7653 відвідувача онлайн
4 322 88

"Ми маємо пам'ятати про темний бік російської політики", - екс-держсекретар США Райс

Німеччині та США необхідно вибудовувати відносини з Росією, не забуваючи, що у російської політики є "темний бік".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Гордон", про це заявила колишній державний секретар США Кондоліза Райс в інтерв'ю німецькому виданню Cicero.

За словами Райс, вибудовування відносин із Москвою має стати спільним пріоритетом для Німеччини та США. Вона вважає, що "громадська думка в Німеччині часто налаштована дружелюбно до Росії, і багато німців хочуть бачити зближення двох країн".

Райс також зазначила, що багато громадян Німеччини стурбовані втручанням Росії у вибори в США і спробами Москви "вплинути на вибори в різних демократичних країнах".

Екс-держсекретар вважає, що країни мають продовжувати шукати сфери, де "співпраця з Росією має сенс".

"Однак ми маємо пам'ятати про темний бік російської політики", - додала Райс.

Нагадаємо, Райс була держсекретарем США в адміністрації президента Джорджа Буша-молодшого з 2005 до 2009 року. Наразі Райс викладає політологію в Стенфордському університеті і є старшим науковим співробітником в Інституті Гувера.

Відносини США і ЄС погіршилися після анексії Росією Криму та початку збройного конфлікту на сході України у квітні 2014 року. Бойові дії ведуться між Збройними силами України і проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей. Щодо РФ були введені економічні санкції Сполученими Штатами, Євросоюзом і деякими іншими країнами. Санкційні пакети кілька разів розширювалися і посилювалися.

Нагадаємо також, що раніше служби розвідки США оприлюднили дані, згідно з якими російський уряд проводив узгоджену кампанію щодо впливу на вибори в США на користь Трампа.

Американські спецслужби впевнені, що російська влада стоїть за хакерськими атаками на сайт Демократичної партії і передвиборчу команду кандидата від цієї партії Гілларі Клінтон із метою вплинути на результат виборів.

Росія, а також сам Трамп неодноразово відкидали ці звинувачення.

