6391 відвідувач онлайн
7 315 32

Поліцейського у Львові звільнили через подарунок у $ 10 тис. від бабусі

У Львові апеляційний суд визнав винним співробітника Національної поліції, який несвоєчасно повідомив про отримання подарунка від бабусі в розмірі 10 тисяч доларів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Львівської області.

Зазначається, що чоловік несвоєчасно повідомив НАЗК про суттєві зміни у майновому стані – отримання подарунку від близької особи на суму 262 000 грн. Таким чином службовець вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

У постанові суду, опублікованій в Єдиному державному реєстрі судових рішень, майор поліції отримав від своєї бабусі в подарунок $ 10 тис.

Суд визнав поліцейського винним і наклав адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1,7 тис. грн. Також чоловіка звільнили з органів Нацполіції.

Топ коментарі
+15
аваков з сином 140 лямів на рюкзаках нажили і нічьо, а тут така показуха
показати весь коментар
10.01.2018 16:01 Відповісти
+12
***********!!!! а у сабаков зам от папі пенсион'ра Лексус к новому году получил
а в вересне подарок біл за 1.1. млн квартирі в Киеве...от мамі пенсионерки...
*** ВЕРНИТЕ Е-ДЕКЛАРАЦИЮ!!!
Или вам Суд Линча - самій справедливій в мире будет...
показати весь коментар
10.01.2018 15:59 Відповісти
+6
За дома и дачи чинуш не будут увольнять?
показати весь коментар
10.01.2018 15:59 Відповісти

Завантаження...