10616 відвідувачів онлайн

Чубаров: Після окупації Криму серед відомих мені людей "піднялося багато каламуті"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на інтерв'ю політіка виданню "Крим.Реалії".

"Свого часу я дуже бурхливо реагував на повідомлення, які у мене з'являлися в чаті - брудного, образливого характеру. Особливо під час окупації і в перші роки після того, як мені заборонили в'їжджати в Крим. І я таким людям відповідав у їхньому стилі: чим брудніший був випад на мою адресу, тим жорсткішу в такій самій формі він отримував відповідь", - зазначив Чубаров.

За його словами, тих, хто ображав його в соцмережах, він "банив, не розбираючись".

"Я ніколи не думав, що так багато каламуті може піднятися, зокрема і серед відомих мені людей. Раптом, після приходу російських окупантів, ці люди вирішили, що можуть розпоряджатися не тільки долею Криму, але і моєю. Але потім я зрозумів, що не хочу опускатися до їхнього рівня. Бо людина, яка починає тебе ображати, позбавлена можливості розуміти, що ти їй кажеш", - заявив політик.

Топ коментарі
+16
Ми з дружиною роками любили відпочивати в Ялті.. З року в рік орендували десь в кінці вересня на початку жовтня одну й ту саму квартиру на вул. Васильєва, біля площі міськвиконкому.. В останнє були в Криму восени 2013 року, рано ліг сніг на Ай-Петрі , такого інію як тоді - за 54 роки життя не бачив.. Дружина потім сказала - красиво з нами попрощався Крим.. З тих пір - в Крим ні ногою.. Навіть , якщо знову він повернеться до України - років 5 точно не поїдемо.. Чому? Начитались з дружиною кримських форумів в 2014 році.. Зараз одне відчуття - відраза..
показати весь коментар
27.01.2018 14:36 Відповісти
+14
…. а теперь Крым - это захолустье
бедного Южного федерального округа (Астрахань, Волгоград, Ростов-на-Дону - уверенно
лидирующие в топ-10 самых бедных городов россии с населением более 500 тыс.
человек в 2015 году)… отобрать автономию и заявить, что это во благо - это как одеть
ошейник и заявить, что это для твоего блага, чтоб ты не потерялся. ….привет "кормильцам"
из ДаунБасса… будут получать бабки в порядке очереди от глав округа, а не как
было в Украине: автономия, свой парламент и т.д….
показати весь коментар
27.01.2018 13:51 Відповісти
+8
Глупости.То ,что делает путя,это и есть коррупция. Нужно было просто развивать страну.Как это делали страны балтии.И не давать на растерзание олигархам.И тогда никакой путин не смог бы сооблазнить краюхой хлеба тех,кто ест торт.
показати весь коментар
27.01.2018 14:16 Відповісти

Завантаження...