8462 відвідувача онлайн
1 952 36

У Міноборони заявляють про посилення збройних провокацій бойовиків на Донбасі

На Луганському напрямку російсько-окупаційні війська здійснили 3 обстріли українських позицій, сконцентрувавши свою активність переважно на Світлодарській дузі.

Речник Міністерства оборони України з питань АТО Максим Праута заявив про посилення збройних провокацій окупантів на Донбасі. Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це він повідомив сьогодні на брифінгу в Києві.

"Ворожі провокації цього дня не припинялися. Вони навіть дещо посилились. Противник продовжував обстріл позицій українських захисників. Основою цієї військової потужності стали міномети, зокрема заборонені Мінськими угодами, системи калібру 120 мм", - заявив він.

Таким чином, на переконання Праути, окупанти особливо показово і відверто демонструють нехтування будь-якими домовленостями.

"Загарбник намагався завдати підрозділам нашої армії максимально можливих втрат і збитків, оскільки його вогнева активність була винятково прицільною. Завдяки успішним контрзаходам українська армія й надалі повністю контролює ситуацію в районі бойових дій", - додав спікер Міноборони з питань АТО.

За його словами, на луганському напрямку російсько-окупаційні війська здійснили 3 обстріли українських позицій, сконцентрувавши свою активність переважно на Світлодарській дузі.

"Не зважаючи на незначну кількість обстрілів, це були підступні і варварські дії злочинців, які не дотримуються ні закону, ні принципів гуманізму під час військового конфлікту", - підкреслив Праута. Він зазначив, що на початку доби бойовики майже годину використовували проти захисників Луганського 82-мм міномети, випустивши 20 снарядів.

"Після короткої вранішньої провокації зі стрілецької зброї проти захисників Станиці Луганської бойовики ввечері знову активізувалися навколо Луганського. Тишу тут порушували черги ворожих великокаліберних кулеметів і вибухи 82-мм мін, яких було зафіксовано 8", - розповів Праута.

Також він повідомив, що на донецькому напрямку російсько-окупаційні сили порушували режим припинення вогню 4 рази. Він зазначив, що підрозділи Збройних сил України цього дня лише один раз змушені були адекватно і ефективно відповідати ворогові, зважаючи на безпосередню загрозу життю і здоров'ю військовослужбовців.

Топ коментарі
+4
Ерунда, не может быть, враки. пэтька говорит, что все решает путем диалога. Если бы стреляли, то он бы ни за что бы не просрал пол ляма на мальдивах, та он бы даже не полетел бы туда.
показати весь коментар
20.01.2018 15:43 Відповісти
+4
Так і знав, що ви є відомим канадійським порохоботом😸
показати весь коментар
20.01.2018 16:03 Відповісти
+3
Срочно Лоліту на табуретку
показати весь коментар
20.01.2018 15:34 Відповісти

Завантаження...