11871 відвідувач онлайн
6 133 11

Обсяги машинобудування на Харківщині за рік зросли на 10%, – Світлична

Про це в інтерв’ю виданню “Обозреватель” заявила голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

Світлична також зазначила, що зростання промислового виробництва забезпечує позитивні фінансові показники області.

“Харківщина є єдиним із промислово розвинених регіонів України, де виробництво зростає безперервно вже два роки поспіль. Наразі зростання становить понад 6%, а у машинобудуванні – майже 10%, і така динаміка вже забезпечує позитивний фінансовий результат”, - зазначила Світлична.

Голова ХОДА також додала, прибуток промислових підприємств області порівняно з попереднім роком збільшився у 10 разів і склав майже 4,5 млрд гривень.

“Головне, на підприємства почали повертатись робітничі та інженерні кадри. За минулий рік кількість працівників у промисловості зросла на 3,5 тисячі. І така динаміка вперше за останні чотири роки!”, – підсумувала Юлія Світлична.

Топ коментарі
+1
Ну не знаю, толи эта барышня воистину алмаз, в наших нонишних управленческо-политических реалиях, толи умело скрывает своих скелетов.
Это я так, для проформы... А реально, очень хочется надеяться, шо она брилиант нашей политической элиты.
О ней мало слышно, но то шо слышно - радует.
показати весь коментар
30.01.2018 18:01 Відповісти

Завантаження...