9593 відвідувача онлайн
16 143 74

Через збройний конфлікт на Донбасі 1,2 млн українців недоїдають, - ООН. ТАБЛИЦЯ

Через збройний конфлікт на Донбасі 1,2 млн українців недоїдають, - ООН. ТАБЛИЦЯ

В Україні через збройний конфлікт на Донбасі 1,2 млн осіб відчувають гостру нестачу продовольства.

Про це, як інформує Цензор.НЕТ, повідомляє Радіо Свобода з посиланням на Всесвітню продовольчу програму ООН.

До списку організації потрапило 16 країн, що мають проблеми з продовольством через конфлікти. У половині з них чверть і більше населення відчуває нестачу їжі (крім України, це Ємен, Південний Судан, Сирія, Ліван, Центральноафриканська Республіка, Афганістан і Сомалі).

Однак, як заявляють в ООН, продовольча ситуація викликає тривогу не лише в цих країнах. Загалом, за даними організації, у 2016 році кількість тих, хто голодує, досягла 815 млн осіб, тоді як у попередньому році їх було 777 млн.

Це збільшення фахівці пов'язують зі зростанням кількості та інтенсивності конфліктів. Більшість людей, які страждають від недоїдання, живе в країнах, де триває війна. Їх 489 млн. В ООН роблять висновок, що проблему голоду не вирішити, якщо не вживати заходів щодо запобігання та вирішення конфліктів.

