8094 відвідувача онлайн

У будинку Россошанських у Демидові проводяться слідчі дії, - ТСН

У Демидові на Київщині, де відбувається похорон юристки Ірини Ноздровської, проводяться слідчі дії в будинку сім'ї Россошанських, члена якої затримали за підозрою в скоєнні її вбивства.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН. 

"... приблизно за кілометр від будинку, де прощаються з Ноздровською, розташований будинок Россошанських. Там саме зараз відбуваються слідчі дії", - йдеться в повідомленні. 

Як повідомлялося 1 січня 2018 року у Вишгородському районі Київської області було виявлено тіло юриста Ірини Ноздровської. Відомо, що раніше вона займалася справою про загибель своєї сестри Світлани Сапатинської, яку в селі Демидів 30 вересня 2015 року збив племінник на той момент голови суду Вишгородського району Дмитро Россошанський.

У поліції не називають імені затриманого. Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк лише підтвердив, що затриманий - близький родич Дмитра Россошанського. За даними джерел, у вбивстві Ірини Ноздровської підозрюється Юрій Россошанський - батько Дмитра Россошанського.

Топ коментарі
+4
да эту тоже есть за шо спалить 100%
показати весь коментар
09.01.2018 13:43 Відповісти
+4
За те що погрожував і виховав такого ублюдка - пожиттєве треба давати. Та судячи з усього та людина давно совість втратила.
показати весь коментар
09.01.2018 13:51 Відповісти
+3
Чуваку просто сказали- або береш все на себе або нарколизі твому за гратами капут.
показати весь коментар
09.01.2018 13:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та если уже все отчитались, что есть подозреваемый, то найдут все что надо без вариантов.
показати весь коментар
09.01.2018 13:21 Відповісти
Чуваку просто сказали- або береш все на себе або нарколизі твому за гратами капут.
показати весь коментар
09.01.2018 13:26 Відповісти
Всей череды катастрофических событий могло бы не быть,если бы водитель не трепался за рулем с попутчицей,а смотрел на дорогу и вовремя заметил пешехода, столько пострадавших ,всегда нужно внимательно и крайне осторожно водить машину
показати весь коментар
09.01.2018 13:28 Відповісти
Я надеюсь, что не спихнут всё на одного больного.
Кроме убийцы однозначно есть его помощники и те кто знал о намерениях совершить убийство, но не сообщил, ну а если убийца не отец, то его можно обозначить как заказчика.
показати весь коментар
09.01.2018 13:34 Відповісти
який суд......бракуэ сл1в....пов1сити вбивцю сестри, а хату россошанських спалити з1 ус1эю родиною.....суд буде справедливим...
показати весь коментар
09.01.2018 13:34 Відповісти
Зоя,не торопи события.Вдруг не ту хату палить надо.
показати весь коментар
09.01.2018 13:42 Відповісти
да эту тоже есть за шо спалить 100%
показати весь коментар
09.01.2018 13:43 Відповісти
За те що погрожував і виховав такого ублюдка - пожиттєве треба давати. Та судячи з усього та людина давно совість втратила.
показати весь коментар
09.01.2018 13:51 Відповісти
а де це у суддiв совiсть? не смiшiть пi......у, вона i так смiшна
показати весь коментар
09.01.2018 13:57 Відповісти
але пов1сити вбивцю сестри треба було зразу.....а хату суддя побудував за кошти з чужого горя.....в1н за рахунок чужого горя 1 прожигаэ це життя..
показати весь коментар
09.01.2018 13:45 Відповісти
Этот резонанс в обществе (просто рядом Киев) заставляет местных мразей в высоких погонах требовать от подчиненных результата, и что то делать , потому что народ этот поганый взбунтовался....А сколько таких случаев в отдаленных районах от столицы, где такой резонанс невозможен, и против местных князьков народ боится просто поднять голову.....
показати весь коментар
09.01.2018 13:42 Відповісти
Удаленность от столицы не показатель. Люди в Волновахе тоже показали характер чтоб мусоров тех посадили.
показати весь коментар
09.01.2018 14:22 Відповісти
это единичные случаи....,незнаю про волноваху,про врадиевку слышал ,но там уже все успокоилось....
показати весь коментар
09.01.2018 14:26 Відповісти
Ще треба б було опитати Сапатинського. Він чомусь не займався справою загиблої в дтп дружини хоча в нього залишилась дитина від їх подружнього життя. Бо показують тільки одну сім'ю і зовсім ніякої інформації про Сапатинського чи про цього батька Россошанського , в гуглі навіть фото немає, не те що інтерв'ю. Чому журналісти їх не опитали досі?
показати весь коментар
09.01.2018 13:43 Відповісти
І про батька доньки ноздровської теж не чутно.
показати весь коментар
09.01.2018 13:48 Відповісти
Думаю, в семейньіх шкафах всех их много скелетов.
показати весь коментар
09.01.2018 13:54 Відповісти
Ага, волшебный пендель в виде угрозы внесения покрывателей убийцы в список Магнитского таки возымел силу. Посмотрим, дойдет ли дело до справедливого приговора в виде судебного срока. Или вместе с сынулей-наркоманом выпустят "по амнистии"....
показати весь коментар
09.01.2018 14:09 Відповісти
Кстати, а против "судей", которые "присудили" амнистию убийце сестры Ирины дела открываться не будут? Будем продолжать покрывать судебный беспредел?
показати весь коментар
09.01.2018 14:13 Відповісти
подозреваемому браслет нацепят а потом все по накатанной схеме....
показати весь коментар
09.01.2018 14:13 Відповісти
"Авторитетные" безапеляционные заявления "профессионалов" - Луценка, Авакова, знатоков Шкиряка, Геращенко "убедили" граждан Украины, мировую общественность, что Россошанского - назначили убийцей.

Где нож, кровь на его одежде, в его доме, дворе?

Покажите как он в 63 года после инсультов, в вечернее время нес голую женщину по селу 1,5км?!

Нет воспроизводства преступления с участием назначенного убийцы, журналистов, следователей - безосновательно.

Почему не "наградили" следователя, сыщиков, которые злоупотребляя служебным положением не отреагировали по Закону на Заявления Ноздровской об угрозах её жизни?

Даже Донецкие методы расследований не сработали. Юрий Россошанский несмотря на "улики", "убеждения": сын в тюрьме, возможность его амнистировать, круглосуточные доводы "о перспективах" жизни его семьи, он не признался!

Только смерть Россошанского в СИЗО от "насморка, поноса" убедит всех , что дело "раскрыто".

Хватить врать, изворачиваться, позорить страну, с вас уже смеются в Украине, ЕС, США.

Пиар на крови раздражает, ********* всех и везде.

Мнения и рейтинги ярко говорят о вашей вредительной деятельности.
показати весь коментар
13.01.2018 23:13 Відповісти