10045 відвідувачів онлайн

На Донбасі почалася фаза ескалації, - перший заступник голови СММ ОБСЄ Хуг

На Донбасі почалася фаза ескалації, - перший заступник голови СММ ОБСЄ Хуг

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції загострюється, Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ фіксує поступове збільшення кількості обстрілів.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив перший заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг на брифінгу в п'ятницю в Києві.

"Після домовленості про перемир'я на свята встановився відносний мир. Але не було жодного дня без порушень. Сторони не в повному обсязі виконують узяті на себе зобов'язання... Зараз можна сказати, що почалася фаза ескалації. Про це свідчать 2 тис. порушень, які наші спостерігачі зафіксували з 17.00 вівторка по 17.00 середовища цього тижня", - повідомив він.

Він нагадав, що аналогічні домовленості вже були - так зване великоднє, шкільне, хлібне перемир'я, і ​​всі вони відбувалися за однією схемою: різке припинення вогню, потім поступове збільшення кількості обстрілів.

"Усі ці перемир'я мали позитивні наслідки. Місцеві жителі отримували можливість перепочити від обстрілів. Але ці періоди тривали недовго", - зазначив А.Хуг.

Перший заступник голови місії також поінформував, що за 2017 рік спостерігачі зафіксували 401 тис. 336 порушень режиму припинення вогню в зоні АТО.

"Для порівняння: у 2016 році було 320 тис. 130 випадків", - сказав він.

А.Хуг наголосив, що минулого року було 4 тис. 65 випадків розміщення важкого озброєння в порушення Мінських домовленостей, 2 тис. 422 рази патрулям СММ ОБСЄ перешкоджали у виконанні мандата.

"Ми, СММ ОБСЄ, не можемо забезпечити встановлення миру, це можуть зробити лише сторони конфлікту, лише вони можуть припинити бойові дії та забезпечити стійкий мир шляхом відведення озброєння і проведення розмінування", - наголосив він. 

Топ коментарі
+16
На Донбассе началась фаза эскалации, - первый замглавы СММ ОБСЕ Хуг - Цензор.НЕТ 3303 На Донбассе началась фаза эскалации, - первый замглавы СММ ОБСЕ Хуг - Цензор.НЕТ 3118
показати весь коментар
12.01.2018 14:27 Відповісти
+9
Так шо, можна вже вибори проводити?
показати весь коментар
12.01.2018 14:19 Відповісти
+4
так называемые пасхальное, школьное, хлебное перемирия, Источник: https://censor.net/n3044012
Йо!!! Так ще шоколадного не було вроді?
показати весь коментар
12.01.2018 14:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так шо, можна вже вибори проводити?
показати весь коментар
12.01.2018 14:19 Відповісти
Угу.Пэдя говорил неоднократно что там его люди
показати весь коментар
12.01.2018 14:34 Відповісти
Как уже эти гниды колорадские надоели! Быстрей бы в НАТО !
показати весь коментар
12.01.2018 14:23 Відповісти
пэтьке не говорите. Не травмируйте его диабетную психику
показати весь коментар
12.01.2018 14:24 Відповісти
На Донбассе началась фаза эскалации, - первый замглавы СММ ОБСЕ Хуг - Цензор.НЕТ 3303 На Донбассе началась фаза эскалации, - первый замглавы СММ ОБСЕ Хуг - Цензор.НЕТ 3118
показати весь коментар
12.01.2018 14:27 Відповісти
так называемые пасхальное, школьное, хлебное перемирия, Источник: https://censor.net/n3044012
Йо!!! Так ще шоколадного не було вроді?
показати весь коментар
12.01.2018 14:27 Відповісти
это всё различные фазы шоколадного
показати весь коментар
12.01.2018 15:17 Відповісти
На Донбассе началась фаза эскалации, - первый замглавы СММ ОБСЕ Хуг
--------------
Знатный счетовод высказался.
показати весь коментар
12.01.2018 14:29 Відповісти
З однієї сторони хочеться щоб наші йшли звільняли території, вибивали погань...
З іншої, коли по тв розповідають, що в такому то місці загинули наші хлопці, а десь там твої родичі, телефони вимкнені, то вже десять разів подумаєш і будеш за всі ті кляті перемир'я.
показати весь коментар
12.01.2018 14:34 Відповісти
Последний абзац прямо указывает на то,что пора хугу и его компашке идти на хуг с донбасса. Не так ли?
показати весь коментар
12.01.2018 14:38 Відповісти
Сказал как есть или то, что видел своими глазами. А ты думаешь, что там только с одной стороны летит? Раньше говорили, что сепары обстреливают сами себя под Снежном, а сейчас, что в тыло никто никого не обстреливает, только на линии разграничения войнушка!
показати весь коментар
12.01.2018 14:44 Відповісти
судя по нашим убитым... что ни день - то горе...
показати весь коментар
12.01.2018 14:50 Відповісти
к сожалению - не бывает, Вы правы
показати весь коментар
12.01.2018 15:19 Відповісти
ну, дык в Раде про Донбасс собрались говорить, вот торговые партньоры и подсуетились...
показати весь коментар
12.01.2018 15:19 Відповісти
Скорей бы из АТО в НАТО!
показати весь коментар
12.01.2018 15:55 Відповісти
Какой главнокомандующий. такая и война. У нас трус и барыга, поэтому война превратилась в бизнес, который приносит барыши и денежные и политические - ПУТИН НАПАДЕТ. Но, время выборов неумолимо приближается. Сдохли т.н. Минские договоренности, практически сдохла идея миротворцев.
показати весь коментар
12.01.2018 17:53 Відповісти
Время подводить артелерию РСЗО и ударить из всех стволов с привличением авиации и зжечь етот даунбас к ****** а то ето никогда не закончитса .
показати весь коментар
12.01.2018 18:25 Відповісти
Потому как надо нашим не в тылах учения проводить. а на передке ,что бы сраные орки боялись и не усмехались..))
показати весь коментар
12.01.2018 22:39 Відповісти