Через збройний конфлікт на Донбасі 1,2 млн українців недоїдають, - ООН 01

Топ коментарі
+29
Як це може бути? Це який фейк. Дамбас годував всю Україну. Тепер Україну не годує - отже, все залишається "шахтьорам". Може, "переїдають" мало бути? Та й один з дамбаських паханів - король курячих гомілок.
показати весь коментар
30.01.2018 00:37 Відповісти
+21
а Рева говорит, что украинцы много едят...
кому верить?
показати весь коментар
30.01.2018 00:36 Відповісти
+21
ООН как все другие гумантарно-импотентные конторы перекладывает с больной головы на здоровую, за гуманитарную ситуацию в лугандоне 100% ответственность несет интервент. Голодают не в Украние, а на оккупированных территориях Украины, это та самая деталь в которой зарыт весь дьявол.
показати весь коментар
30.01.2018 01:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зате Пеорошенко з Муженком як колобки.
показати весь коментар
30.01.2018 00:34 Відповісти
а Рева говорит, что украинцы много едят...
кому верить?
показати весь коментар
30.01.2018 00:36 Відповісти
Сытый голодному не товарищ...
показати весь коментар
30.01.2018 00:37 Відповісти
Из-за вооруженного конфликта на Донбассе 1,2 миллиона украинцев недоедают, - ООН - Цензор.НЕТ 7619
показати весь коментар
30.01.2018 00:43 Відповісти
Об рабочий стол натёрлось.
показати весь коментар
30.01.2018 00:45 Відповісти
С голоду пухнут, сердешные...
показати весь коментар
30.01.2018 09:49 Відповісти
И что? Это они с голоду пухнут. А вы ерничаете.
показати весь коментар
30.01.2018 09:51 Відповісти
3 толстяка...
показати весь коментар
30.01.2018 15:37 Відповісти
Зате вельмишановний пан міністр багато сре. Из-за вооруженного конфликта на Донбассе 1,2 миллиона украинцев недоедают, - ООН - Цензор.НЕТ 2239
показати весь коментар
30.01.2018 01:13 Відповісти
Це про ордло. Там зараз біда. Ну, що хотіли - те отримали. Хай їх годує *****.
показати весь коментар
30.01.2018 03:22 Відповісти
Сомнительно, что все хотели. Достаточно местным ушлепкам раздать оружие и ******
показати весь коментар
30.01.2018 08:32 Відповісти
Знаєте, галичани і волиняни теж переважно не хотіли совєтів в 1939. І що вони зробили? створили УПА. Де аналог УПА на Донбасі?
показати весь коментар
30.01.2018 08:56 Відповісти
в могилах лежат бес надгробья, забытые всеми.
показати весь коментар
30.01.2018 14:12 Відповісти
Реве
показати весь коментар
30.01.2018 10:26 Відповісти
нет он питается нормально, но видел бедного но опрятно одетого дедушку который брал в ашане один пельмень на развес и аж сльози течуть.
показати весь коментар
30.01.2018 01:15 Відповісти
Як це може бути? Це який фейк. Дамбас годував всю Україну. Тепер Україну не годує - отже, все залишається "шахтьорам". Може, "переїдають" мало бути? Та й один з дамбаських паханів - король курячих гомілок.
показати весь коментар
30.01.2018 00:37 Відповісти
ООН как все другие гумантарно-импотентные конторы перекладывает с больной головы на здоровую, за гуманитарную ситуацию в лугандоне 100% ответственность несет интервент. Голодают не в Украние, а на оккупированных территориях Украины, это та самая деталь в которой зарыт весь дьявол.
показати весь коментар
30.01.2018 01:08 Відповісти
Якщо б ці, безумовно шановні організації не використовували подвійних стандартів, порушуючи встановлені собою ж критерії, то тки я з Вами згідний на всі 100%.
показати весь коментар
30.01.2018 01:12 Відповісти
Та в оригіналі все правильно написано, там ідеться про людей у зонах військових конфліктів. Це у нас продажні журнашлючки типу "змістили акценти", спотворили початковий текст, вилучивши "локалізацію". Спритність рук і ні якого шахрайства, а звучить геть інакше!
Для чого? Для розрону зради, щоб кидатися гавном у "злочинну владу"
Одні - за наказом ФСБ, інші на зарплаті у Йулі, але в таких випадках їхні дії абсолютно синхронні.
показати весь коментар
30.01.2018 10:25 Відповісти
згоден стовідсотково, #********* працють виключно не на інформування населення (власе те шо мають робини) а на генерацію раздраю, зради і зневіри у суспільстві. Срані потвори.
показати весь коментар
30.01.2018 11:02 Відповісти
Правительству - по барабану , что 1.2 млн ЛЮДЕЙ Украины не имеют продуктов , голодают . Им по барабану и ООН .
Главное - это личный бизнес
показати весь коментар
30.01.2018 00:54 Відповісти
Какому правительству? Лугандона?
показати весь коментар
30.01.2018 01:03 Відповісти
Это ж бамбасс - как их выловишь и накормишь когда они стреляют?
показати весь коментар
30.01.2018 01:16 Відповісти
ей вей...
А шо такі нє так?
правильно УКРАІНЦИ НЄ ДОЄДАЮТЬ ...
гоям паложєно .... відносно того що ГОЇ , подивітся канал зуум , там прямо говорится ГОЇ....і всім , в тому числі і НАЦКОМІСІЇ по хер.....Слово гой, ето жє нє слово ЖИД....Такі ДА.
показати весь коментар
30.01.2018 07:10 Відповісти
Использование слова жид официально разрешено в Украине.
показати весь коментар
30.01.2018 12:21 Відповісти
Ніхто не бачить залежності зменшення кількості їжі від війни України з росією? Через клятих кацапів правовірні голодують.І через жадібних людей,які співпрацюють з ними.
показати весь коментар
30.01.2018 01:09 Відповісти
Сам помилився,тож виправляю і звертаю Вашу увагу,- правильно писати - російсько -українська війна,або війна росії з Україною,бо агресор визначається напочатку.Так само важко,як розрізняти колабораціоністів від колаборантів.
показати весь коментар
30.01.2018 01:18 Відповісти
просто цікаво..в яких документах зафіксована російсько -українська війна? дайте спосилання Из-за вооруженного конфликта на Донбассе 1,2 миллиона украинцев недоедают, - ООН - Цензор.НЕТ 6143
показати весь коментар
30.01.2018 07:58 Відповісти
