен бути позитивний чи негативний результат.
показати весь коментар
05.01.2018 08:09 Відповісти
наверняка сейчас ищут какого-нибудь козла отпущения, чтоб на него все повесить.
А мафию, которая угрожала женщине, трогать не будут.
ганьба!
показати весь коментар
05.01.2018 08:18 Відповісти
ПОТРЕБА довести до КОЖНОГО ...

.. ось Вам шановні і сьогоднішня Україна .. СУДДІ ГПУ МВС СБУ .. НЕ виконували і НЕвиконують Конституцію України Закони України за совїм призначенням слугують ІНСТРУМЕНТОМ грабунку держави Україна злочинними олігархічними кланами - СТАЛИ ВОРОГАМИ народу України
.. Люстрація пройде просто - ВСІ офіцери СБУ ГПУ МВС .. причетні до злочинів олігархії - БУДУТЬ розжалувані , стаж служби - нівельовано ..

саме так Згідно чинного законодавства
показати весь коментар
05.01.2018 08:33 Відповісти
ВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА
Я, (прізвище, ім'я та по батькові), вступаю на військову
службу і урочисто присягаю Українському народові завжди бути йому вірним і відданим, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок, накази командирів, неухильно додержуватися Конституції України та законів України, зберігати державну таємницю.
Присягаю виконувати свої обов'язки в інтересах співвітчизників.

