7682 відвідувача онлайн
13 370 108

Україна стала світовим лідером з експорту лиж у Європу

Україна стала світовим лідером з експорту лиж у Європу

Україна покрила 50% потреб країн Євросоюзу в імпорті лиж і сноубордів.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на  KNK.Медиа про це повідомляє Eurostat. 

Експорт лиж і сноубордів у країни ЄС за підсумками минулого року досяг 1,5 млн штук. Майже половина потреб європейців була покрита за рахунок України, яка поставила 731,4 тисячі одиниць товару.

Вона обігнала Китай, на який припало 28% поставок (420,6 тисячі).

Як показує статистика, найбільшим попитом у європейців користуються гірські лижі. Також потрібно враховувати, що на лижі та супутні товари припадає лише 2% в загальному обсязі імпорту спортивного інвентарю з країн за межами ЄС.

Практично стільки ж (1,7%) припадає на ковзани. Дві третини імпорту становить обладнання для водних видів спорту, плавання, гімнастики, легкої атлетики та спортивне взуття.

Топ коментарі
+15
А лыжами в Польшу и в другие страны на заработки воспользовались украинцы, побив свои же рекорды массовой трудовой миграции.
показати весь коментар
09.01.2018 09:07 Відповісти
+7
Выпускающие новости на Цензоре не лишены чувства юмора. Это я уже давно заметила.
Мы первые по лыжам- реально смешно))
показати весь коментар
09.01.2018 09:14 Відповісти
+7
Україна стала світовим лідером з експорту лиж у Європу - Цензор.НЕТ 9948
показати весь коментар
09.01.2018 09:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Украинцы встали на лижи в Европу .То есть - уезжают подальше с этой ущербной.....
показати весь коментар
09.01.2018 10:22 Відповісти
Кайфово! Это значит можно быстро наладить производство луков и арбалетов, если напр. личное оружие так и не разрешат. Будем как Робина Гуда братва, только на лыжах)))
показати весь коментар
09.01.2018 10:22 Відповісти
а может лучше в торжественной обстановке вручить лыжи парашенке, гнойсману, министрам, депутатам и прочей швали, сделать лыжню (предварительно хорошенько ее помыв, чтобы не было снега) и погнать на Дегтяревскую 13... кто не уложился по времени - сами понимаете... ну а кто уложился - пусть пеняет сам на себя...
показати весь коментар
09.01.2018 10:25 Відповісти
Больше всего золота добывают на Красноярском крае. Україна стала світовим лідером з експорту лиж у Європу - Цензор.НЕТ 1313
https://kak-eto-sdelano.livejournal.com/455115.html

.
показати весь коментар
09.01.2018 10:40 Відповісти
мій дід вже давно катав на українських лижах Україна стала світовим лідером з експорту лиж у Європу - Цензор.НЕТ 354 Україна стала світовим лідером з експорту лиж у Європу - Цензор.НЕТ 5026
показати весь коментар
09.01.2018 10:50 Відповісти
Украинские лыжи марки "Хуцпа".
показати весь коментар
09.01.2018 12:20 Відповісти
Украинцы встали на лыжи.
показати весь коментар
09.01.2018 12:20 Відповісти
Власні пластикові мукачівські лижі при совку називалися Бескид. Тепер завод віддали чужинцям? Як і все інше, наприклад, всі шоколадні фабрики -Мукачівська, Львівська, Житомирська, Тростянецька..., як Торчин... Все скуплено транснаціональними юдейськими компашками. Пора вертати.
показати весь коментар
09.01.2018 15:34 Відповісти
Сторінка 2 з 2