8371 відвідувач онлайн
3 214 16

Екс-міліціонери на Київщині викрали чоловіка й вимагали $10 тис. викупу, - прокуратура

Правоохоронці затримали двох екс-співробітників міліції, які викрали чоловіка й вимагали $10 тис. викупу.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Київської області, інформує Цензор.НЕТ.

"Встановлено, що 40-річний та 33-річний колишні співробітники міліції вчинили розбійний напад на чоловіка та заволоділи його мобільним телефоном і грошима в сумі 3500 гривень. У подальшому зловмисники заштовхали потерпілого до машини й вивезли на автодорогу Київ - Одеса. Згодом екс-співробітники міліції почали телефонувати матері потерпілого та вимагати сплатити їм грошові кошти в сумі $10 тис.", - розповіли в прес-службі.

Зазначається, що 3 січня співробітники Білоцерківського міжрайонного відділу Служби безпеки України та місцевої прокуратури провели обшуки за адресами проживання імовірних зловмисників.

"Під час проведення слідчих дій виявлено та вилучено незареєстрований пристрій, зовні схожий на пістолет марки "ПМ", і предмети, схожі на патрони до нього, мобільні телефони, сім-карти до мобільних телефонів, пристрій для відстрілу гумовими кулями, ножі та низку інших предметів, що мають доказове значення у кримінальному провадженні", - йдеться в повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб) та за ч. 2 ст. 146 (викрадення людини, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Топ коментарі
+8
бывших мусоров не бывает !!! Экс-милиционеры на Киевщине похитили мужчину и требовали $10 тыс. выкупа, - прокуратура - Цензор.НЕТ 9971
показати весь коментар
12.01.2018 10:11 Відповісти
+5
А бывшими они стали позавчера, за сутки до похищения? Так они хоть знали, что они уже бывшие?
показати весь коментар
12.01.2018 10:14 Відповісти
+3
Після переатестації потрібно було не звільняти ментів, а давати довічні терміни ув'язнення.
показати весь коментар
12.01.2018 10:16 Відповісти

Завантаження...