11103 відвідувача онлайн
6 689 14

Кіберполіція закрила піратський сайт, який транслював російські канали. ФОТО

Співробітники відділу протидії злочинам у сфері обігу протиправного контенту і телекомунікації департаменту кіберполіції спільно зі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України припинили роботу сервісу iseehd.tv, який здійснював свою діяльність протягом останніх трьох років.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сайті кіберполіції України.

Як зазначається, за час роботи нелегального онлайн-кінотеатру правовласникам було завдано збитків в особливо великих розмірах. Після звернення представників одного з українських телеканалів правоохоронці провели перевірку і встановили, що вказаний ресурс транслював і ретранслював аудіо- та відеотвори без відповідних документів і дозволів правовласників.

Зазначається також, що здійснювалася трансляція і ретрансляція російських телеканалів, які заборонені на території України.

У ході обшуків за місцем проживання адміністраторів і власників сайту і в офісному приміщенні провайдера поліцейські вилучили комп'ютерну техніку та серверне обладнання.

Техніка направлена ​​в експертний центр для проведення експертиз, за ​​результатами яких буде вирішено питання про оголошення підозри адміністраторам сайту.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 176 (порушення авторських і суміжних прав) і ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин) Кримінального кодексу.

Топ коментарі
+15
интер что ли?
показати весь коментар
23.01.2018 11:49 Відповісти
+8
И шо теперь у ваты ломка?
показати весь коментар
23.01.2018 11:51 Відповісти
+7
Неужели нужно работать в СБУ, чтобы поймть то, что и так все знают?
показати весь коментар
23.01.2018 12:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
интер что ли?
показати весь коментар
23.01.2018 11:49 Відповісти
И шо теперь у ваты ломка?
показати весь коментар
23.01.2018 11:51 Відповісти
Неужели нужно работать в СБУ, чтобы поймть то, что и так все знают?
показати весь коментар
23.01.2018 12:05 Відповісти
Если они своими ретрансляциями наносили огромный ущерб правообладателям, то может они и не "зрадники" а навпаки воины! Это ж какой ущерб нанесли России и ихним рупорам за три года!
может наградить?
показати весь коментар
23.01.2018 12:14 Відповісти
Нужно смотреть ордынское тв и сайты,что бы знать о чём клевещут.. Ознакомлен-значит вооружён.Где ещё можно почерпнуть новости о,,прелестях одрдынской жизни".Полностью ещё народу орды глотки свинцом не залили,и у отдельных индивидов мозги ещё не совсем размякли..
показати весь коментар
23.01.2018 12:16 Відповісти
да мы видим, что ты с кацапических сайтов и тв не вылазишь )))
показати весь коментар
23.01.2018 12:46 Відповісти
Кроме того читаю и смотрю Голос Америки,ВВС,СNN,Китайские сайты,израильские.немецкие.А Вы мне запретите?На перефирийных неофициальных ордынских сайтах полно информации про житейские негаразды данных регионов.Цензор тоже печатает.Например про школьные убийства.Вот на ГА Байден вызвал дружный хохот,когда он рассказывал,как он принуждал Петю и Сеню сменить ГП.
показати весь коментар
24.01.2018 18:58 Відповісти
Так ты оттуда свои перлы обычно берешь? Теперь я понял
показати весь коментар
23.01.2018 14:28 Відповісти
Это был онлайн- кинотеатр.Каналы нас заставляют платить за кабельное,а эти делали для нас доброе дело.показывая все каналы бесплатно)
показати весь коментар
23.01.2018 12:17 Відповісти
пиратский сайт, транслировавший российские каналы
Кіберполіція закрила піратський сайт, який транслював російські канали - Цензор.НЕТ 4658
От нехорошие люди, тем кто убивает наших граждан, за контент не платили?
показати весь коментар
23.01.2018 12:27 Відповісти
сволочи, подрывали экономику России.
показати весь коментар
23.01.2018 12:33 Відповісти
мимо барыги потоки шли...