7950 відвідувачів онлайн
9 381 50

Вдалося зупинити повернення делегації РФ у ПАРЄ, - Кулеба

Вдалося зупинити повернення делегації РФ у ПАРЄ, - Кулеба

Україні та її партнерам вдалося зупинити повернення делегації Росії в ПАРЄ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба на своїй сторінці в Twitter.

"Росія залишається вдома. У 2018 ПАРЄ працюватиме без неї. Україна мобілізувала партнерів, і вдалося зупинити найпотужнішу спробу вбити інституційний авторитет РЄ заради росіян", - написав він.

Вдалося зупинити повернення делегації РФ у ПАРЄ, - Кулеба 01

"Результат ми даємо, хоча цього разу це було безпрецедентно складно… Ми цього разу не просто захистили інтерес України. Ми захистили і Раду Європи від спроб зруйнувати її інституційний авторитет заради Росії", - додав дипломат на своїй сторінці у Facebook.

Вдалося зупинити повернення делегації РФ у ПАРЄ, - Кулеба 02

Нагадаємо, російську делегацію в ПАРЄ у квітні 2014 року було позбавлено головних повноважень через агресію проти України. У 2015 році ПАРЄ двічі розглядала питання про відновлення прав делегації РФ, але тоді санкції залишилися чинними: Росію було позбавлено можливості голосувати в ПАРЄ до кінця року, а також усунено від участі в роботі керівних органів асамблеї та її місій зі спостереження за виборами на просторі ради Європи. У 2016-2017 роках Росія не направляла заявку на підтвердження своїх повноважень.

