В Україні з початку року в ДТП загинула 171 особа, - Аброськін
З початку року внаслідок ДТП в Україні загинула 171 особа, ще 1374 особи було травмовано, передає Цензор.НЕТ. Про це на своїй сторінці в Facebook написав перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін.
У зв'язку з погіршенням погодних умов він закликав громадян, особливо водіїв, бути уважними на дорозі та дотримуватися правил дорожнього руху.
"Тільки за попередню добу на автошляхах нашої країни загинули 16 чоловік, всього з початку року ми втратили в ДТП 171 людину. Травмовано за добу - 106, а з початку року - 1374", - написав він.

