9778 відвідувачів онлайн
1 290 20

ФСБ в окупованому Криму допитала родичів члена Меджлісу Барієва

ФСБ в окупованому Криму допитала родичів члена Меджлісу Барієва

Про деталі допиту кримських татар не повідомляється.

Член Меджлісу кримськотатарського народу, голова правління Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв повідомив, що ФСБ РФ допитала його родичів в окупованому Криму. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку організації.

"У допиті взяли участь мої дві сестри і тесть (батьки не ходили через стан їхнього здоров'я). На допит їх викликали через мою правозахисну діяльність і громадянську позицію. Про деталі допиту не знаю, так як мені не повідомили, швидше за все , у зв'язку з тим, що взяли підписку про нерозголошення інформації", - підкреслив Барієв.

Топ коментарі
+2
Ничего, опять в Крыму 1942 год.
показати весь коментар
05.01.2018 07:48 Відповісти
+2
Странно и почему так, кроме ЦН где нибудь работаешь? Вот у меня сын с невесткой и внучкой позавчера умотали на Бали, спрошу у него сколько крымчан встретит.Путевка со скидкой всего 120 000 грн.
показати весь коментар
05.01.2018 07:52 Відповісти
+2
Не представляйся, не надо, это же форум. А я обычный селянин, выращиваю деревья.
показати весь коментар
05.01.2018 07:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну и что?
показати весь коментар
05.01.2018 07:41 Відповісти
Ничего, опять в Крыму 1942 год.
показати весь коментар
05.01.2018 07:48 Відповісти
Странно и почему так, кроме ЦН где нибудь работаешь? Вот у меня сын с невесткой и внучкой позавчера умотали на Бали, спрошу у него сколько крымчан встретит.Путевка со скидкой всего 120 000 грн.
показати весь коментар
05.01.2018 07:52 Відповісти
Ты с какого города?
показати весь коментар
05.01.2018 07:54 Відповісти
черновцы
показати весь коментар
05.01.2018 10:35 Відповісти
Не представляйся, не надо, это же форум. А я обычный селянин, выращиваю деревья.
показати весь коментар
05.01.2018 07:55 Відповісти
Подивився, дійсно дешево, на машині за стільки не доїдеш.
показати весь коментар
05.01.2018 08:00 Відповісти
Оккупационные власти ведут себя по отношению к местным жителям одинаково, хотя российская отличается идиотизмом и уничтожением основы жизни Крыма.
показати весь коментар
05.01.2018 07:42 Відповісти
Зато за расейскими паспортами к оккупантам в очередь строились ублюдки.
показати весь коментар
05.01.2018 08:11 Відповісти
Татары опять пиарятся, какая невидаль - допросили родственников члена...
показати весь коментар
05.01.2018 08:08 Відповісти
А чего закрыли комменты под новостью выше?
ГосЧС предупреждает украинцев об ухудшении погодных условий

Редакторы Цензора совсем припухли?
показати весь коментар
05.01.2018 08:29 Відповісти
ФСБ в окупованому Криму допитала родичів члена Меджлісу Барієва - Цензор.НЕТ 1237 ФСБ в окупованому Криму допитала родичів члена Меджлісу Барієва - Цензор.НЕТ 5859