9117 відвідувачів онлайн

"Кремлівська доповідь" США - спроба вплинути на вибори в Росії, - Пєсков

У Кремлі переконані, що підготовка так званої кремлівської доповіді, яка найближчим часом має надійти до Конгресу США, - це "очевидна спроба" вплинути на президентські вибори в РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков ствердно відповів на запитання журналістів, чи не є "кремлівська доповідь" спробою дестабілізувати ситуацію перед виборами президента Росії. "Відповідь ствердна. Ми справді вважаємо, що це пряма й очевидна спроба приурочити якісь дії до виборів так, щоб вплинути на них", - сказав Пєсков.

Прес-секретар президента РФ додав: "Ми не згодні з цим і переконані, що ніякого впливу не буде".

У Кремлі мають намір проаналізувати наслідки підготовки "кремлівської доповіді", щоб захистити інтереси російських компаній, які можуть виявитися в цьому списку, заявив Пєсков.

 Нагадаємо, станом на 1 лютого 2018 року американське міністерство фінансів, за підтримки розвідки, готує доповідь про "індивідуальні санкції" проти російських олігархів і чиновників - "фінансової обслуги" російської влади. Група міжнародних експертів сформулювала критерії відбору "фігурантів" майбутньої "кремлівської доповіді", яких, відповідно до закону № 3364 "Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій" (CAATSA), може чекати заморожування фінансових активів і заборона на в'їзд до США. У статті 241 цього закону сказано, що в доповіді мають бути розглянуті зв'язки цих осіб із Володимиром Путіним, встановлена ​​їхня причетність до корупції, оцінений розмір їхніх статків і з’ясовані джерела доходу.

Однією з ознак "близькості до режиму", зазначають експерти, є причетність (відкрита або прихована) до "агресивних (і незаконних) дій путінського режиму". До таких вони відносять втручання Росії в американські президентські вибори 2016 року; "військову агресію" щодо Грузії та України, зокрема анексію Криму; бомбардування цивільного населення в Чечні та Сирії; вбивства Юрія Щекочихіна, Анни Політковської, Олександра Литвиненка, Сергія Магнітського, Бориса Нємцова та інших опозиційних політиків, громадських активістів, журналістів, адвокатів.

Як повідомлялося раніше, 2 серпня президент США Дональд Трамп підписав закон про нові санкції проти Росії. 25 липня Палата представників Конгресу США проголосувала за законопроект, який передбачає додаткові санкції щодо Росії, Ірану і КНДР. Сенат слідом за Палатою представників схвалив цей закон. Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що майже одноголосне голосування щодо проекту нових санкцій в Конгресі свідчить про "бажання американців побачити, що Росія робить кроки для поліпшення відносин із США". Він також висловив сподівання, що співпраця з Росією щодо ключових світових питань триватиме, а введені проти країни санкції більше не будуть потрібні.

Зокрема, закон вимагає від фінансової розвідки Сполучених Штатів протягом 180 днів надати відомості про розміщені на Заході активи російських політиків і бізнесменів, наближених до Кремля. 

 Документ також скорочує максимальний термін кредитування російських банків, що перебувають під санкціями, до 14 днів, а для компаній нафтогазового сектору - до 30 днів. Президент США може застосувати санкції до осіб, які мають намір вкласти в будівництво російських експортних трубопроводів понад $ 5 млн на рік або $ 1 млн одноразово. Закон зобов'язує президента США заздалегідь узгоджувати з Конгресом будь-яке пом'якшення або скасування санкцій. Глава Білого дому не зможе зняти обмежувальні заходи особистим указом, як це було раніше.

Згідно з новим документом, обмежується можливість президента США знімати санкції, а попередні обмеження закріплюються на рівні закону. 