Естественно вся голодающая тролльня высказалась, кого защищаете сявки? Захерченку штоле? От жеж недолуги.
показати весь коментар
30.01.2018 01:10 Відповісти
Сколько из этих некормленых за линией фронта?
показати весь коментар
30.01.2018 01:17 Відповісти
1,2 миллиона, это, судья из этой таблицы 26% населения Украины. В ООН Считают что в Украине живет всего 4,6 миллиона человек. Если даже в ООН такие специалисты тогда неудивительно почему в мире такой бардак
показати весь коментар
30.01.2018 01:18 Відповісти
А й справді!
показати весь коментар
30.01.2018 01:23 Відповісти
Певно, більшість дописувачів - гуманітарії.
показати весь коментар
30.01.2018 01:25 Відповісти
Я так понял это количество людей которые живут в зонах боевых действий. По другим странам в таблице тоже цифры странные если считать всю страну.
показати весь коментар
30.01.2018 01:27 Відповісти
Судья из таблицы это страны в которых более четверти населения недоедает (читать надписи на английском). И судя из этой статистики в Украине проживает всего 4,6 миллиона человек. Здесь о боевых действиях ничего не сказано
показати весь коментар
30.01.2018 01:34 Відповісти
По другим странам количество населения насколько мне известно совпадает с реальностью
показати весь коментар
30.01.2018 01:36 Відповісти
Там йдеться про "зони військових конфліктів", а це частина Донцької та Луганської обл, де той конфлікт відбувається, тбто окупована територія.
В принципі ще камінь в город параші, аде цензорівські продажні журнашлюшки вилучили з перекладу слова про "зону військового конфлікту" і текст набув іншого змісту. Це не дивно, вони у Йулі на підсосі, а Йулі головне кинутися гавном у "злочинну владу". Паралельно відмазується і %йло, Йулін хазяїн.
Це приклад маніпуляції свідомістю. Класична напівправда, яка гірша за брехню, бо її складніше виявити.
показати весь коментар
30.01.2018 10:32 Відповісти
В Украине голодал, голодает и будет голодать пролетариат Донбасса. Ведь лох это судьба.
показати весь коментар
30.01.2018 01:23 Відповісти
Брешутэксперты ООН к етим 1.5 млн человек следует добавить 4.2 млн человек получающие 1300 грн пенсии А возможно и больше на 1500 пенсии харю как у Гроси Розенка и даже (худышки) Рэвы не особенно наешь
показати весь коментар
30.01.2018 01:24 Відповісти
Так это лугандон который построила рабССия а нужно было думать перд тем как кацапов звать.
показати весь коментар
30.01.2018 01:32 Відповісти
Cомневаюсь что в Украине проживает четыре с половиной миллиона человек. и что 26% населения Украины голодают. Эта таблица жирный фейк
показати весь коментар
30.01.2018 01:55 Відповісти
Вот и реальная цифра сторонников русского мира...
показати весь коментар
30.01.2018 01:52 Відповісти
Это больше похоже на правду. http://nk.org.ua/ukraina/jitelyam-donbassa-grozit-golod-oon-130625
показати весь коментар
30.01.2018 02:33 Відповісти
Украина в одном ряду с голодающими странами Африки, кто-нибудь мог такое представить? Странно, что удаляют комментарии.
показати весь коментар
30.01.2018 03:41 Відповісти
А почему Вас это так удивляет?
Ведь и Донбасс, и Крым считаются территорией Украины, и значит население, проживающее на этих территориях, рассматривается ООН как украинское.
Этак скоро ООН опубликует меморандум, что в Украине проблемы со снабжением населения питьевой водой, потому что в Крыму из кранов УЖЕ течет вода соленая, а в Донбассе - загрязненная.
Так что "обеспокоенным" из ООН следует добавлять: "на временно оккупированных территориях Украины", вот и все.
показати весь коментар
30.01.2018 06:28 Відповісти
Счетоводы хреновы в импотентном ООН, даже приблизительно, что ли, не знают количества населения в странах,своих членах? Первый столбец-страны,в которых четверть и более населения голодает, т.е., по мнению ооновских горе-специЯлистов в Украине население где-то 4.5 миллиона человек? Ну не идиоты ли? А вообще,если и недоедет население оккупированных районов, так вопросы к оккупанту, члену Совбеза,к сраной рашке-говняшке. Как, интересно, правительство страны может нести ответственность за территории, которые не может контролировать вследствие вооружённой агрессии?
показати весь коментар
30.01.2018 06:22 Відповісти
А-яй-яй, надобно представителям ООН послать гумконвой и объяснить донецкому курмаршалу, что "так дела не делаются" (С)
показати весь коментар
30.01.2018 06:22 Відповісти
А сколько несчастных не отдыхали на Мальдивах??
показати весь коментар
30.01.2018 07:17 Відповісти
Мова про Дамбас, а коментарі такі, що наче прям всі тут недоїдать.... Из-за вооруженного конфликта на Донбассе 1,2 миллиона украинцев недоедают, - ООН - Цензор.НЕТ 7707
показати весь коментар
30.01.2018 08:18 Відповісти
ООН оперирует сведениями, которые подает правительство страны. Нет причин ему не верить.
показати весь коментар
30.01.2018 08:32 Відповісти
Так я і вірю, що ордло голодує.
З одного окорочка готують 3 кастрюлі супу.
показати весь коментар
30.01.2018 08:41 Відповісти
Я так понимаю, что эти 1,2 млн. - это как раз все "кормильцы Украины" из Донбабве и Луганды.
показати весь коментар
30.01.2018 08:31 Відповісти
они нам последнее отдали ,а теперь с конвоев кормятся .
показати весь коментар
30.01.2018 09:07 Відповісти
Какой-то оксюморон... Кормильцы и голодают.
показати весь коментар
30.01.2018 08:32 Відповісти
"Из-за вооруженного конфликта на Донбассе 1,2 миллиона украинцев недоедают, - ООН" - в Украине проживает 4,8 миллиона? - http://agronews.ua/node/87435 В Україні чверть населення стикається з надзвичайним рівнем голоду - ООН
Из-за вооруженного конфликта на Донбассе 1,2 миллиона украинцев недоедают, - ООН - Цензор.НЕТ 4512

