10177 відвідувачів онлайн
3 040 45

МЗС посилюватиме захист посольств України, - прес-секретар Беца

МЗС посилюватиме захист посольств України, - прес-секретар Беца

Ситуація з безпекою українських дипустанов за кордоном вимагає перегляду умов охорони.

Про це після спроби нападу на українське посольство в Афінах заявила прес-секретар МЗС Мар'яна Беца, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Громадське.

"Ми розуміємо, що за 4 роки війни ситуація з безпекою наших дипустанов за кордоном вимагає перегляду умов охорони. Ми посилимо захист для забезпечення належних умов роботи співробітників посольств", — наголосила речниця.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив про спробу нападу на українське посольство в Афінах, Греція.

Речник МЗС додала, що нападники закидали двір дипмісії коктейлями Молотова, що не загорілися. Пожежні служби та правоохоронці швидко прибули на місце події. Ніхто зі співробітників посольства не постраждав. Однак, за її словами, внаслідок підпалу приватні автомобілі співробітників посольства були сильно пошкоджені і не підлягають ремонту.

Нападники, припускають в МЗС, були радикалами під впливом Росії, адже інформація про напад спочатку з'явилася не в грецьких ЗМІ, а на проросійських сайтах.

Зараз українське посольство в Афінах цілодобово охороняється грецькою стороною.

