8124 відвідувача онлайн
11 174 53

Поліцейська в Кам'янському затримала грабіжника, запросивши його на побачення. ФОТО

У Кам'янському на Дніпропетровщині співробітниця поліції Анастасія Скребнева затримала грабіжника, вдавшись до нестандартного рішення.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Відділу комунікації Нацполіції Дніпропетровської області.

Під час патрулювання вулиці поліцейські почули, що біля лікарні голосно кричить жінка. 59-річна потерпіла розповіла правоохоронцям, що до неї підбіг незнайомець, штовхнув її на землю, вирвав з рук сумку і втік. З прикмет вона запам'ятала лише одяг нападника.

Через відвідувачів лікарні поліцейським вдалося встановити особу і номер мобільного телефону ймовірного грабіжника.

Щоб виманити зловмисника на зустріч, співробітниці поліції довелося розіграти закохану дівчину. Скребнева зателефонувала юнакові та призначила побачення.

Як зазначається, це рішення дозволило поліцейським протягом кількох годин після скоєння злочину затримати нападника.

Поліцейська в Камянському затримала грабіжника, запросивши його на побачення 01

Поліцейська в Камянському затримала грабіжника, запросивши його на побачення 02

Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудового розслідування за статтею "грабіж". Чоловікові повідомлено про підозру. 

Топ коментарі
+29
Ну вот нахрена раскрывать оперативную комбинацию.... ?
показати весь коментар
24.01.2018 10:27 Відповісти
+13
Хворий на всю голову не тільки генпрокурор, а і той хто виставив її фото з описом операції затримання.
показати весь коментар
24.01.2018 10:32 Відповісти
+12
а ты сколько преступников вычислил и задержал?твой коммент из категории пукнут в лужу,результат есть,грабителя задержали,но ты бы сделал все лучше конечно,поехал бы на задержание на своем диване с мигалкой
показати весь коментар
24.01.2018 10:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну вот нахрена раскрывать оперативную комбинацию.... ?
показати весь коментар
24.01.2018 10:27 Відповісти
ума нету
показати весь коментар
24.01.2018 10:28 Відповісти
не хватает полного ФИО, места жительства и номера телефона....
показати весь коментар
24.01.2018 10:50 Відповісти
потому что не так много дегенератов которые с украденного телефона берут трубку и даже договариваются о свидании, не сообразив как и зачем на этот телефон вообще позвонили.
показати весь коментар
24.01.2018 10:53 Відповісти
полицейским удалось установить личность и номер мобильного телефона предполагаемого грабителя.Источник: https://censor.net/n3046225
показати весь коментар
25.01.2018 03:44 Відповісти
синдром Антония Геращенка
показати весь коментар
24.01.2018 14:06 Відповісти
вот и готовые кадры для НАБУ,после того как больной на голову генпрокурор сдал всех агентов,нужно набирать новых и она подходит,как нельзя луччше
показати весь коментар
24.01.2018 10:27 Відповісти
Хворий на всю голову не тільки генпрокурор, а і той хто виставив її фото з описом операції затримання.
показати весь коментар
24.01.2018 10:32 Відповісти
если ты не заметил,то она служит в патрульной полиции и ее лицо можно видеть на улице где она в форме полиции каждый день
показати весь коментар
24.01.2018 10:40 Відповісти
Ясно. І у неї на лобі написано що це вона брала участь в операції.
показати весь коментар
24.01.2018 10:46 Відповісти
а ты на фотку посмотри лучше,у нее на лбе на шапочке стоит знак полиции
показати весь коментар
24.01.2018 10:50 Відповісти
Подивився, але напису що вона брала участь в операції не видно чомусь.
показати весь коментар
24.01.2018 10:53 Відповісти
а ты присматривайся,должно проявится скоро
показати весь коментар
24.01.2018 11:25 Відповісти
Може ти бачиш напис через тепловізор (як казав відомий персонаж), а у мене його немає.
показати весь коментар
24.01.2018 11:35 Відповісти
ну что поделать - в ментуре служат стриптизерки - мы в курсе))) Поліцейська в Кам'янському затримала грабіжника, запросивши його на побачення - Цензор.НЕТ 3749
показати весь коментар
24.01.2018 10:51 Відповісти
Это называется ловля на живца )
показати весь коментар
24.01.2018 10:29 Відповісти
Вот что значит когда преступник думает не головой,а....
показати весь коментар
24.01.2018 11:55 Відповісти
Чего?
Маразм крепчает, вместо того, чтобы через оператора мобильной связи выяснить местоположение подозреваемого и задержать его, какую-то хрень замутили.
Вот интересно а если бы он был нетрадиционно ориентирован, ну не интересен ему противоположный пол, что тогда? Так бы и гулял на свободе?
Бред, бредятина, цирк на выезде.
показати весь коментар
24.01.2018 10:30 Відповісти
Это долго. Нужно получить решение суда. Преступление не тяжкое. Суд может и недать санкцию. Плюс время.
показати весь коментар
24.01.2018 10:34 Відповісти
Нащо ці складності, просто уважно читаєм, Через посетителей больницы полицейским удалось установить личность и номер мобильного телефона предполагаемого грабителя. Источник: https://censor.net/n3046225
показати весь коментар
24.01.2018 10:36 Відповісти
а ты сколько преступников вычислил и задержал?твой коммент из категории пукнут в лужу,результат есть,грабителя задержали,но ты бы сделал все лучше конечно,поехал бы на задержание на своем диване с мигалкой
показати весь коментар
24.01.2018 10:34 Відповісти
Каждый должен заниматься своим делом, КТО я такой, что бы кого то задерживать?
У меня что есть ПРАВО задерживать того, кто по МОЕМУ мнению что-то там нарушил.
Классно так получится ты так идешь а такой утырок как ты подходит и говорит, ты задержан, ты преступник, а ты ему чего, а кто такой, а не пошел бы ты нах...
Красивая картина получается?
ГОЛОВОЙ надо думать, прежде чем срать не других.
показати весь коментар
24.01.2018 11:12 Відповісти
ГОЛОВОЙ надо думать, прежде чем срать не других.

