11220 відвідувачів онлайн
20 320 137

Стрілянина в Одесі: стан пораненої жінки-поліцейського критичний

Стан жінки-поліцейського, пораненої вчора під час стрілянини, критичний, інформує Цензор.НЕТ. Про це в ефірі Громадського повідомив радник глави ГУ Нацполіції Одеської області Руслан Форостяк.

"Стан жінки-поліцейського критичний", - сказав він.

Форостяк нагадав, що з вогнепальними пораненнями до лікарні доставили ще цивільну особу.

"Цивільна особа - співробітник комунального підприємства "Муніципальна охорона". Він у позаслужбовий час побачив, що поліцейські лежать поранені на землі, намагався відтягнути їх", - сказав Форостяк.

"Загинули двоє людей - зловмисник і його спільник. Вчора ввечері помер поліцейський, який зазнав вогнепального поранення", - уточнив радник глави ГУ Нацполіції Одеської області.

Він пояснив, що в минулому цей чоловік був військовим, він намагався відтягнути поранених із сектора обстрілу.

Про Валентина Дорошенка, до якого і прийшли вчора правоохоронці, Форостяк розповів, що він - відома в Одесі особистість.

"Він дотримувався проросійських поглядів, активний учасник подій 2014 року, був оголошений в розшук. Вчора анонім повідомив, що він з'явився за адресою, де раніше жив. Для перевірки цієї інформації був направлений дільничний на екіпажі чергового автомобіля Приморського райвідділу в супроводі двох оперативних співробітників. Один із них - водій", - розповів Руслан Форостяк.

За адресою, де мешкав Дорошенко, затримали двох осіб. Їх доставили в райвідділ поліції, перевірили на причетність до правопорушень. Зараз із ними проводяться слідчі дії, зазначив Форостяк.

Він підкреслив, що досі у правоохоронних органів до цих людей "не було претензій".

Також радник глави ГУ Нацполіції Одеської області уточнив, що те, що вчора в ЗМІ назвали катакомбами, є лазом до підвалу, який обладнаний під житло.

"Підвал, як елемент колишніх катакомб, але не підтверджу я зараз інформацію, що там є вільний доступ до катакомб, до мережі катакомб, що простягаються під Одесою", - сказав Форостяк.

Як повідомлялося раніше, радник начальник Головного управління Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк повідомив, що під час перестрілки зі злочинцем у центрі Одеси були поранені троє поліцейських, один із поранених у важкому стані. Злочинця ліквідували. Перестрілка сталася під час роботи дільничного і оперативника, які розшукували того, хто втік від слідства за правопорушення за ч.4 ст.296 (хуліганство із застосуванням зброї) Кримінального кодексу України.

Читайте також: Зловмисник в Одесі застрелив свого спільника, поранив трьох поліцейських і таксиста, - МВС

Як стало відомо пізніше, від отриманих ран у лікарні помер офіцер поліції Сергій Пригарін.

Топ коментарі
+40
полный пипец,гребанные ватники горите в аду.
показати весь коментар
20.01.2018 14:32 Відповісти
+36
Накуренные что-ли на цензоре... Кто набирает текст?
показати весь коментар
20.01.2018 14:37 Відповісти
+21
Состояние полицейской, раненного; Гражданская лицо; появился на адресе, где раньше жил; направлен участковый на экипаже; доступ в катакомбы к сети катакомб Стрельба в Одессе: состояние раненой полицейской критическое - Цензор.НЕТ 8144
показати весь коментар
20.01.2018 14:59 Відповісти

Завантаження...