Топ коментарі
+20
А там шо, хіба ще є і світла сторона? )))
показати весь коментар
06.01.2018 10:33 Відповісти
+17
"Мы должны помнить о темной стороне российской политики", - экс-госсекретарь США Райс - Цензор.НЕТ 567
показати весь коментар
06.01.2018 10:30 Відповісти
+10
"Ми маємо пам'ятати про темний бік російської політики", - екс-держсекретар США Райс - Цензор.НЕТ 775 "Ми маємо пам'ятати про темний бік російської політики", - екс-держсекретар США Райс - Цензор.НЕТ 4416
показати весь коментар
06.01.2018 11:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Мы должны помнить о темной стороне российской политики", - экс-госсекретарь США Райс - Цензор.НЕТ 567
показати весь коментар
06.01.2018 10:30 Відповісти
А теперь об успехе Украины с 2000 до 2014 пожалуйста
показати весь коментар
06.01.2018 18:34 Відповісти
А там шо, хіба ще є і світла сторона? )))
показати весь коментар
06.01.2018 10:33 Відповісти
Шкода що Ліза не була держсекретарем у 2014 році.
показати весь коментар
06.01.2018 10:33 Відповісти
угу, воно було держсекретарем коли бабама оголосив "пєрєзагрузку" відносин з мордором, якраз після війни з Грузією.
показати весь коментар
06.01.2018 11:13 Відповісти
Это была товарищ клинтон.
показати весь коментар
06.01.2018 12:14 Відповісти
Карфаген Мордор должен быть разрушен!
показати весь коментар
06.01.2018 10:36 Відповісти
Первая РАБссиянская Контитуция была нацарапана на французском языке,поскольку Вампиратор всея РАБссии Александр Первый не говорил, не читал и не писал по русски...а дело было при его царствовании... "Мы должны помнить о темной стороне российской политики", - экс-госсекретарь США Райс - Цензор.НЕТ 9832
показати весь коментар
06.01.2018 10:41 Відповісти
Гиркин: в 17 году в Сирии погибли 210 наёмников ЧВК Вагнера, более 600 ранены
первые наёмники переброшены в Судан
показати весь коментар
06.01.2018 10:41 Відповісти
раненых в большинстве своем свозят в Питер в военно-медицинскую академию им.Кирова
показати весь коментар
06.01.2018 10:48 Відповісти
имени ликёро-водочного завода имени стеньки разина
показати весь коментар
06.01.2018 10:54 Відповісти
"Ми маємо пам'ятати про темний бік російської політики", - екс-держсекретар США Райс - Цензор.НЕТ 786 и Емельки Пугача
показати весь коментар
06.01.2018 10:58 Відповісти
+
показати весь коментар
06.01.2018 11:04 Відповісти
От даремно ти так про Пугача (Пугачова) і Разіна, які за походженням зі Слобожанщини. Пугачов був агентом французських спецслужб, за гроші французів воював з мордором. Пугачову треба пам'ятник у Харкові ставити, якщо на те пішло. Це ж українець, що з кацапстаном воював.
До речі - Разін за походженням з тої ж самої "малоросійської станиці" Зимовейської (згідно офіційних документів) що і Пугачов.
показати весь коментар
06.01.2018 11:19 Відповісти
да кровушки они кацапурам пустили немало. настоящие бандеровцы. "Ми маємо пам'ятати про темний бік російської політики", - екс-держсекретар США Райс - Цензор.НЕТ 4451
показати весь коментар
06.01.2018 11:37 Відповісти
Степан Разін. Шо в ньому від кацапа?
"Ми маємо пам'ятати про темний бік російської політики", - екс-держсекретар США Райс - Цензор.НЕТ 4295
показати весь коментар
06.01.2018 11:51 Відповісти
любой кто им режет головы - бандеровец. даже негр с игила.
показати весь коментар
06.01.2018 11:54 Відповісти
Омелян Пугач, як зазначено в офіційному висновку Оренбурзької таємної слідчої комісії від 1774 року, в «казачьей малороссийской Зимовейской станице». На допиті ж у листопаді 1774 року він повідомив, що його дід Михайло «был Донского войска Зимовейской же станицы козак, и прозвище было ему Пугач». До речі, Бугогардівською паланкою Запорозької Січі 1773 року командував полковник Пугач.