Топ коментарі
+6
Хто оголодаЄтЬ, кацапи?
показати весь коментар
11.01.2018 11:49 Відповісти
+4
Спасибо за разъяснение. Приятно слышать, что Украине и ее партнерам удалось остановить возвращение делегации РФ в ПАСЕ, а то РФ утверждает, что она не хочет возвращаться в ПАСЕ. Короче, РФ дали пинка в ПАСЕ, и никто не спрашивал РФ, что хочет она или не хочет.
показати весь коментар
11.01.2018 11:59 Відповісти
+4
Поки ситий зголодніє, голодний (кацап) здохне. Было беспрецедентно сложно, но Украине и ее партнерам удалось остановить возвращение делегации РФ в ПАСЕ, - Кулеба - Цензор.НЕТ 8868
показати весь коментар
11.01.2018 12:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
оголодают и в следующем году пустят(
показати весь коментар
11.01.2018 11:43 Відповісти
Хто оголодаЄтЬ, кацапи?
показати весь коментар
11.01.2018 11:49 Відповісти
тада... это ж он жгут жратву
потому шо самим жрать нечего
оголодают
показати весь коментар
11.01.2018 12:04 Відповісти
Поки ситий зголодніє, голодний (кацап) здохне. Было беспрецедентно сложно, но Украине и ее партнерам удалось остановить возвращение делегации РФ в ПАСЕ, - Кулеба - Цензор.НЕТ 8868
показати весь коментар
11.01.2018 12:04 Відповісти
Нельзя пускать казлов в капусту.
показати весь коментар
11.01.2018 12:46 Відповісти
Украина уже "замерзла" без вашего газа.Оголодаете скоро вы цапы.
показати весь коментар
11.01.2018 18:21 Відповісти
Дальше будет сложнее . Где антикоррупционный суд ?
показати весь коментар
11.01.2018 11:45 Відповісти
и шо?
показати весь коментар
11.01.2018 11:46 Відповісти
Было беспрецедентно сложно, но Украине и ее партнерам удалось остановить возвращение делегации РФ в ПАСЕ, - Кулеба - Цензор.НЕТ 6831
Было беспрецедентно сложно, но Украине и ее партнерам удалось остановить возвращение делегации РФ в ПАСЕ, - Кулеба - Цензор.НЕТ 5784
показати весь коментар
11.01.2018 11:47 Відповісти
"Отойдите за поребрик"
показати весь коментар
11.01.2018 11:53 Відповісти
А в чём гордость-то "сложным действием", если ПАСЕ является совещательным органом и в принципе ни на что не влияет - т.е. не производит решения, которые кому-либо обязательно выполнять? Это совещательная организация, уровня "клуб журналистов на определённую тему". Кулеба имитирует активную и важную деятельность, потому что хорошие оклады, а по факту-то ничего не решает.
показати весь коментар
11.01.2018 11:54 Відповісти
G7, саммиты в Давосе и прочее, все и везде будут только рады тому, чтобы при выработке ответственных решений москали с их свиным рылом не присутствовали, пусть место свое помнят, оно при володеньке в улусе орды москве
показати весь коментар
11.01.2018 11:59 Відповісти
Напомним, в ноябре генеральный секретарь Совета Европы Турбьёрн Ягланд допустил https://life.ru/t/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/1064280/v_sovietie_ievropy_dopustili_sniatiie_sanktsii_s_rossii снятие санкций с России. В Киеве же заявили, что РФ не может быть https://life.ru/t/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/1064598/mid_ukrainy_otrieaghiroval_na_slova_iaghlanda_po_povodu_vozvrashchieniia_rossii_v_pasie возвращена в ПАСЕ , пока не будет восстановлена территориальная целостность Украины.
показати весь коментар
11.01.2018 13:54 Відповісти
гордость в том,что говно осталось росси....пардон-говном.
показати весь коментар
11.01.2018 18:24 Відповісти
Спасибо за разъяснение. Приятно слышать, что Украине и ее партнерам удалось остановить возвращение делегации РФ в ПАСЕ, а то РФ утверждает, что она не хочет возвращаться в ПАСЕ. Короче, РФ дали пинка в ПАСЕ, и никто не спрашивал РФ, что хочет она или не хочет.
показати весь коментар
11.01.2018 11:59 Відповісти
партнеры спят и видят Рашу в ПАСЕ, если б не амеры....
https://strana.ua/news/97569-v-pase-otsenili-poteri-iz-za-reshenija-rossii-ne-platit-v-bjudzhet-se.html
показати весь коментар
11.01.2018 12:05 Відповісти
и не только. Новая Европа тоже протестовала.
показати весь коментар
11.01.2018 12:08 Відповісти
"strana.ua" - зашифрованный кремлёвский ресурс.
показати весь коментар
11.01.2018 12:48 Відповісти
У вас все ресурсы, которые не совпадают с вашим мнением - "кремлёвские"? А что это значит? Они за кремлёвские деньги или сами по себе такие?
показати весь коментар
11.01.2018 13:08 Відповісти
Просто коллега https://censor.net/user/154616 самую малость ошибся: "strana.ua" - кремлевский ресурс, только ни грамма не зашифрованный. Это, как кацапня выражается - "дочка" хорошо известной "страны.ру". И кто-то полагает, что она вся из себя такая независимая и объективная?
показати весь коментар
11.01.2018 13:34 Відповісти
вы идиЁт? речь не о всех, а конкретно о стране уа и украина ру и т.п. антиукраинских рашистских помойках.
все более-менее кто в курсе знают, что они финансируются за счет денег, награбленных сбежавшей на паРашу рыгоанальной шоблы.
показати весь коментар
11.01.2018 16:56 Відповісти
Ну, про этот даже песни сложены