Топ коментарі
+25
"президентские выборы в россии"..эээээ не звучит ни разу.
показати весь коментар
29.01.2018 15:25 Відповісти
+15
***
выборы-2018:
граждане сделают вид, что выбирают,
центризбирком сделает вид, что посчитает,
путин сделает вид, что прослезился.
показати весь коментар
29.01.2018 15:33 Відповісти
+13
"Кремлевский доклад" США - попытка оказать влияние на выборы в России, - Песков - Цензор.НЕТ 652 "Кремлевский доклад" США - попытка оказать влияние на выборы в России, - Песков - Цензор.НЕТ 5585
показати весь коментар
29.01.2018 15:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"президентские выборы в россии"..эээээ не звучит ни разу.
показати весь коментар
29.01.2018 15:25 Відповісти
***
выборы-2018:
граждане сделают вид, что выбирают,
центризбирком сделает вид, что посчитает,
путин сделает вид, что прослезился.
показати весь коментар
29.01.2018 15:33 Відповісти
В Кремле намерены проанализировать последствия подготовки "кремлевского доклада", чтобы защитить интересы российских компаний, которые могут оказаться в этом списке, заявил Песков.

т.е., согласно принятому в московии закону - компенсировать потери олигархов за счет бюджета московитов)) Шёл 17й год вставания с колен...
показати весь коментар
29.01.2018 16:48 Відповісти
как они весело живут, не дай Бог!
показати весь коментар
29.01.2018 16:51 Відповісти
"Кремлевский доклад" США - попытка оказать влияние на выборы в России, - Песков - Цензор.НЕТ 652 "Кремлевский доклад" США - попытка оказать влияние на выборы в России, - Песков - Цензор.НЕТ 5585
показати весь коментар
29.01.2018 15:47 Відповісти
у вас один кандидат, то на що можна вплинути? "Кремлевский доклад" США - попытка оказать влияние на выборы в России, - Песков - Цензор.НЕТ 3119
показати весь коментар
29.01.2018 15:27 Відповісти
Х-ла уже можно поздравлять с назначением в презерваденты? Или только после выборов?
показати весь коментар
29.01.2018 15:27 Відповісти
Шоу еще не закончилось. Еще Ксюша не почудила. Навального еще пару-тройку раз должны арестовать и отпустить.
Результат известен всем. Но роисяне хотят Дом-3.
показати весь коментар
29.01.2018 15:29 Відповісти
Вот вы все путин путин путин,
а я за ксению собчак.
Считаю, хватит президента
нам выбирать за красоту.
показати весь коментар
29.01.2018 15:37 Відповісти
Эстетика не должна превалировать в политических делах. Но Марков против, как и нарассеяне. Так что выберут красивую путину.
показати весь коментар
29.01.2018 15:49 Відповісти
газманов к выборам уже пишет слова кавер-версии "ПутИна".
показати весь коментар
29.01.2018 17:07 Відповісти
Все в мире знают, что выборов на расии никогда небыло. Так что йоршик унитазный зря напрягся.
показати весь коментар
29.01.2018 15:28 Відповісти
В ********* надо ввести должность ***** НЕ ЗАМЕНИМЫЙ а на выборах экономить!!!
показати весь коментар
29.01.2018 15:29 Відповісти
Про доклад фінансової розвідки було оголошено ще до того як фуйло "зненацька" вирішив виставити свою кандидатуру на 4-й строк, сам же рудий тарган влітку варнякав що ше не вирішено чи піде фуйло на вибори фуйла.
показати весь коментар
29.01.2018 15:30 Відповісти
а в ерефіЇ є вибір? "Кремлевский доклад" США - попытка оказать влияние на выборы в России, - Песков - Цензор.НЕТ 7318
показати весь коментар
29.01.2018 15:31 Відповісти
Конечно есть. Одни не против, чтоб х-ло был президентом. А другие за, чтоб он был президентом.
показати весь коментар