вот это ты себе правильно написал,подумай над этим и своими комментами на счет полиции
показати весь коментар
24.01.2018 11:24 Відповісти
а мог-бы и застрелить девчушку-то...
показати весь коментар
24.01.2018 10:51 Відповісти
А для этого копам надо зайти в какой нибудь гей-бар и взять первого попавшегося! Поліцейська в Кам'янському затримала грабіжника, запросивши його на побачення - Цензор.НЕТ 3021
показати весь коментар
24.01.2018 10:55 Відповісти
Кто пригласит грабителя народа Порошенко на свидание?
показати весь коментар
24.01.2018 10:31 Відповісти
Так вроде с Трампом уже договорились в Давосе на палку чая.
показати весь коментар
24.01.2018 10:32 Відповісти
от, е-мое, придешь на свидание, а там агент НАБУ, полицай или прокурор, да еще пожарные на подстраховке Полицейская в Каменском задержала грабителя, пригласив его на свидание - Цензор.НЕТ 6545
показати весь коментар
24.01.2018 10:33 Відповісти
Смотри кому даёшь номер телефона! Поліцейська в Кам'янському затримала грабіжника, запросивши його на побачення - Цензор.НЕТ 4307
показати весь коментар
24.01.2018 10:47 Відповісти
отсюда вывод - шоб спокойно ходить на свидания ненада всякими там коррупциями заниматься и не будет на нём агента, а так же прокурора с пожарниками на подстраховке
Поліцейська в Кам'янському затримала грабіжника, запросивши його на побачення - Цензор.НЕТ 1723 Поліцейська в Кам'янському затримала грабіжника, запросивши його на побачення - Цензор.НЕТ 2570
показати весь коментар
24.01.2018 11:45 Відповісти
Агент Анастасія. Полицейская в Каменском задержала грабителя, пригласив его на свидание - Цензор.НЕТ 5062
показати весь коментар
24.01.2018 10:33 Відповісти
Через посетителей больницы полицейским удалось установить личность и номер мобильного телефона предполагаемого грабителя. Источник: https://censor.net/n3046225, м'яко кажучи, хлопець не геній.
показати весь коментар
24.01.2018 10:35 Відповісти
романтик
показати весь коментар
24.01.2018 10:36 Відповісти
Ментурі пощастило що в штаті знайшлася молода симпатична дівчина. Бо заслужена совєтська вертухайка могла провалити всю комбінацію.
показати весь коментар
24.01.2018 10:37 Відповісти
то є для міліції чи то поліції буденна робота, правда, результат заслуговує поваги. Для, як ви кажете "совєтскої" міліції 80-х - 90х в оперативних підрозділах такий прикол потягнув би ну максимум подяку від керівництва. А тут - як героїзм.
Вочевидь, ботам поставлене завдання згадити ті часи і ту міліцію. Та міліція, до речі, в основному мала розуміння, що вони мають захищати свій народ.
На початку 2000-х все почало йти шкереберть, і в міліції також.
показати весь коментар
24.01.2018 11:02 Відповісти