https://www.youtube.com/watch?v=4amsJGp5KUc
показати весь коментар
11.01.2018 20:30 Відповісти
Вот только они сами отказались ехать так как у них нет права голоса.
показати весь коментар
11.01.2018 12:05 Відповісти
двумя часами ранее: "Россия не будет направлять свою делегацию на январскую сессию ПАСЕ, - вице-спикер Госдумы РФ Толстой"
показати весь коментар
11.01.2018 12:11 Відповісти
це перемога, а ти в зраду її перетворюєш! Було безпрецедентно складно, але Україні та її партнерам вдалося зупинити повернення делегації РФ у ПАРЄ, - Кулеба - Цензор.НЕТ 8547
показати весь коментар
11.01.2018 12:15 Відповісти
хоть бы пару дней "ещё поборолись", а потом бы сообщили. Було безпрецедентно складно, але Україні та її партнерам вдалося зупинити повернення делегації РФ у ПАРЄ, - Кулеба - Цензор.НЕТ 5964
показати весь коментар
11.01.2018 12:18 Відповісти
Ну а як він повинен був сказати: "Ой-ой, нас снова не пустили биндеравские прихвостни..."?
А так вЯчилие!!!
показати весь коментар
11.01.2018 12:56 Відповісти
главное, что не стыдная, как нацистский лозунг про москву третий рейх, четвертому не бывать, полученный в награду от монаха, обиженного противоестественным образом.
показати весь коментар
11.01.2018 12:27 Відповісти
Так в России не с кем сотрудничать - ни парламента, ни президента.
показати весь коментар
11.01.2018 12:15 Відповісти
может пора остановить и ликвидировать ******...в купленных ********* для пропихивания интиресов помойки!!!!
показати весь коментар
11.01.2018 12:49 Відповісти
Сьогодні вдалося, а завтра??? Над цим треба працювати, бо проросійске лоббі вже не тільки пір"я розпустило, а вже й ріжки виставило.
показати весь коментар
11.01.2018 12:52 Відповісти
Вдалося зупинити повернення делегації РФ у ПАРЄ, - Кулеба - Цензор.НЕТ 5461
показати весь коментар
11.01.2018 12:55 Відповісти
после обмена Савченко на Ерофеева и Александрова.....пасе видится не серьезной конторкой.
показати весь коментар
11.01.2018 14:06 Відповісти
вродь и мелочь , а приятно Вдалося зупинити повернення делегації РФ у ПАРЄ, - Кулеба - Цензор.НЕТ 2571
показати весь коментар
11.01.2018 15:52 Відповісти
А тем временем Украина наращивает экспорт.С начала текущего маркетингового года Украина экспортировала более 3,5 млн. тонн масличных культур, что на 1,2 млн. тонн больше, чем в прошлом году (в 2016 году экспорт масличных на аналогичную дату составил 2,3 млн. тонн). Об этом https://www.facebook.com/spsa.gov.ua/photos/a.960788567285497.1073741825.472711379426554/1801680933196252/?type=3 сообщает Госпродпотребслужба в Фейсбуке. Большую часть объема экспортируемых масличных культур составляет рапс - более 2 млн. тонн. По сравнению с прошлогодними показателями, рост экспорта этой продукции превышает 1,1 млн. тонн (в прошлом году на эту дату было экспортировано почти 0,88 млн. тонн рапса).Также в структуре экспорта - соя, которой в текущем маркетинговом году Украина поставила на рынки других стран 1,5 млн.тонн, что практически на прошлогоднем уровне (2016 - 1,4 млн.тонн).
показати весь коментар
11.01.2018 17:12 Відповісти
И знову зрада за зрадой от Гройсмана.
Із запланованих у Держбюджеті на 2018 рік 6,3 млрд грн на підтримку АПК, 945 млн грн буде виділено на програму компенсації вартості техніки та обладнання.
Про це повідомляє прес-служба Асоціації http://ucab.ua/ua «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ).
Порівняно з минулим роком сума фінансування на ці цілі зросла на 42% (550 млн грн у 2017 році).
Варто зазначити, що минулого року вітчизняні аграрії використали лише 24% програми компенсації вартості техніки, що становить трохи більше 134 млн грн. За цим механізмом вітчизняні аграрії придбали близько 80 тракторів, 1 зернозбиральний комбайн і більше 2000 одиниць ґрунтообробної та посівної техніки на загальну суму 804,3 млн грн.
показати весь коментар
11.01.2018 17:13 Відповісти
Снимаю шляпу перед украинскими делегатами. Спасибо за эффективность.
показати весь коментар
11.01.2018 17:16 Відповісти
Вдалося зупинити повернення делегації РФ у ПАРЄ, - Кулеба - Цензор.НЕТ 1287
показати весь коментар
11.01.2018 18:07 Відповісти
таке враження що ЦЕНЗОРкрапкаНЕТ є Мордорівським ресурсом бо практично всі коментарі на мордві....
показати весь коментар
11.01.2018 18:59 Відповісти
Как бы Уйло не пело своему козломордому народу сладкие сказки, что все скоро наладится у них, а тенденция за 4 года такова, что РФию стабильно садят на Ж по всем статьям во всем мире. Резко нельзя, т.к. ядерное оружие имеется. Надо контролируемо разваливать. Денег все меньше и меньше на РФии, а с ними тают скрепы этого недогосударства, что и 300 лет не просуществовало еще.
Держим оборону, украинцы и все буде гаразд!
показати весь коментар
11.01.2018 22:16 Відповісти
Може вже від захисту час перейти до більш активних дій?
показати весь коментар
12.01.2018 09:32 Відповісти