10610 відвідувачів онлайн
18 549 116

Кількість польсько-українських шлюбів останнім часом зросла в 2,5 раза

Кількість польсько-українських шлюбів останнім часом зросла в 2,5 раза

У зв'язку зі збільшуваною кількістю мігрантів з України і їхньою асиміляцією в Польщі спостерігається значне зростання польсько-українських шлюбів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Польша"про це говорить демограф Петро Шукальський.

"Останнім часом різко зросла кількість шлюбів між громадянами Польщі та України", - зазначив він.

Шукальський каже, що якщо раніше частка бінаціональних шлюбів у Польщі становила близько 1,5% від загальної кількості, то зараз цей показник становить 2,4%. Якщо говорити лише про польсько-українські шлюби, то їх кількість виросла з 400 до 1000.

Демограф додає, що серед бінаціональних шлюб існує тенденція: поляки найчастіше вибирають за дружин українок (872), росіянок (107) і білорусок (99), польки - британців (675), німців (322), італійців (239) і українців (184).

Топ коментарі
+7
Краще з слов"янами -пшеками , ніж з мокшами !!!)))
показати весь коментар
30.01.2018 10:46 Відповісти
+7
не подобається- можете мігрувати в ордло, там Майдану не було.
показати весь коментар
30.01.2018 10:49 Відповісти
+7
"Кровь портить" - это если например с неграми, арабами, кацапами или какими-нибудь ещё людоедами из Папуа - Новой Гвинеи.
А браки с такими же белыми европейцами порчей крови не являются.
Так что - єднайтеся, слов'яни!
показати весь коментар
30.01.2018 10:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
как оно есть?В Польше идет обычная жизнь,как и везде ,логично,что там женятся не только по расчету,но и как везде по придури Кількість польсько-українських шлюбів останнім часом зросла в 2,5 раза - Цензор.НЕТ 8106 то есть влюбленности
показати весь коментар
30.01.2018 11:58 Відповісти
Ну поляки хоч слов'яни на відміну від кацапів тож тут правило "кохайтеся чорнобриві та не з москалями" не порушене))))
показати весь коментар
30.01.2018 11:01 Відповісти
Осеминяют нас пшики
показати весь коментар
30.01.2018 11:09 Відповісти
тебя не успели,родился чистым интеллектуалом Кількість польсько-українських шлюбів останнім часом зросла в 2,5 раза - Цензор.НЕТ 4950
показати весь коментар
30.01.2018 11:14 Відповісти
Думал наши торчат пшечек, а нет...пшеки топчат украинок..
показати весь коментар
30.01.2018 11:13 Відповісти
судя по последним событиям, пытаются топтать всех украинцев
показати весь коментар
30.01.2018 14:23 Відповісти
Узбеко-таджико-киргизо-туркменов на РАБссии уже больше 2,5 миллионов только в москве и области. Кількість польсько-українських шлюбів останнім часом зросла в 2,5 раза - Цензор.НЕТ 403
показати весь коментар
30.01.2018 11:13 Відповісти
Алтайский Старец,Ютьюб.
Если бы РАБссия не воевала с 1905 года,сейчас бы на РАБссии было 2,5 миллиарда населения.ужОс.скок негодяев бы бабы нарожали... Кількість польсько-українських шлюбів останнім часом зросла в 2,5 раза - Цензор.НЕТ 8716
показати весь коментар
30.01.2018 11:18 Відповісти
список в студію!
показати весь коментар
30.01.2018 11:30 Відповісти
вот интересно зачем тебе? Кількість польсько-українських шлюбів останнім часом зросла в 2,5 раза - Цензор.НЕТ 7184
показати весь коментар
30.01.2018 11:36 Відповісти
а раптом там половина бандерівців
показати весь коментар
30.01.2018 18:00 Відповісти
184 украинца и 872 украинки.. значит, 872-184= 688 мужчин останутся одинокими. И дети у них вряд-ли будут. Так это только по Польше данные - Турция, Италия - там цифры в разы больше. А власть бодро рапортует, что женщин в Украине больше чем мужчин. Больше - но за счет огромного количества пенсионерок, которые рожать уже не будут. Вот так и вымираем.
показати весь коментар
30.01.2018 11:36 Відповісти
У нас такая агромадная средняя зарплата по стране на бумаге от Госстата,что украинцы едут в Польщу за реальными на руки. Кількість польсько-українських шлюбів останнім часом зросла в 2,5 раза - Цензор.НЕТ 5359
показати весь коментар
30.01.2018 11:38 Відповісти
Лет 10 назад средняя зарплата была побольше, так ведь? Так ведь и тогда украинки массово входили замуж за тех же итальянцев, французов, немцев и т.д. Так что нынешняя ситуация не причина для увеличения выезда - уезжали всегда (лет 20, как минимум). Просто Польша стала богаче жить - вот украинки и рынулись и в эту страну в поисках женихов.
показати весь коментар
30.01.2018 11:46 Відповісти
Показатель того кто и где унитазы моет.)
показати весь коментар
30.01.2018 18:08 Відповісти
Я Ж ГОВОРИЛ !!! БАНДЕРА ПРИЙДЕ - ПОРЯДОК НАВЕДЕ )))))))))))))))))))))))))))))))))))
показати весь коментар
30.01.2018 18:37 Відповісти
Сторінка 2 з 2