Після придушення московськими і польськими військами гайдамацького http://tyzhden.ua/Publication/3876 повстання Коліївщини в Україні, в якому брав участь і Омелько Пугач, він втікає аж у Передкавказзя, на Терек. У нього виникає задум об'єднати всіх козаків - запорозьких, донських слобідських, волзьких, яїцьких і підняти повстання, залучивши до нього покріпачених селян та всіх пригноблених, щоб захопити Москву і встановити скрізь «вільні козацькі порядки».
показати весь коментар
06.01.2018 11:55 Відповісти
і іменем такої людини кацапський завод по виробництву шмурдяка хтось назвав. "Ми маємо пам'ятати про темний бік російської політики", - екс-держсекретар США Райс - Цензор.НЕТ 5797
показати весь коментар
06.01.2018 11:56 Відповісти
Мы не про разина и пугачёва. ***** не ясно? Мы про ИМЕНИ. Не тупи!
показати весь коментар
06.01.2018 11:42 Відповісти
лікеро-горільчаний завод у мордорі краще називати іменем івана сусаніна.
показати весь коментар
06.01.2018 11:52 Відповісти
та не, лучше назвать по имени одноименной сказки, типо , водка "пойди туда, не знаю куда (и зачем)..."
показати весь коментар
06.01.2018 16:12 Відповісти
Iдеальний варiянт - лікеро-горілчаний завод iменi Бухарiна "Ми маємо пам'ятати про темний бік російської політики", - екс-держсекретар США Райс - Цензор.НЕТ 88
показати весь коментар
06.01.2018 19:37 Відповісти
Если ещё не ясно- то наш олимпийский стадион - имени товарища Троцкого ( Бронштейна с ледорубом в черепе!)
показати весь коментар
06.01.2018 11:52 Відповісти
то ваш стадіон - імені тоуварісча троцького (бронштейна). Наш - імені Бандери.
показати весь коментар
06.01.2018 12:01 Відповісти
Вы дурак? Я Вам пишу, что кацапский стадион назывался " красный стадион имени товарисча Троцкого" Сейчас это олимпийский. И мы издеваемся над попытками кацапов именовать свою дурость. Вы можете пояснить свою дурацкую обезбянью попытку именовать что либо? Аэродром Кеннеди всегда останется Кеннеди. А авианесущий крейсер " адмирал Кузнецов" сменил 5 имён, в том числе Леонид Брежнев. Именно поэтому любой дурак придумает любое имя которое не продержится и время жизни товар разыскивая троцкого!
показати весь коментар
06.01.2018 12:25 Відповісти
это радывает...
показати весь коментар
06.01.2018 11:23 Відповісти
"Ми маємо пам'ятати про темний бік російської політики", - екс-держсекретар США Райс - Цензор.НЕТ 1668
показати весь коментар
06.01.2018 10:48 Відповісти
а шо, є й світла?
от, хто вас після цього за розумних матиме?
показати весь коментар
06.01.2018 10:49 Відповісти
принаймні не тим їх мати за дурних, хто сам відмовився від ядерної зброї.
показати весь коментар
06.01.2018 11:29 Відповісти
Сатанат светлым не бывает,это НОНСЕНС
показати весь коментар
06.01.2018 10:50 Відповісти
сатанат там править бал
показати весь коментар
06.01.2018 10:52 Відповісти
с 1569 года декабря 23 числа...,когда Малюта Скуратов по приказу сцаря Ваньки Грознага задушил а потом сжёг в Твери Келью с прихожанами и Митрополитом всея РАБссии Филиппом
показати весь коментар
06.01.2018 10:57 Відповісти
"Ми маємо пам'ятати про темний бік російської політики", - екс-держсекретар США Райс - Цензор.НЕТ 775 "Ми маємо пам'ятати про темний бік російської політики", - екс-держсекретар США Райс - Цензор.НЕТ 4416
показати весь коментар
06.01.2018 11:05 Відповісти
Arschloch
показати весь коментар
06.01.2018 11:01 Відповісти
в переводе с немецкого - дыра в жопе
женщина из якобы Швейцарии развлекается на украинском форуме
вместо того, чтобы материться на швейцарском, где ей быстро обломают рога
я бы пожаловался Администратору, да не стукач по натуре
может, её обозвать по-немецки?
показати весь коментар
06.01.2018 14:53 Відповісти
Du bist Dumkompf?
показати весь коментар
06.01.2018 16:57 Відповісти
отнюдь не дурак, к тому же немцы привыкли писать это слово с двумя М
да и вопрос начинается с глагола, а потом уже тыканье
короче, лахтинцы, вы обычные недоучки, отчисленные с 1 курса
показати весь коментар
06.01.2018 18:50 Відповісти
Du bist nicht Dumkompf!
показати весь коментар
07.01.2018 07:28 Відповісти
Видимо кацапский перевод с Английского
показати весь коментар
06.01.2018 11:01 Відповісти
Чи й не Снегурочка - белая и пушистая. Кто ж спорит- Путинская Россия - одним словом - лайно. Но чья бы мычала? Вот не понравился бы предок Кондолизоньки дядюшке Чарли (Линчу) и усё. А другие достижения: апартеид, сегрегация, Ку-Клукс-Клан. Или из другой оперы - «Urgent Fury» - молниеносная операция ВС США по вторжению на Гренаду в 1983 г. И такого хватает.
показати весь коментар
06.01.2018 11:15 Відповісти
не нравится.кацапа кондолизонька? "Ми маємо пам'ятати про темний бік російської політики", - екс-держсекретар США Райс - Цензор.НЕТ 3846так от вашего ***** и жена сбежала....и шо?
показати весь коментар
06.01.2018 11:26 Відповісти
****, ******* совки. ты совок? гос.долг США знаешь? куклус клан ему не нравится. а неграм жопу лизать тебе нравится? кацапы работают за трудодни, но Анголе пошлем муку и оружие. дошло до того, что общаги для них начали строить.. сегрегация? не?
показати весь коментар
06.01.2018 11:43 Відповісти
И чем тебя это оправдывает кацап? Ты же не идёшь на суд где будет судится преступления американской демократии против образа жизни кремлёвского совка!
показати весь коментар
06.01.2018 13:00 Відповісти
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006709539652&hc_ref=ARQbWfnJjmAKv9pWgNjNgFe-ZJ5wAlE2px_T6oJHxrXo4toS5l2JCJs6TwWMZFAFF2k&fref=nf Олег Пономарь
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2081716635395301&id=100006709539652 4 ч ·