Присягаю ніколи не зрадити Українському народові!
показати весь коментар
05.01.2018 10:31 Відповісти
Украинская Мафия Бессмертна! Крёстный Отец, виновный в Смерти Гонгадзе, подписывает договорняки с Оккупантами Убийцами...
показати весь коментар
05.01.2018 08:45 Відповісти
Помогает Крестному Отцу Украинской Мафии,Адвокат Медведчук- виновник смерти Стуса....
показати весь коментар
05.01.2018 08:50 Відповісти
Абдриськін розуміє, що у цій справі пахне великими баришами за приховування жирних вишгородських суддів "Есть определенные результаты. Работает усиленная следственно-оперативная группа", - Аброськин о расследовании убийства Ноздровской - Цензор.НЕТ 7245
показати весь коментар
05.01.2018 09:12 Відповісти
Абдриськин, давай подскажу..... перестань взятки брать от Россошанских, тогда может и дела будут раскрываться.
показати весь коментар
05.01.2018 09:58 Відповісти
Прессовать нужно всех таксистов и перевозчиков......-знакомых с Дмитрием Россошанским.включая жителей и чиновников, села Старые Петровцы...
показати весь коментар
05.01.2018 10:03 Відповісти
Там ведь дома и дорога совсем рядом - значить должны быть свидетели,работали лузеры не профи,столько вещдоков оставили и цепочки сняли....
показати весь коментар
05.01.2018 10:12 Відповісти
Отсутствие результата - тоже результат. ("В августе 44-го")
показати весь коментар
05.01.2018 10:20 Відповісти
Вже "дуже багато" роботи зроблено ! Вже рулеткою поміряли ширину і довжину канави ! Залишились дрібниці ! Скоро атброськін вийде на слід !
показати весь коментар
05.01.2018 10:26 Відповісти
Відколи це атброськін став икспердом-криміналістом?
показати весь коментар
05.01.2018 10:27 Відповісти
Селфи с линейкой,селфи себя "любимого".****,показуха во всех делах этой власти *********
показати весь коментар
05.01.2018 10:33 Відповісти
Как кто убил?.. - переговорил он, точно не веря ушам своим, - да вы убили, Родион Романыч! Вы и убили-с...
показати весь коментар
05.01.2018 10:48 Відповісти
Убитая Ноздровская получала угрозы от одиозного нардепаАброськін про розслідування вбивства Ноздровської: Є певні результати - Цензор.НЕТ 5504
Убитая Ноздровская получала угрозы от одиозного нардепаУбитая правозащитница Ирина Ноздровская работала в команде нардепа от группы "Возрождение" Антона Яценко. И получала от него угрозы.Соответствующее видео распространил журналист Андрей Дзиндзя. На видеозаписи телефонный разговор между Ноздровской и женой нардепа Людмилой Кравчук.Напомним, 1 января в Киевской области в реке нашли мертвой и раздетой Ирину Ноздровскую - сестру погибшей в резонансном ДТП Светланы Сапатинской. По данным экспертизы тела, Ноздровская умерла от множественных колото-резаных ран.Из разговора становится понятно, что Ноздровская ранее работала на Яценко в его предвыборном штабе в 2014 году. Но потом, по словам Ноздровской, из нее решили сделать "козла отпущения" из-за каких-то долгов по зарплате."Но я боюсь, потому что Антон Владимирович мне сегодня очень сильно угрожал. И я не знаю, как ответить", - сказала Ноздровская.Во время разговора Кравчук предлагает Ирине встретиться лично.Читайте также: https://antikor.com.ua/articles/213361-ubijstvo_nozdrovskoj_v_politsii_pokazali_kak_rabotajut_sledovateli Убийство Ноздровской: в полиции показали, как работают следователи "Есть такая тактика, "вытащить меня на встречу", - говорит Ноздровская после разговора с женой нардепа.
показати весь коментар
05.01.2018 11:05 Відповісти
Полиция выяснила, что Ноздровская мертва? Отрицательный результат - тоже результат. Аброськін про розслідування вбивства Ноздровської: Є певні результати - Цензор.НЕТ 9455
показати весь коментар
05.01.2018 11:28 Відповісти
Отброськин нарасследует.В свое карман
показати весь коментар
05.01.2018 11:29 Відповісти
И передайте этому долбодятлу с рулеткой,что уже давно существуют лазерные дальномеры.Не придется лазить по грязи через болото,создавая видимость работы для сэлфиАброськін про розслідування вбивства Ноздровської: Є певні результати - Цензор.НЕТ 5984
показати весь коментар
05.01.2018 11:35 Відповісти
так они даунецкие - какие лазеры, ниасилят
показати весь коментар
05.01.2018 17:17 Відповісти
Пусть обезьяну из зоопрака с собой возьмут,она справится
показати весь коментар
05.01.2018 20:26 Відповісти
Судячи зі всього -цей барбоськін-ну дуже крупний спеціаліст.Такий,що далі вже нікуди. Поквартирний та подомовий обхід-це перше,що треба було зробити після виявлення тіла потерпілої.Це такі елементарні речі,про які навіть і говорити смішно.Ці нарозслідують...
показати весь коментар
05.01.2018 11:45 Відповісти
....плана "перехват" не было...вот и результат Аброськін про розслідування вбивства Ноздровської: Є певні результати - Цензор.НЕТ 6538
показати весь коментар
05.01.2018 11:55 Відповісти
"Аброськин о расследовании убийства Ноздровской: Есть определенные результаты." Комиссия выяснила: - Ноздровская не покончила с собой, а её убили.
показати весь коментар
05.01.2018 12:54 Відповісти
Все ясно. Результатов ноль.
Главные подозреваемые успешно сбежали на РФию, а все,что остается следствию, это придумывать убийц из бывших мужей и любовников, пороча память погибшей.
показати весь коментар
05.01.2018 13:02 Відповісти
петро охметов и его опричники прячут концьі в воду .....
показати весь коментар
05.01.2018 13:10 Відповісти
Какие результаты допроса выловленных в реке окуней?
показати весь коментар
05.01.2018 14:03 Відповісти
Систему следствия уничтожил профан Луценко на посту министра внутренних дел. Теперь его же за эти "заслуги" кум Пэтя наградил прокуратурой (ей тоже пипец уже). Если у нас кого то и находят сегодня, то это только по счастливой случайности, из-за феноменальной глупости преступника или благодаря хорошо оплаченными родственниками жертвы "энтузиастами". Но "внутренний договор" со "следователями" таков - Вы раскрываете, а мы оформляем, пиаримся и награждаемся новыми звездочками и медальками. Сыска в стране нет! Зато есть коррупционер Аваков который пять лет скрывался в Италии от обвинения в убийстве и его помощник Геращенко пропивший обзорное колесо с детской площадки в Харькове. Не, ну кто то реально верит что эти дяди могут организовать расследование? Только в оральной форме...
показати весь коментар
05.01.2018 14:47 Відповісти
мусора убили 100 процентов 0
показати весь коментар
05.01.2018 15:10 Відповісти
Концерты эти ничтожества устраивать умеют.
Ловить преступников - нет.
П.С.
Но пересрали они сильно.
показати весь коментар
05.01.2018 15:14 Відповісти
в расследовании майдана тоже говорят о подвижках.
показати весь коментар
05.01.2018 15:45 Відповісти
Мое мнение такое:убийство намеренное
показати весь коментар
05.01.2018 16:29 Відповісти
вчера говорила с донецким "укропом". говорит - отброськин хороший, он гонял сепаров в славянске. спрашиваю - как гонял, сколько убил? и, говорю, что он делал в 14-м в донецке, как защищал свой город, в каком подразделении. где служил. говорит - нет, все равно отброськин хороший. спрашиваю - а голубань, тоже хороший? говорит - да. лютый писдец. расстроилась. поголовно не давать голосовать этому региону. если и есть хорошие люди - их мало и они поймут.
показати весь коментар
05.01.2018 17:23 Відповісти