29.01.2018 15:32 Відповісти
есть. Можно кивнуть в телевизор, или подтвердить вербально радиоточке.
показати весь коментар
29.01.2018 15:35 Відповісти
Конечно давление! Шоб не одна бл*дь не выехала за кордон, а шла и голосовала и деньги шоб вернула домой на выборы тратить. А то ишь - один нарот ходит. Вот и те тоже нехай участвуют. Конечно америкосы заботятся о выборах)))
показати весь коментар
29.01.2018 15:32 Відповісти
А вы думали америкосы в долгу останутся, или Трамп свой в доску чувак? - напрасно, напрасно.
показати весь коментар
29.01.2018 15:34 Відповісти
сегодня что, пескунья очередь вонять из за поребрика?
показати весь коментар
29.01.2018 15:34 Відповісти
Во бредит кацовыпердок. Разве что то может оказать влияние на то, что называется выборами в раше?
показати весь коментар
29.01.2018 15:35 Відповісти
А шо, в росии есть какие-то выборы?
показати весь коментар
29.01.2018 15:35 Відповісти
Крембль втручався у вибори в США, ось і отримуйте ответку. Чи це вам не подобається?
показати весь коментар
29.01.2018 15:37 Відповісти
Забавно попискивает.
)))
показати весь коментар
29.01.2018 15:37 Відповісти
Выборы в Расее - это 0,7 или литруху водяры брать. Вот это понятный выбор для каждого ватана. Все остальное - это происки Госдепа.
показати весь коментар
29.01.2018 15:37 Відповісти
Уточню.
Брать 2х0,5 или 1х1,0.
Все равно еще раз гонца засылать.
показати весь коментар
29.01.2018 15:43 Відповісти
А спонсор тёплой погоды - зарево ватных пуканов после "Кремлевского доклада".
показати весь коментар
29.01.2018 15:41 Відповісти
Когда Путин и его окружение обворовывали российский народ, сделали его нищим, тогда все было нормально, и все думали, что все шито-крыто. Как только финансовая разведка США хочет опубликовать отчет об украденных деньгах и открыть глаза мировой общественности и дурному российскому народу, так это попытка оказать влияние на выборы в России. Народ должен и имеет право знать, кто в РФ вор и кто его покрывает.
показати весь коментар
29.01.2018 15:43 Відповісти
о каких правах речь....этим баранам стойлового содержания надо было раньше думать когда эта кремлевская тварь свою вертикаль строила .. нацгвардиями да кадырками себя окружала.... а сейчас поздно... он эту шалупень в кАкошниках ... которая в массе своей подсела на псевдопатриотизм, так как стыдно выглядеть полными идиотами при отсутствии выбора..... при надобности кровью умоет и скажет что все по закону ... на счет очередных санкций....ну опубликуют американцы доходы очколизов путлера ну и что... оближут экраны телевизоров кацапы на том и закончится
показати весь коментар
29.01.2018 16:23 Відповісти
Выборы на россосии? Это шутка такой?
показати весь коментар
29.01.2018 15:44 Відповісти
"Кремлевский доклад" США - попытка оказать влияние на выборы в России, - Песков - Цензор.НЕТ 111 "Кремлевский доклад" США - попытка оказать влияние на выборы в России, - Песков - Цензор.НЕТ 3009
показати весь коментар
29.01.2018 15:45 Відповісти
если вам нужны доказательства о том, что народа в московской России нет и демократия там попросту невозможна, ее некому реализовывать, то вот, пожалуйста, песков признается в том, что ПЕРСОНАЛЬНЫЕ санкции США определяют судьбу выборов в России в том время по отношению к населению России они не вводятся. Что то за "демократические выборы", если дело решают сугубо подсанкционные персоны? Похоже москали снова как та унтер-офицерская вдова сами себя высекли, песков розги подавал.