Субботнее.
Я недавно прочитал в книге одного великого спортсмена, где он рассуждает о мотивации. Даже - не о спортивной мотивации, а о том, что движет тобой после того, как достиг вершины и выиграл всё, что можно выиграть. Достиг славы.. Зачем? Почему некоторые останавливаются? У них нет больше желания и сил. А некоторые всё равно продолжают изнурительный труд - каждый день. Ради чего? Ведь, чем выше ты поднимаешься, - тем труднее. Больше сопротивление, больше грязи и ненависти.

И он пишет - ради Свободы. Там, где выше вершины, начинается настоящая Свобода. Единение со Вселенной и Богом.
Я уже несколько дней думаю об этом. Это интересно.
Но также я думаю, что здесь есть обязательно и вторая сторона медали. Это одиночество. Чем выше ты поднимаешься, - тем более ты одинок. Это закон. Это плата..
ОК, не будем о грустном.

И здесь можно найти другую сторону. Например, за последние полгода я посмотрел много замечательных фильмов. Я как то писал, что я киноман. Но в 2014-2015 не было сил и желания смотреть новые фильмы. И вот совсем недавно такое желание вернулось и шлюзы открылись. Я снова получаю огромное удовольствие от хороших фильмов.

Я как то писал, что недавно прожил год во Франции и узнал и полюбил очень сильно эту страну и людей. Так вот, сегодня я открыл для себя французское кино совсем по- новому. Оно настоящее, как и жизнь во Франции. Они не боятся жить. Они не скрывают чувств и эмоций. Они не откладывают на потом, как это делают в Канаде и Америке..
Для примера я порекомендую два фильма. Длинные выходные вам в помощь.
"Давние любовники" (2009) Les regrets и «Маленькие секреты» (2010) Les Petits Mouchoirs.
В них - вся Франция и все французы.
Хороших выходных.
показати весь коментар
06.01.2018 11:19 Відповісти
Югіку Луценкє, Ягє і їх вилупку https://elise.com.ua/2018/01/06/lutsenko-ego-zhena-i-syn-obyavleny-personami-non-grata-v-ssha-sotsseti/ заборонили в'їзд до США "Ми маємо пам'ятати про темний бік російської політики", - екс-держсекретар США Райс - Цензор.НЕТ 8560
показати весь коментар
06.01.2018 11:28 Відповісти
а можно со ссылкой на гос структуры - а не на помойку...?
показати весь коментар
06.01.2018 11:46 Відповісти
Заходите на сайт міграційної служби США і читаєте. Барига на цю честь торт випускати не буде
показати весь коментар
06.01.2018 12:15 Відповісти
тебе тяжело найти и дать...?
показати весь коментар
06.01.2018 12:38 Відповісти
хорошая новость. это говорит всем - нет у них друзей и товарищей есть только интересы. а о нас.. мм, сами скажите...
показати весь коментар
06.01.2018 11:51 Відповісти
Всем заё*аным МинЗдрав рекомендует чаще подмываться.
показати весь коментар
06.01.2018 11:49 Відповісти
А БЕЛАЯ СТОРОНА КАКАЯ !!!???
показати весь коментар
06.01.2018 12:45 Відповісти
пфенинги, дойчмарки!
показати весь коментар
06.01.2018 17:00 Відповісти
ФАШИСТ !?)
показати весь коментар
07.01.2018 02:17 Відповісти
ДЛЯ ПРАВДИВОГО СОВКА. ВЕЛИЧАЙШЕЕ ОТКРЫТИЕ1 ФАШИСТ - В ПЕРЕВОДЕ С ИТАЛЬЯНСКОГО СОЮЗНИК! Я НЕ ТВОЙ СОЮЗНИК, ДУРЕМАР1
показати весь коментар
07.01.2018 07:04 Відповісти
ПАДОНОК !!!
показати весь коментар
07.01.2018 12:32 Відповісти
В письме наркому иностранных дел Чичерину Ленин, определил программу действий советской дипломатии на долгие годы: «Очевидно, что действительно впечатление

