8322 відвідувача онлайн
1 284 11

Столичного псевдомінера засудили до 4-х років в'язниці, - поліція

Столичного псевдомінера засудили до 4-х років в'язниці, - поліція

У Києві 24-річний чоловік отримав рішенням суду 4 роки позбавлення волі за неправдиве повідомлення про мінування спортивного комплексу.

Про це повідомила столична поліція, передає Цензор.НЕТ.

У жовтні 2017 року, перебуваючи у центрі столиці, хлопець повідомив про замінування спортивного комплексу. Співробітники Печерського управління поліції разом із вибухотехнічною службою негайно прибули для перевірки.

Оглянувши будівлю та прилеглу територію, правоохоронці не знайшли підозрілих речей та речовин. Під час проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці відразу встановили "мінера". Ним виявився 24-річний уродженець Чернігівської області. Він перебував неподалік від місця події та був у нетверезому стані.

У судовому засіданні молодик повністю визнав свою провину.

Вироком Печерського районного суду у місті Києві зловмисника за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України, засуджено до чотирьох років позбавлення волі.

Топ коментарі
+4
Колхозный лох
показати весь коментар
14.01.2018 14:27 Відповісти
+2
На фига? За шкирку и в АТО! На передовую! В самое пекло.Пусть сепаров минирует ****.
показати весь коментар
14.01.2018 14:22 Відповісти
+1
А что там с минером КПП Шегини? Будут давать ему 4 года? Я даже могу подсказать где искать злоумышленника Столичного псевдомінера засудили до 4-х років в'язниці, - поліція - Цензор.НЕТ 6315
показати весь коментар
14.01.2018 15:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Столичного псевдоминера приговорили к 4-м годам тюрьмы, - полиция - Цензор.НЕТ 5741
показати весь коментар
14.01.2018 14:12 Відповісти
Столичного псевдоминера приговорили к 4-м годам тюрьмы, - полиция - Цензор.НЕТ 6482
показати весь коментар
14.01.2018 14:20 Відповісти
На фига? За шкирку и в АТО! На передовую! В самое пекло.Пусть сепаров минирует ****.
показати весь коментар
14.01.2018 14:22 Відповісти
Колхозный лох
показати весь коментар
14.01.2018 14:27 Відповісти
А ахент фсб на свободе!
показати весь коментар
14.01.2018 14:27 Відповісти
А что там с минером КПП Шегини? Будут давать ему 4 года? Я даже могу подсказать где искать злоумышленника Столичного псевдомінера засудили до 4-х років в'язниці, - поліція - Цензор.НЕТ 6315
показати весь коментар
14.01.2018 15:07 Відповісти
Вообще то какое то странное у нас правосудие. Того кто действительно минирует и убивает людей тех выпускают по программе *ждут дома*, а тех кто позвонил по телефону карают по всей строгости. Видать пьяный алкаш не имел влиятельных защитников типа Медведчука.
показати весь коментар
14.01.2018 15:10 Відповісти
Столичного псевдомінера засудили до 4-х років в'язниці, - поліція - Цензор.НЕТ 2547
показати весь коментар
14.01.2018 15:11 Відповісти
Столичного псевдоминера приговорили к 4-м годам тюрьмы, - полиция

Сначала надо бы задействовать на уборке снега под конвоем с табличкой на спине я минировал столицу Такое же наказание надо и"минеру" пограничного КПП , когда Михо прорывался.
показати весь коментар
14.01.2018 16:04 Відповісти
Теперь будет 4 года "в состоянии алкогольного отрезвления". Может поймет, что голова - не только для того, чтобы в нее есть и по телефону звонить.
показати весь коментар
14.01.2018 17:40 Відповісти
Заява про псевдо-мінування-досить серйозний злочин у всіх країнах.Тому луплять таким дурбеликам реальні сроки по-повній.Як воно дурне і користі з нього суспільству ніякої то яка різниця бухає воно по підворотнях чи в тюрязі сидить? В тюрмі навчиться спецодяг шити