показати весь коментар
29.01.2018 15:47 Відповісти
ога, стали (в позитуру)... ждуть... аж долар униз пішов...
показати весь коментар
29.01.2018 17:23 Відповісти
"Все говорят:кремль,кремль.Ото всех я слышал про него,но сам ни разу не видел.Сколько раз уже (тысячу раз),напившись,или с похмелюги,проходил по москве с севера на юг,с запада на восток,из конца в конец и как попало,и ни разу не видел кремля"...(с)
показати весь коментар
29.01.2018 15:47 Відповісти
...Можно себе представить, какие глаза там. Где все продается и все покупается ... глубоко спрятанные, притаившиеся, хищные и перепуганные глаза... Девальвация, безработица, пауперизм... Смотрят исподлобья, с неутихающей заботой и мукой - вот какие глаза в мире Чистогана...
"Кремлівська доповідь" США - спроба вплинути на вибори в Росії, - Пєсков - Цензор.НЕТ 5694Зато у моего народа - какие глаза! Они постоянно навыкате, но никакого напряжения в них. Полное отсутствие всякого смысла - но зато какая мощь! (Какая духовная мощь!) Эти глаза не продадут. Ничего не продадут и ничего не купят. Что бы ни случилось с моей страной. В дни сомнений, во дни тягостных раздумий, в годину любых испытаний и бедствий - эти глаза не сморгнут. Им все божья роса...
показати весь коментар
29.01.2018 16:03 Відповісти
Ну да, такие выборы в параше, что вот уже двадцать лет пуйло сам себя и выбирает.
показати весь коментар
29.01.2018 15:51 Відповісти
"Кремлевский доклад" США - попытка оказать влияние на выборы в России, - Песков - Цензор.НЕТ 7420 "Кремлевский доклад" США - попытка оказать влияние на выборы в России, - Песков - Цензор.НЕТ 3663
показати весь коментар
29.01.2018 15:55 Відповісти
"Кремлевский доклад" США - попытка оказать влияние на выборы в России, - Песков - Цензор.НЕТ 5201 "Кремлевский доклад" США - попытка оказать влияние на выборы в России, - Песков - Цензор.НЕТ 118
показати весь коментар
29.01.2018 15:56 Відповісти
А не проще ли Украине не признавать выборы ОККУПАНТОВ?Пускай хоть повыздыхивают на выборах. "Кремлевский доклад" США - попытка оказать влияние на выборы в России, - Песков - Цензор.НЕТ 709
показати весь коментар
29.01.2018 15:56 Відповісти
"Кремлівська доповідь" США - спроба вплинути на вибори в Росії, - Пєсков - Цензор.НЕТ 8621
показати весь коментар
29.01.2018 16:06 Відповісти
***
Медведев сразу предупредил Путина:
- Если из-за санкций перестанет работать мой айфон,
я сильно обижусь и уйду... в оппозицию!
показати весь коментар
29.01.2018 16:13 Відповісти
А зачем сруским свиньям выборы, кем они пытаются казаться? Цивилизованным народом? Так они всегда были и останутся вонючими рабами, вечно пьяными и обоссанными.
показати весь коментар
29.01.2018 16:38 Відповісти
Да нет "дружок", это не попытка, и не на выборы, а на вас, кошельки.. дабы вы его сами угандошили..
показати весь коментар
29.01.2018 16:43 Відповісти
Янки ******* обижают
показати весь коментар
29.01.2018 16:51 Відповісти
А що в сусідів вибори??? Не призначення?
показати весь коментар
29.01.2018 16:57 Відповісти
"Кремлівська доповідь" США - спроба вплинути на вибори в Росії, - Пєсков - Цензор.НЕТ 9309
показати весь коментар
29.01.2018 17:03 Відповісти
а карі очі де?
показати весь коментар
29.01.2018 17:24 Відповісти
сразу понятно, кого выберут.

Ну, и собственно, алгоритм самого процесса.

"Кремлівська доповідь" США - спроба вплинути на вибори в Росії, - Пєсков - Цензор.НЕТ 3069
показати весь коментар
29.01.2018 20:25 Відповісти