можно произвести только сверх наглостью».
показати весь коментар
06.01.2018 13:34 Відповісти
Это типа как в Гренаде, Панаме, Ливии, Ираке, Сирии с 2011 года....?
показати весь коментар
06.01.2018 14:01 Відповісти
не, не так. это когда бухие лапотники с немытыми сраками из себя сверхдержаву корчат.
ну, к примеру - как вы в РФ...
показати весь коментар
06.01.2018 23:18 Відповісти
Раша сверхдержава? Нет, просто мощная страна. И цель мощных стран, типа Китая Индии, сделать так, чтобы не было сверхдержав - мировых полицейских, которые на свое усмотрение решают кого бомбить и кого делать президентами суверенных стран. Вот сейчас очередная "цветная" революция в Иране. Даже проамериканский Макрон попросил США не вмешиваться в дела Ирана
показати весь коментар
07.01.2018 13:25 Відповісти
Ну понятно дело, гопникам полицейский мешает, как-то ж надо устранять. РФ - страна-гопник.

Но скажи, кацапчик, как Вы собирались кого устранять при вашей ссыкливости?
Ведь вы зассали даже свои знаки отличия одевать, когда Крым отжимали и Донбас оккупировали, ссыте даже признаться, что воюете... Лепили бы уже своих петухов из говна да не отвлекались лучше..
показати весь коментар
07.01.2018 17:18 Відповісти
США отжимает гораздо больше РФ. А устранять не надо. Постепенно США станут простым государством, и не будут весь мир грабить и сеять войны. Процесс уже пошел. Подумай, за прошлый год США были посланы Германией по СП-2, Турцией по ТП, КНДР просто посланы. В ООН подавляющее большинство проголосовали против позиции США по Иерусалиму, причем против проголосовали основные, и безоговорочные союзники - Бриты и австралийцы, а это уже пощечина. Макрон , абсолютно проамериканский, попросил США не нагнетать ситуацию в Иране.

И еще. Скажу уверенно, что через 2-3 года в Украине США будут ненавидеть гораздо больше США.https://antikor.com.ua/poll/45 Посмотри опрос. Антикор далеко не пророссийский сайт.. Процесс уже пошел. https://antikor.com.ua/poll/45
показати весь коментар
07.01.2018 19:55 Відповісти
США будут ненавидеть гораздо больше РФ
показати весь коментар
07.01.2018 19:57 Відповісти
Кацап если не соврет - спать не ляжет.
Ну шо ты тут строчишь, дебилушко неполноценный?
Ты разве не знал, что если на брехне поймали раз 10 - уже никогда верить не будут ни в чем? А сколько раз вы брехали только за одну войну с Украиной? Тыщу? Сто тыщ раз?
Пестуй уже в рашку на русвесну и там бреши, мальчик в трусиках... тоже мне, дочь офицера тут проповеди читает...
показати весь коментар
07.01.2018 20:40 Відповісти
А можно про сцыкливость подробнее. Назови хоть какую-то страну, выигравшую у Раши войну (не сражения).
показати весь коментар
07.01.2018 20:03 Відповісти
Ты мазохист? А, ну да. Раша любит пистюли, вот и ты интересуешься подробнее...
ссыкливые мазохисты... интересное сочетание. Смелость при вашей слабости и тупости могла бы больше пистюлей вам обеспечить, но нету у вас ее...
показати весь коментар
07.01.2018 20:37 Відповісти
Подробней тебе, уроду, будет - когда будешь читать вопросы и на них отвечать, а то кацапы как попугаи - что им в методичке написали, то и строчат как заведенные. Про ссыкливость рашки в Крыму и на Донбасе признал, не?
показати весь коментар
07.01.2018 20:42 Відповісти
Кандолиза Райз:

