3369 відвідувачів онлайн
22 255 109

Завод ім. Малишева готовий розпочати виробництво "Оплотів" для ЗСУ, - "Укроборонпром"

Завод ім. Малишева готовий розпочати виробництво "Оплотів" для ЗСУ, - "Укроборонпром"

У 2017 році ДП "Завод ім. В.О. Малишева" завершив планові відправки танків БМ "Оплот" для Королівства Таїланд і тепер готовий розпочати збирання цих бойових машин для української армії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Укроборонпрому".

"Остання в 2017 році партія бойових машин пройшла стаціонарні і польові випробування, вся продукція була перевірена замовником, отримала відповідні сертифікати і 27 грудня - відправлена", - йдеться в повідомленні.

За контрактом з Таїландом заводу залишилося здати лише декілька бойових машин.

"На підприємстві планують завершити виконання домовленостей в I кварталі 2018 року. Наразізавод ім. Малишева готовий приступити до виконання Державного оборонного замовлення з виготовлення танків "Оплот" для Збройних сил України", - зазначили в прес-службі.

Топ коментарі
+22
ТАК ПРРРИСТУПАЙТЕ!!!
показати весь коментар
12.01.2018 15:49 Відповісти
+13
и что-бы делал "з-д Малышева" без твоего саркастичного замечания?!..
ах, ну да!.. завод им. Малышева закончил 2017 год с выручкой 3 млрд. грн... А ты, Носов, продолжай плеваться саркастичными какашками..
PS вопрос: Завод им. Малышева готов приступить к производству "Оплотов" для ВСУ, - "Укроборонпром" - Цензор.НЕТ 5721 https://censor.net/user/340963, Igor L, Лео Кот - однояицевые близнецы?
показати весь коментар
12.01.2018 16:04 Відповісти
+11
Завод ім. Малишева готовий розпочати виробництво "Оплотів" для ЗСУ, - "Укроборонпром" - Цензор.НЕТ 1787 Впрочем, я вижу https://censor.net/user/340963 разбирается не хуже....
показати весь коментар
12.01.2018 16:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Царь-танк был разработан русским инженером Николаем Лебеденко в России в 1914-15 годах.(С)

Завод ім. Малишева готовий розпочати виробництво "Оплотів" для ЗСУ, - "Укроборонпром" - Цензор.НЕТ 614
показати весь коментар
12.01.2018 18:01 Відповісти
эта царь-молотилка.. как и все в Рашке бесполезное: царь-колокол, царь-рушка, цапь-змеюка (Путин)
показати весь коментар
12.01.2018 18:39 Відповісти
А там, наверху Ленин в кепке, почему руки в кармане, почему не показывает куда ехать?
показати весь коментар
12.01.2018 19:39 Відповісти
Хех..Ну расиян конечно гордость распирает, вот мол мы дали,а? А что может танк где то использовался и доказал что он -- "чудо техники"? Я думаю, что нет, нигде и никогда...Построили, оказалось что не бог весть что, ну и..разобрали,на запчасти....Зато мы, руския, первыя! Завод ім. Малишева готовий розпочати виробництво "Оплотів" для ЗСУ, - "Укроборонпром" - Цензор.НЕТ 2908
показати весь коментар
12.01.2018 22:43 Відповісти
четвертый год войны... мда, такими темпами мы похоже таки дождемся когда Х#йло и ко окончательно засрут 1/9 часть суши...
показати весь коментар
12.01.2018 23:22 Відповісти
Если может приступить, то пусть приступает. Обещание женится не обязательно будет реализовано.
показати весь коментар
13.01.2018 00:25 Відповісти
Чотири роки війни і от нарешті збираються почати виробництво Оплотів для української армії. Невже контракт з Тайландом важливіше обороноздатності країни?
показати весь коментар
13.01.2018 01:27 Відповісти
Звичайно важливіше, краще продати дорожче пару танків, ніж десяток дорогих оплотів пустити під смерчі. За виручені гроші можна модерзізувати значно більше Т64 до булатів.
І не пишіть, що гроші розкрадуть, їх можна і виділеними під Оплоти розкрасти.
показати весь коментар
13.01.2018 15:27 Відповісти
Ну нінада тарапіца, авдруґ істчо ктота захочіт купіть, ну, а для АТО танкі ваапче нікчіму...