7259 відвідувачів онлайн

Зловмисник напав на депутата з муляжем гранати в Київській області, - Нацполіція

Зловмисник напав на депутата з муляжем гранати в Київській області, - Нацполіція

У Кагарлику Київської області 22 січня чоловік скоїв збройний напад на депутата обласної ради, зловмисника затримано.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Київській області.

Згідно з даними поліції, пригода сталася вчора у місті Кагарлик.

"Після зустрічі з виборцями, коли народний обранець виходив з офісу, до нього підбіг невідомий і вдарив по голові. Після чого нападник намагався застосувати вибуховий пристрій", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що в момент нападу поруч проїжджали патрульні Кагарлицьке відділення поліції та співробітники Управління поліції охорони в Київській області. Правоохоронці одразу ж наздогнали зловмисника, який намагався втекти. Вибухотехніки виявили в нього муляж гранати.

Зараз триває комплекс слідчих дій. 33-річного нападника з Білої Церкви поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Встановлюються мотиви нападу на депутата.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Призначено експертизу, за результатами якої вирішиться питання про відкриття кримінального провадження за ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Зловмисник напав на депутата з муляжем гранати в Київській області, - Нацполіція 01

Топ коментарі
+10
Неужели нельзя было нормально подготовиться Злоумышленник напал на депутата с муляжом гранаты в Киевской области, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 8659
показати весь коментар
23.01.2018 15:02 Відповісти
+6
Скоро с муляжами тортов рошен будут задерживать
показати весь коментар
23.01.2018 15:03 Відповісти
+3
Муляж!!! Продавцу бы по морде надавать...... Так чела подставил! Злоумышленник напал на депутата с муляжом гранаты в Киевской области, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 5971
показати весь коментар
23.01.2018 15:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Неужели нельзя было нормально подготовиться Злоумышленник напал на депутата с муляжом гранаты в Киевской области, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 8659
показати весь коментар
23.01.2018 15:02 Відповісти
***
-Ой, граната!!!
-Да не бойся... она ручная.
показати весь коментар
23.01.2018 15:19 Відповісти
Скоро с муляжами тортов рошен будут задерживать
показати весь коментар
23.01.2018 15:03 Відповісти
Муляж!!! Продавцу бы по морде надавать...... Так чела подставил! Злоумышленник напал на депутата с муляжом гранаты в Киевской области, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 5971
показати весь коментар
23.01.2018 15:05 Відповісти
Напал . На депутата? Жаль что ....
показати весь коментар
23.01.2018 15:10 Відповісти
вот как странно, как депутатику по голове стукнули так сразу полицаи как из под земли на месте мигом оказались. И задержали...
показати весь коментар
23.01.2018 15:11 Відповісти
Коли тадипуты много просят за подпись,таке бувае Злоумышленник напал на депутата с муляжом гранаты в Киевской области, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 5025
показати весь коментар
23.01.2018 15:18 Відповісти
То,що неприкосновенность вже не отменяем,куме?
-Авжеж.Як що хотiли стукнути,то стукнули десь тихесенько,щоб нiхто нi чув,та не бачiв Злоумышленник напал на депутата с муляжом гранаты в Киевской области, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 9570
показати весь коментар
23.01.2018 15:25 Відповісти
Депутаты и тут себе льготу порешали - то киллеры рукожопые, то гранаты іграшкові.
показати весь коментар
23.01.2018 15:27 Відповісти
Надеюсь что депутат в памперсах был.
показати весь коментар
23.01.2018 15:30 Відповісти
Если муляж с чавуна, то это еще лучше. Треснул по башке и харе.
показати весь коментар
23.01.2018 15:31 Відповісти
Зарплату сами себе депутаты повысили на 100%,теперь снимут ответственность за незаконное обогащение и будет всё у них в шоколаде.
показати весь коментар
23.01.2018 15:34 Відповісти
На дупутата? С муляжом.... Ужас...
показати весь коментар
23.01.2018 15:39 Відповісти
на депутата нужно нападать стопором
показати весь коментар
23.01.2018 15:49 Відповісти
вот с такой гранатой......
Зловмисник напав на депутата з муляжем гранати в Київській області, - Нацполіція - Цензор.НЕТ 908
показати весь коментар
23.01.2018 15:55 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=7C2Fx8KGYxY И ещё о шампанском
показати весь коментар
23.01.2018 16:43 Відповісти
Без Джавелина,какое может быть нападение.Тем более на депутата.
показати весь коментар
23.01.2018 16:17 Відповісти
НАДО ИХ ПО ТИХОМУ РЕШАТЬ ))) ЧТОБЫ НЕ СИДЕТЬ )))
показати весь коментар
23.01.2018 16:39 Відповісти
ВЫ.....БО.....РЫ ВЫ....БО.....РЫ......... КАНДИДАТЫ..... ППППППДДДРРЫЫЫЫ !!!!!!!!
показати весь коментар
23.01.2018 16:40 Відповісти
Якщо депутат від панамських патріотів , антинародного фронту , окупаційного блоку і радикалів , то людина не зловмисник а патріот. Патріот налякав мздоїмця . Якось так.
показати весь коментар
23.01.2018 16:48 Відповісти
С топором надо было нападать. Зловмисник напав на депутата з муляжем гранати в Київській області, - Нацполіція - Цензор.НЕТ 2963
показати весь коментар
23.01.2018 16:52 Відповісти
Шкода що з муляжем, але добре що хоч по голові дав...
показати весь коментар
23.01.2018 18:04 Відповісти
Ну как же так? На такое серьезное дело и с муляжом?!
показати весь коментар
23.01.2018 20:10 Відповісти