В 1954 году Никита Хрущев передал Крым - полуостров на берегу Черного моря - народу Украины в честь сотен лет русско-украинской дружбы. В то время этот факт не играл никакой роли. Тем не менее развал Советского Союза показал стратегическую ошибочность этого шага. Россия внезапно очутилась в такой ситуации, когда ее важные активы и немалая часть населения оказались на территории обретшей независимость Украины. Самая главная база российского военно-морского флота в Севастополе теперь располагалась на территории другого государства. Вместе с почти 700 000 этнических россиян, составляющих приблизительно 70% населения города.
показати весь коментар
06.01.2018 14:22 Відповісти
Севастополь --34500-чел.населения.
показати весь коментар
06.01.2018 14:33 Відповісти
Сейчас Севас 428 753 чел., Но не думаю, что Райс гуглила)))
показати весь коментар
06.01.2018 15:29 Відповісти
Такой бред надо ещё придумать
показати весь коментар
06.01.2018 15:25 Відповісти
********* жжот. Если это было на самом деле.
показати весь коментар
06.01.2018 16:13 Відповісти
Песня для кремлёвских дураков! Затягивай! Жизнь невозможно повернуть назад....! Нету совка!
показати весь коментар
06.01.2018 17:05 Відповісти
жаба шахтарська від єї політики у нас майже 4 роки війна. жополиза обезяни або гондоліза
показати весь коментар
06.01.2018 14:33 Відповісти
Кондомлиза Райс-це чорна сторинка американьской политики.
показати весь коментар
06.01.2018 15:23 Відповісти
Гос.сек. времен патологического пацифизма...
показати весь коментар
06.01.2018 15:59 Відповісти
Вы имеете ввиду Сахарова и Солженицина?
показати весь коментар
06.01.2018 16:17 Відповісти
Хм, наступление Грузии на Ю. Осетию, было спустя несколько часов после визита Кондолизы.
показати весь коментар
06.01.2018 16:41 Відповісти
Ага. А когда было наступление Украины на Расеюшку?
Иди, стекломою квакни да скрепами погордись, болезный...
показати весь коментар
06.01.2018 23:19 Відповісти
Я написал про Грузию, при чем здесь Украина?
показати весь коментар
07.01.2018 12:54 Відповісти
И еще, войска РФ были в Осетии по мандату СНГ, дежурили совместно с грузинами, и были вооружены только стрелковым оружием. Саакашвили послал на Цхинвал танки, в первые же часы погибли более 30-ти В/С
показати весь коментар
07.01.2018 13:03 Відповісти
Да не трудись, мы и так знаем что россияне врут даже в перерывах между враньем.
Правда, сами россияне говорят, что про такие перерывы им ничего не известно..
показати весь коментар
07.01.2018 16:42 Відповісти
В чем вранье?
показати весь коментар
07.01.2018 20:06 Відповісти
чувак, будешь смеяться - во всем.
ты заметил, что за людей вас не очень уже считают -
внешне только похожи да говорить умеете, но всерьез уже за людей не принимают,
бо неадекватны выше крыши?
показати весь коментар
07.01.2018 20:38 Відповісти