7158 відвідувачів онлайн
4 555 155

Українці минулого року отримали близько 20 тисяч трудових віз у Литву

Українці минулого року отримали близько 20 тисяч трудових віз у Литву

У 2017 році Литва видала 34,5 тис. трудових віз або дозволів на проживання на підставі наявності робочого місця. З них приблизно 20 тис. документів отримали громадяни України.

Видання уточнює, що в 2016 році в Литву на роботу прибули 18 тис. осіб, із них приблизно 10 тис. - українці. За словами експертів, найчастіше українці влаштовуються на місця водіїв вантажного транспорту далекого прямування, бетонників, мулярів, фахівців із оздоблювальних робіт, монтажників корпусів кораблів, зварювальників. Бізнесмени стверджують, що найбільше клопоту завдає тривалий розгляд заяв про видачу віз і посвідки на проживання.

У Департаменті міграції кажуть, що з ростом трудової міграції їм не вистачає співробітників для того, щоб розглядати заяви вчасно.

Топ коментарі
+20
Очень жаль, что уезжают специалисты. Життя по-новому, хай йому грець.
показати весь коментар
07.01.2018 16:21 Відповісти
+13
Порошенко и Гройсман этим достиженим гордятся.
показати весь коментар
07.01.2018 16:24 Відповісти
+11
Жити по-новому, але нажаль не в Україні. Україну продовжує проїдати кумівство, хабарництво та влада любителів Ахмєтова (бабла).
показати весь коментар
07.01.2018 16:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Не знаю ... Смотрел статистику по 112 вроде , там сказали , шо в 2017 чухнуло 1,8 млн , а в 2018 чухнет еще 3 млн .
показати весь коментар
07.01.2018 16:46 Відповісти
Наша миграционная недослужба, задерживает выдачу биометрических паспортов по куда более банальной причине.
Оценив уровень "сервиса" в отделениях миграционной службы, люди обращаются в "центры админуслуг" и к "решалам" и там, добавив к предусмотренной Законом стоимости услуги от 500 до 2000 грн, получают паспорт.
Коррупция в чистом виде.
показати весь коментар
07.01.2018 16:53 Відповісти
В Литві працювати набагато комфортніше, ніж у Польщі. Тому, що литовці набагато краще сприймають українців. Пом'ятаю ранішню статтю, де два кацапи з українськими прапорами доказувати всім, що в кацапії краще ніж у ЄС.
показати весь коментар
07.01.2018 16:29 Відповісти
Может потому что истории с Украиной у этих государств разные ? Кстати некоторые земли современной Украины входили в состав Великого княжество Литовского...
показати весь коментар
07.01.2018 16:36 Відповісти
Історія дійсно різна, але при ВКЛ з литовцями та литвинами було набагато менше конфліктів, ніж з поляками. Ментально українці ближче до литовців.
показати весь коментар
07.01.2018 16:43 Відповісти
точно - особливо що литвинами тоді називали білорусів.
показати весь коментар
07.01.2018 20:46 Відповісти
https://censor.net/user/182167) А Калининград входил в состав Великого княжество Литовского?
показати весь коментар
07.01.2018 16:47 Відповісти
Українці минулого року отримали близько 20 тисяч трудових віз у Литву - Цензор.НЕТ 4168
показати весь коментар
07.01.2018 16:52 Відповісти
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B5_%D0%BA%D0%BD%D1%8F%D0%B6%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%9B%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5 а ты сам посмотри
показати весь коментар
07.01.2018 16:58 Відповісти
Посилання на кацапский ресурс☠
показати весь коментар
07.01.2018 17:06 Відповісти
Серьезная там у вас карта. И ресурс, видать, такой же. Не то что эти, кацапские.
Тут нашел еще один чисто кацапский ресурс
https://www.britannica.com/place/grand-duchy-of-Lithuania Осторожно - кацапский ресурс!
…а тут еще какие-то кацапские фантазеры из Оксфорда
https://books.google.lt/books?id=gc0kCQAAQBAJ&pg=PA19&lpg=PA19&dq=lithuania+propria&source=bl&ots=0cBApZmVoJ&sig=ovRZ8mevinf_9DR9OBbvkvTHhDQ&hl=en&sa=X&ved=0ahUKEwi3ru_j1MbYAhXFDiwKHX_3AkwQ6AEIVjAN#v=onepage&q=lithuania%20propria&f=false Осторожно - кацапский ресурс!
А вот тут обычная кацапская Википедия
https://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Duchy_of_Lithuania Осторожно - кацапский ресурс!
А вот чему эти кацапы своих детей учат
https://kids.kiddle.co/Grand_Duchy_of_Lithuania Осторожно - кацапский ресурс!
Много, очень много таких кацапских ресурсов, и не сосчитать. Кругом одни кацапы - от побережья Португалии до границ самого Великого Княжества Белагуськага!
показати весь коментар
07.01.2018 23:41 Відповісти
Я думаю, зачем Петя так жопу рвал за безвиз, уже понял, он хочет, чтобы украинцы быстрее слиняли с Украины.
показати весь коментар
07.01.2018 16:32 Відповісти
Думаю, что здесь был больше интерес ЕС. Зачем им проблемные арабы, если можно нанять трудолюбивых, вполне проевропейских украинцев?
показати весь коментар
07.01.2018 16:35 Відповісти
ці тродулюбиві українці там тоже таке витворяють що арби курять в сторонці 1
показати весь коментар
07.01.2018 16:38 Відповісти
Смени методичку из параши)))Перекрасился красиво)))
показати весь коментар
07.01.2018 16:40 Відповісти
я з хмельницької області 1
показати весь коментар
07.01.2018 16:45 Відповісти
Так говорил ,что там работаешь))))
показати весь коментар
07.01.2018 16:53 Відповісти
Этот кук , тут говорил , шо на колчаковских фронтах воевал ... Українці минулого року отримали близько 20 тисяч трудових віз у Литву - Цензор.НЕТ 7743
показати весь коментар
07.01.2018 16:57 Відповісти
https://censor.net/user/396108)Ну и что же такого вытворяют Украинцы, що арби курять в сторонці?