Топ коментарі
+11
Помните, как неожиданно Луценко не улетел в Штаты на большой хурал прокуроров , заявив. что у него и в Украине много дел.Но оказалось, что после публичного наезда Луценко на ФБР и раскрытие агентов НАБУ за несколько часов до вылета в США он был объявлен persona non grata .
показати весь коментар
20.01.2018 19:39 Відповісти
+4
Ну не тупая же лошадь лавров... У наших дипломатов вкус есть МИД будет усиливать защиту посольств Украины, - пресс-секретарь Беца - Цензор.НЕТ 4345
показати весь коментар
20.01.2018 19:56 Відповісти
+4
Та не, просто насрать на крыльце консульства в Одессе... Мэр Одессы гражданин Греции и рф Гена Озопулос (он же Труханов) приберёт...
показати весь коментар
20.01.2018 20:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
эта чья будет? новенькая?
показати весь коментар
20.01.2018 19:38 Відповісти
не ну то шо беца то я вижу.
показати весь коментар
20.01.2018 19:40 Відповісти
для тебе, кацапа, НОВЕНЬКАЯ! 3люща страшенно МЗС посилюватиме захист посольств України, - прес-секретар Беца - Цензор.НЕТ 7280
показати весь коментар
20.01.2018 21:15 Відповісти
Помните, как неожиданно Луценко не улетел в Штаты на большой хурал прокуроров , заявив. что у него и в Украине много дел.Но оказалось, что после публичного наезда Луценко на ФБР и раскрытие агентов НАБУ за несколько часов до вылета в США он был объявлен persona non grata .
показати весь коментар
20.01.2018 19:39 Відповісти
Надеюсь это правда))))
показати весь коментар
20.01.2018 19:51 Відповісти
Не дождёшься.
показати весь коментар
20.01.2018 20:55 Відповісти
Якщо це правда. то все по заслугах.
показати весь коментар
20.01.2018 20:06 Відповісти
Ну не тупая же лошадь лавров... У наших дипломатов вкус есть МИД будет усиливать защиту посольств Украины, - пресс-секретарь Беца - Цензор.НЕТ 4345
показати весь коментар
20.01.2018 19:56 Відповісти
Угу ... і скільки охорона ваших корит за кордоном буде коштувати українцю ? і як буде проводитись тендер на безпеку . Вас охороняй чи не охороняй все одно получете в лоб , оплоти української бюрократії в цивілізованих країнах світу ось хто ви !
показати весь коментар
20.01.2018 19:44 Відповісти
Нужно двинуть флот к берегам Греции, это образумит горячие спартанские головы.
показати весь коментар
20.01.2018 19:44 Відповісти
Что сразу все три шлюпки? МИД будет усиливать защиту посольств Украины, - пресс-секретарь Беца - Цензор.НЕТ 2112 Шучу! Просто анекдот вспомгился! МИД будет усиливать защиту посольств Украины, - пресс-секретарь Беца - Цензор.НЕТ 5898
показати весь коментар
20.01.2018 19:54 Відповісти
Вспомнился!
показати весь коментар
20.01.2018 19:55 Відповісти
щось ти останнім часто жартуеш, ка3ламордий! пора в спам МЗС посилюватиме захист посольств України, - прес-секретар Беца - Цензор.НЕТ 6637
показати весь коментар
20.01.2018 21:17 Відповісти
Сам ти кАзлАмордий! Тільки сякатися вмієшь? Іноді і пожартувати треба! Да так, щоб у ВМС України не тільки два порокатера купили, а нормальні кораблі почали будувати. Бо Сагайдачний на ремонті, п'яні командири спалили сауною "Донбас" і багато інших проблем на флоті! Можна і мовчати, голову у пісок, а потім: *******, як це воно? А ні як! Треба розмовляти про проблеми поки є час щось поправити!!!
показати весь коментар
20.01.2018 22:11 Відповісти
я другий день поспіль ловлю твої "жарти" і потім тупі з'їзди з ниx! проблематику ти підіймаєш? та ти клоун недолугий МЗС посилюватиме захист посольств України, - прес-секретар Беца - Цензор.НЕТ 398 в спам!
показати весь коментар
21.01.2018 01:38 Відповісти
Ок! Тепер бачу, що спілкувався з дІбілом! Прощавай!!!
показати весь коментар
21.01.2018 02:39 Відповісти
пішов ти берегом!
показати весь коментар
21.01.2018 12:07 Відповісти
Та не, просто насрать на крыльце консульства в Одессе... Мэр Одессы гражданин Греции и рф Гена Озопулос (он же Труханов) приберёт...
показати весь коментар
20.01.2018 20:02 Відповісти
Погуглил.
Кацапа, есть, и много. Ну, конечно, если Австрия или Австралия несерьезные страны, то да...
показати весь коментар
20.01.2018 20:30 Відповісти
Казламордый, перечисли 16 стран З.Е., где нет диппредставительств Украины!
показати весь коментар
20.01.2018 21:32 Відповісти
ХОТЕЛОСЬ БЫ ПОЛУЧИТЬ СПИСОК "НЕСЕРЬЁЗНЫХ" СТРАН МИРА МЗС посилюватиме захист посольств України, - прес-секретар Беца - Цензор.НЕТ 1845
показати весь коментар
20.01.2018 22:29 Відповісти
Нужно не посольства защищать,а агентуру иностранную иметь.
показати весь коментар
20.01.2018 20:20 Відповісти
У нас есть такая агентура. "Моль" называется, не слыхал? Лолита и рядом не стояла МЗС посилюватиме захист посольств України, - прес-секретар Беца - Цензор.НЕТ 9087
показати весь коментар
20.01.2018 20:35 Відповісти
"левис", или "левайс" , если вспомнил 70-е? МЗС посилюватиме захист посольств України, - прес-секретар Беца - Цензор.НЕТ 8889
показати весь коментар
20.01.2018 21:41 Відповісти
состав любого посольсовста и есть иностранная агентура....
показати весь коментар
20.01.2018 21:15 Відповісти
А посольство України на Мальдівах є ? Бо якшо є , то там особливо треба охороняти той острів де ступала ноги святого сімейства Порошенків . А якшо нє , нема посольства , то робіть заявку в центр зайнятості : на острів Петра Інкогніто потрібен на роботу посол , кухар , офіціант ,прибиральниця і охоронець . Співбесіду буде проводити голова Українського національного фонду Марина Порошенко.
показати весь коментар
20.01.2018 20:33 Відповісти
Нет, пля, оно должно было в селе Буряки видпочивати...
показати весь коментар
20.01.2018 20:36 Відповісти
А шо, там дешевше ?
показати весь коментар
20.01.2018 20:48 Відповісти
Ты хоть знаешь, где это?
Подсказка - от Воронежа далековато...
показати весь коментар
20.01.2018 20:52 Відповісти
ИМЕТЬ МНОГО ЧЕГО НАДО - А ОХРАНА ДОЛЖНА БЫТЬ В ТАКИХ СТРЕМНЫХ СТРАНАХ Вплоть до тяжелой техники
показати весь коментар
20.01.2018 20:34 Відповісти
Беца-Пеца-Песа-Пескова...какие у вас мудреные гаплофамилии..
показати весь коментар
20.01.2018 20:42 Відповісти
Для похудеть у нас созданы все условия.
Зачем платить дважды?
показати весь коментар
20.01.2018 21:25 Відповісти
Естественно, в условиях импортозамещения худеть легко, не так ли? МЗС посилюватиме захист посольств України, - прес-секретар Беца - Цензор.НЕТ 202
показати весь коментар
20.01.2018 22:15 Відповісти
Шо?Уже началось?
показати весь коментар
20.01.2018 21:29 Відповісти
Да, путен стареет....
показати весь коментар
20.01.2018 22:16 Відповісти
Насчет фамилий:
У рептилоидов процветает мимикрия,этим
они пользуются,чтобы войти в доверие.
показати весь коментар
20.01.2018 21:34 Відповісти
17 послов не назначено....Работать МИД будет? В Реале, а не на обещаниях.
показати весь коментар
20.01.2018 21:40 Відповісти
Будет, когда одного из послов отозвёт с территории казламордии... Доходчиво?
показати весь коментар
20.01.2018 22:13 Відповісти
почему-то убрали комментарии о нападении на посольство Украины в Греции.
В Греции есть большая российская община, голова которой - муж Елены Ксантопулос (пророссийской ватницы -журналюшки). Она в 2015-2016 году писала свои опусы против Майдана, что в Майдане приняли участие "всего 2%", и т.д., грязью поливает вместе с психом Богуцкой Президента, и радостно визжала, когда Саак прорывал границу с побитыми пограничниками: "Я вас люблю, украинцы!".
показати весь коментар
20.01.2018 23:26 Відповісти