4439 відвідувачів онлайн
5 958 46

У центрі Львова відбулася традиційна різдвяна "Хода звіздарів". ВІДЕО

В рамках XII Різдвяного фестивалю "Спалах Різдвяної звізди" по центру Львова пройшли учасники традиційної "Ходи звіздарів".

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу львівської міськради, цього року свято Різдва об'єднало два великих різдвяних фестивалі у Львові: III Міжнародний різдвяний фестиваль і XII фестиваль "Спалах Різдвяної звізди".

Головним символом фестивалю є зірка "Героїчна", створена з предметів військової амуніції за проектом "Військово-польовий арт" Павла Роутера. Зірку XII Різдвяного фестивалю "Спалах Різдвяної звізди" урочисто несли воїни АТО.

У ході взяли участь творчі колективи з Республіки Польща, Республіки Білорусь, Республіки Туреччина і Словацької Республіки, львів'яни і гості міста.



Топ коментарі
+14
Оце я розумію люди святкують...
Весело і цікаво...
показати весь коментар
08.01.2018 16:20 Відповісти
+9
молодцы львовяне!
Хода звіздарів. В центре Львова прошла традиционная рождественская "Хода звіздарів" - Цензор.НЕТ 2000 круто!
показати весь коментар
08.01.2018 16:21 Відповісти
+9
Мені сподобався якийсь сюжет на ТВ, де діти ходили колядувати. Звонять в квартиру,
за дверима дід пистає хто?
діти - ми прийшли поколядувати
дід - а москлі серед вас є?
діти - немає
дід - ну тоді заходьте, відчиняє двері....
В центре Львова прошла традиционная рождественская "Хода звіздарів" - Цензор.НЕТ 2767
показати весь коментар
08.01.2018 16:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В центре Львова прошла традиционная рождественская "Хода звіздарів" - Цензор.НЕТ 7669
показати весь коментар
08.01.2018 16:19 Відповісти
слово "ЗВИЗДАРИ"...у не словян мокшанцев могут вызвать дикое ржание....
показати весь коментар
08.01.2018 16:20 Відповісти
- Не понимаю я этого хохлятского. Например слово "незабаром". Так это за баром или не за баром?
- Та що ти! От я вашого московітського тоже не розумію. Слово "сравни". Так це срав, чи ні?
показати весь коментар
08.01.2018 23:04 Відповісти
Оце я розумію люди святкують...
Весело і цікаво...
показати весь коментар
08.01.2018 16:20 Відповісти
мне завидно. У нас такого нет...
показати весь коментар
08.01.2018 16:22 Відповісти
молодцы львовяне!
Хода звіздарів. В центре Львова прошла традиционная рождественская "Хода звіздарів" - Цензор.НЕТ 2000 круто!
показати весь коментар
08.01.2018 16:21 Відповісти
приїжджай.... ласкаво просимо, якщо ти не москаль
показати весь коментар
08.01.2018 16:32 Відповісти
Романтичные украинцы.В этом ваша и беда. Нужно не только традиции чтить,но и думать как свою жизнь избавить от упырей во власти. Это я считаю вопросом куда более важным...
показати весь коментар
08.01.2018 16:22 Відповісти
тільки ті, хто має свою історію і береже традиції, зможуть побудувати незалежну державу
показати весь коментар
08.01.2018 16:33 Відповісти
Мені сподобався якийсь сюжет на ТВ, де діти ходили колядувати. Звонять в квартиру,
за дверима дід пистає хто?
діти - ми прийшли поколядувати
дід - а москлі серед вас є?
діти - немає
дід - ну тоді заходьте, відчиняє двері....
В центре Львова прошла традиционная рождественская "Хода звіздарів" - Цензор.НЕТ 2767
показати весь коментар
08.01.2018 16:22 Відповісти
На самом деле ,раньше про жидив питали )) Це було найголовнище.Зараз москали замисть них.
показати весь коментар
08.01.2018 16:25 Відповісти
"Хода звіздарів", це - круто...................
показати весь коментар
08.01.2018 16:27 Відповісти
кацапам не зрозуміти наскільки це круто...
показати весь коментар
08.01.2018 16:30 Відповісти
у вас есть ответ - лежание бояр...\от слова боярышник кацап...\
показати весь коментар
08.01.2018 17:28 Відповісти
фигня какая то местная .
показати весь коментар
08.01.2018 16:34 Відповісти
И на поезд Львов -москва билеты нельзя купить .
показати весь коментар
08.01.2018 16:36 Відповісти
понимаю,вам обИдна,что домой не смогли уехать
показати весь коментар
08.01.2018 16:39 Відповісти
Так отмечать Рождеsтво,Sтарый Новый Год и Крещение, как на Западной Украине - так больше нигде не отмечают! Это наsтолько ярко, радоsтно и sамобытно - не передать sловами! Еsли хотите sамые яркие и незабываемые новогодние праздники - едьте на Западную Украину!!)) А - КАК там отмечают Маланку!))) 12 лет там прожили и это, наверное, sамые яркие и запоминающиеsя годы..
показати весь коментар
08.01.2018 16:36 Відповісти
А як класно на Тернопільщині весілля справляють. Не те що у нас на Херсонщині, якщо господарі лише ждуть коли дари гості почнуть вручати, а гості за 3 столом уже не пам'ятають де вони є і для чого прийшли
показати весь коментар
09.01.2018 09:11 Відповісти
В центре Львова прошла традиционная рождественская "Хода звіздарів" - Цензор.НЕТ 5005
показати весь коментар
08.01.2018 16:42 Відповісти
еле прочитала ваш бред...
показати весь коментар
08.01.2018 16:43 Відповісти
у этих ольгинцев даже очереди нету - не зря им их Шариков кричал про очередь...)))
показати весь коментар
08.01.2018 17:30 Відповісти
Ясно, шо ви не живете в Україні ...
показати весь коментар
08.01.2018 16:43 Відповісти
Нехай щастить у спамі В центре Львова прошла традиционная рождественская "Хода звіздарів" - Цензор.НЕТ 8334
показати весь коментар
08.01.2018 17:17 Відповісти
Звісно, ти, кацапе уперше таке бачиш. А я чудово пам'ятаю і вертеп, і звіздарів, і колядників, особливо в селах.
показати весь коментар
08.01.2018 17:52 Відповісти
«Ой радуйся земле, Син Божий народився!» В Симферополе бабы в кокошниках и русских национальных костюмах на Рождество поют украинские колядки. А в скрепостане что-то свое есть? Или все краденое? Россия - страна-фейк! https://youtu.be/c73dF5bjYAA
показати весь коментар
08.01.2018 18:09 Відповісти
І так тисячі рокв.
показати весь коментар
08.01.2018 17:19 Відповісти
А то в Раде только карнавал звездунов проходит.
показати весь коментар
08.01.2018 17:26 Відповісти
«Ой радуйся земле, Син Божий народився!»

В Симферополе бабы в кокошниках и русских национальных костюмах на Рождество поют украинские колядки. А в скрепостане что-то свое есть? Или все краденое? Россия - страна-фейк! https://youtu.be/c73dF5bjYAA
показати весь коментар
08.01.2018 18:08 Відповісти
як же я поважаю Західну Україну- там живуть реально справжні Українці
показати весь коментар
08.01.2018 18:11 Відповісти
))) Мне одному что-то другое послышалось?))))
показати весь коментар
09.01.2018 12:03 Відповісти