Тогда ментовские полковники жили в хрущевках с совеЦкой обшарпанной мебелью, и часть из них не мечтала даже о "москвиче"...
показати весь коментар
24.01.2018 11:18 Відповісти
Ну, вот и истинная цена женской любви...
"А ты сасухарила, Усю нашу малину, и за это пулю получай,
Ах Мурочка, ты мой муреночеееек..." Поліцейська в Кам'янському затримала грабіжника, запросивши його на побачення - Цензор.НЕТ 5868
показати весь коментар
24.01.2018 10:49 Відповісти
с языка снял!!!! Поліцейська в Кам'янському затримала грабіжника, запросивши його на побачення - Цензор.НЕТ 7140
показати весь коментар
24.01.2018 10:52 Відповісти
а шлюхи будут таскать своих бывших за шнягу))) Поліцейська в Кам'янському затримала грабіжника, запросивши його на побачення - Цензор.НЕТ 2049
они все сексоты)))) Поліцейська в Кам'янському затримала грабіжника, запросивши його на побачення - Цензор.НЕТ 4603
показати весь коментар
24.01.2018 10:49 Відповісти
"Хитрые вы менты с подходцами вашими".
Поліцейська в Кам'янському затримала грабіжника, запросивши його на побачення - Цензор.НЕТ 4917
показати весь коментар
24.01.2018 10:52 Відповісти
Медовая ловушка по версии Авакова сработала. Поліцейська в Кам'янському затримала грабіжника, запросивши його на побачення - Цензор.НЕТ 2540
показати весь коментар
24.01.2018 10:53 Відповісти
"Касылек, касылек, какой касылек, сволоцюга, мельтон поганый ..." - нет у вас методов против Кости Сапрыкина
показати весь коментар
24.01.2018 10:56 Відповісти
Ну, і шо йому інкримінують? Шо ходить на побачення з незнайомками?
Речових доказів нема (сумку викинув, гроші забрав), свідків нема, жертва обличчя не запам'ятала (Из примет она запомнила только одежду нападающего. Источник: https://censor.net/n3046225). Тільки одяг схожий, - темна куртка і чорна шапочка, наприклад. Дуже інформативно, - в такому кожен третій ходить.
Якщо хлопець (якщо це той грабіжник) не цілковитий ідіот, і не зізнається сам, то його відпустять через пару днів.

І шо в ітогє, - у дівчини залишиться хвилина слави, у бабушки - пропалі пару сотень гривень, у хлопця - усвідомлення, що жінкам не можна вірити.
показати весь коментар
24.01.2018 11:01 Відповісти
А может це початок великого кохання?
показати весь коментар
24.01.2018 11:04 Відповісти
Хіба що, якщо вони обоє прихильники рольових ігор і БДСМ.
показати весь коментар
24.01.2018 11:18 Відповісти
Рольова гра - грабіжник і бабця.
показати весь коментар
24.01.2018 11:39 Відповісти
Тот случай,когда думает не голова,а член. Нормальных мужиков,тоже касается.
показати весь коментар
24.01.2018 11:01 Відповісти
Поліцейська в Кам'янському затримала грабіжника, запросивши його на побачення - Цензор.НЕТ 2812