Напиши тут подробней ?
показати весь коментар
07.01.2018 16:50 Відповісти
пють крадуть в основному це
показати весь коментар
07.01.2018 17:04 Відповісти
угу і ще додай про працнелюбних арабів, шо пашуть так, шо аж сорочка завертається. Українці минулого року отримали близько 20 тисяч трудових віз у Литву - Цензор.НЕТ 3981
писи. гівенце ти ольгінське, діма кук, і твої останні пости тебе повністю розкрили.
показати весь коментар
07.01.2018 20:52 Відповісти
араби працюють за три копійки ! у вас всі ольгінці хто має хоч мало мальськи мозги
показати весь коментар
07.01.2018 21:03 Відповісти
https://censor.net/user/206437 - вы оба правы.... Полезно для барыг, что бы активное (значит наиболее протестное) население слиняло (скинуть пар), а ЕС заменить ими арабов и поднять свою экономику.... Вот только Украине от этого шиш без масла....
показати весь коментар
07.01.2018 16:39 Відповісти
Тому, що вони українців дуже бояться. Українці складають високу трудову конкуренцію, тому нас довго будуть стримувати та не допускати у стару Європу. Араби вже у Франції зайняли місце професорів та деканів у ВНЗ. Так, що ваші свідомості застарілі.
показати весь коментар
07.01.2018 16:39 Відповісти
німець голандець скандинав тричі подумає чи брати українця влаштовувався до норвегів то вони там були гірко паятаючи українців !
показати весь коментар
07.01.2018 16:40 Відповісти
бояться конкуренції,як лиха
показати весь коментар
07.01.2018 16:48 Відповісти
ні нехочуть звязуватись з алкашами злодюгами безвідповідальними людьми
показати весь коментар
07.01.2018 16:51 Відповісти
помиляєтеся шановний, англосакси бояться розуму українців
показати весь коментар
07.01.2018 17:02 Відповісти
Украинцы получили около 20 тысяч трудовых виз в Литву в минувшем году - Цензор.НЕТ 7195
показати весь коментар
07.01.2018 16:38 Відповісти
Гройсман как раз на каком-то базаре работал
показати весь коментар
07.01.2018 16:50 Відповісти
ці всі процеси це наслідки багатовекторності коли псевдо еліти тримали цю країну за росто тереторію для грабунку коли багіні заключали газові контракти і зривали всуп україни до нато ! но нажаль жоден з цих крахоборів невідповів а деякі щей балотуються в президенти 1 тому ще одне коло буде із втратами можливо західної україни бо вибори за проросійського президента і тут рване це я вам гарантую ! люди хочуть жити в європейській україні
показати весь коментар
07.01.2018 16:44 Відповісти
неприпустимий стан трохивагітності, - людей полишають залишки розуму !!!
показати весь коментар
07.01.2018 16:51 Відповісти
як немає мозгів то що поробиш голосують за месій 1 а месії всі як один одного помолу !
показати весь коментар
07.01.2018 16:57 Відповісти
угу, наприклад месія порося - Ато за дві години і т. ін.
показати весь коментар
07.01.2018 20:48 Відповісти
Про печеньки забыли добавить
показати весь коментар
07.01.2018 16:55 Відповісти
Типа совок не так делал?Кормили режимы всякие за счет нищеты граждан.
показати весь коментар
07.01.2018 17:09 Відповісти
Від кацапів лише чекаємо лише ліквідації Росії як держави. А поки мовчіть, бо ви тут зайвий.
показати весь коментар
07.01.2018 16:57 Відповісти
Оккупированные америкой страны Западной Европы по сравнению с "освобождёнными" странами Восточной Европы...