Польша, семья Собчински. Затраты: $151.27 на неделю

Из-за вооруженного конфликта на Донбассе 1,2 миллиона украинцев недоедают, - ООН - Цензор.НЕТ 9546

Германия. Потрачено $500,07 на неделю

Порошенко нам рассказывает байки о вступлении Украины в ЕС. Янукович просто не подписал бумагу, а Порошенко подписал бумагу, но уже сделал всё, чтобы Украина не была в ЕС. Действия Януковича и Порошенко вроде бы в противоположных направлениях, а результат одинаковый, если не считать новый голодомор организованный Порошенко, Яценюком, Гройсманом и другими такими же. В ЕС нищая Украина, с почти полностью разваленной экономикой, не нужна. Кто-то возьмёт к себе жить бомжа? Все сочувствуют, но никто не возьмёт.
показати весь коментар
30.01.2018 08:52 Відповісти
А тепер це саме, тільки українською! Хмельницький, блін.

Про голодомор - це з ватних методичок? Чи у Хмельницькому вже сало, гижки і бендерчики закінчилися?
показати весь коментар
30.01.2018 09:07 Відповісти
Ще бл би Івано-Франківськом назвався...
показати весь коментар
30.01.2018 09:12 Відповісти
в Лугандонию конвои идут аж с ботров вываливается ,на нормальной територии все всё доедают ,непонятно где недоедают
показати весь коментар
30.01.2018 09:04 Відповісти
Что такое? "Кормильцы" всея Украины не доедают? Ну, в таком случае, всё, что они не доедают, нужно отправлять голодающим в Африку.
показати весь коментар
30.01.2018 09:11 Відповісти
Фотка ну просто нєвбровь авґлаз Из-за вооруженного конфликта на Донбассе 1,2 миллиона украинцев недоедают, - ООН - Цензор.НЕТ 9926
показати весь коментар
30.01.2018 09:35 Відповісти
Цікаво, а як не впроголодь прожити на півтори тисячі пенсії, коли півкіла хліба за 10 гривень перевалює, 900 грамів молока до 20 гривень скаче, кілограм мяса за 100 гривень перевалило, десяток яєць курячих до 30 грн. валитиь? Такі ціни на продукти харчування до Бухенвальду доведуть народ України.
показати весь коментар
30.01.2018 10:00 Відповісти
....спросите об этом у "кащея" РЕВЫ.....