Чубаров: Після окупації Криму серед відомих мені людей "піднялося багато каламуті"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на інтерв'ю політіка виданню "Крим.Реалії".
"Свого часу я дуже бурхливо реагував на повідомлення, які у мене з'являлися в чаті - брудного, образливого характеру. Особливо під час окупації і в перші роки після того, як мені заборонили в'їжджати в Крим. І я таким людям відповідав у їхньому стилі: чим брудніший був випад на мою адресу, тим жорсткішу в такій самій формі він отримував відповідь", - зазначив Чубаров.
За його словами, тих, хто ображав його в соцмережах, він "банив, не розбираючись".
"Я ніколи не думав, що так багато каламуті може піднятися, зокрема і серед відомих мені людей. Раптом, після приходу російських окупантів, ці люди вирішили, що можуть розпоряджатися не тільки долею Криму, але і моєю. Але потім я зрозумів, що не хочу опускатися до їхнього рівня. Бо людина, яка починає тебе ображати, позбавлена можливості розуміти, що ти їй кажеш", - заявив політик.
бедного Южного федерального округа (Астрахань, Волгоград, Ростов-на-Дону - уверенно
лидирующие в топ-10 самых бедных городов россии с населением более 500 тыс.
человек в 2015 году)… отобрать автономию и заявить, что это во благо - это как одеть
ошейник и заявить, что это для твоего блага, чтоб ты не потерялся. ….привет "кормильцам"
из ДаунБасса… будут получать бабки в порядке очереди от глав округа, а не как
было в Украине: автономия, свой парламент и т.д….