Оккупированная Штатами Южная Корея и "свободная" в дружбу с расеей Сев.Корея.

Пусть амеры оккупируют и побыстрее...

А ты, кацап, сиди в своей паРаше и кукарекай "славу" очередному своему "кормчему"...
показати весь коментар
07.01.2018 17:00 Відповісти
https://censor.net/user/404842, ты с децтва баран, или ты просто прикидываешься чтоб не расплознали?... Українці минулого року отримали близько 20 тисяч трудових віз у Литву - Цензор.НЕТ 7042
показати весь коментар
07.01.2018 17:01 Відповісти
користєотримувачами є українці,що вириваються з бандитського гетто
показати весь коментар
07.01.2018 17:05 Відповісти
https://censor.net/user/404842) Ну а каким странам была выгода от первого Майдана?

Дровишек подкидывал тот кто очень хотел по рулить! Ведь мечта любого олигарха стать владельцем целой страны! Тот кто хотел по рулить, он понимал что при мирной обстановке ему не стать президентом.
показати весь коментар
07.01.2018 17:06 Відповісти
Кто последним будет валить,выключите свет в Шегенях))
показати весь коментар
07.01.2018 16:54 Відповісти
Хто последний , тот и квач ! Українці минулого року отримали близько 20 тисяч трудових віз у Литву - Цензор.НЕТ 7084
показати весь коментар
07.01.2018 17:00 Відповісти
Українці минулого року отримали близько 20 тисяч трудових віз у Литву - Цензор.НЕТ 3392 в моем случае на "Тисе"
показати весь коментар
07.01.2018 17:17 Відповісти
У батьки копиталу мало. Вот м розбигаються уси хто куды. Пора от ентой дешевой пропаганды линять
показати весь коментар
07.01.2018 18:08 Відповісти
Это как поднятие Гройсманом зарплат Просто произошла частичная легализация. Раньше было не меньше, теперь более официально. Что плохого? Легально работающий более защищен.
показати весь коментар
07.01.2018 17:17 Відповісти
Видатний экономiст https://www.youtube.com/channel/UCKDQVR8JJGalvEZBmOfnKhw/featured Олександр Охріменко доказал, что ничего плохого для Украины в этом нет. Кроме того по мере дальнейшего экономического роста в Украине эта тенденция сойдет на нет.
показати весь коментар
07.01.2018 17:31 Відповісти
Та да,сойдет на нет вместе с трудоспособным населением
показати весь коментар
07.01.2018 18:03 Відповісти
угу, от тільки зростання не буде.
показати весь коментар
07.01.2018 20:54 Відповісти
Українці минулого року отримали близько 20 тисяч трудових віз у Литву - Цензор.НЕТ 9215
показати весь коментар
07.01.2018 17:37 Відповісти
Я не умею врать,правда превыше всего,а у нас абсолютно правды нет, законов нет, порядка нет.А нет законов и порядка то и государства нет.Сегодня Украина-худшая страна в Европе для жизни, заявил художник (Иван Марчук* Обозреватель *) Я очень раскаиваюсь уже несколько лет,что приехал с Америки.Я жил нормально,я не знал,что такое негативные эмоции.
показати весь коментар
07.01.2018 17:42 Відповісти
Соевые реХВормы удались на все 100