9441 відвідувач онлайн
13 999 42

Розслідування справи про смертельну ДТП у Харкові завершено, - адвокат Перепелиця

Розслідування справи про смертельну ДТП у Харкові завершено, - адвокат Перепелиця

Досудове розслідування кримінального провадження за дорожньо-транспортною пригодою у Харкові, що спричинила загибель 6 і госпіталізацію 5 пішоходів, завершено.

Про це Українським Новинам повідомив Сергій Перепелиця, адвокат Геннадія Дронова, одного із учасників ДТП, пише Цензор.НЕТ.

За його словами, досудове розслідування завершено минулого тижня (22-28 січня). Найближчим часом обвинувальний акт у справі передадуть до суду.

Нагадаємо, 18 жовтня ввечері на вул. Сумській у Харкові сталася аварія. За попередньою інформацією, позашляховик Lexus в'їхав у натовп людей, 5 людей загинули.

Прокуратура області затвердила підозру 20-річній харків'янці Олені Зайцевій за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель 6 людей (ч. 3 ст. 286 КК України).

20 жовтня суд визначив запобіжний захід Зайцевій, яка влаштувала ДТП у Харкові, у вигляді утримання під вартою на 60 діб без права внесення застави.

6 листопада було оголошено про підозру за ч.3 ст. 286 водієві Volkswagen Touareg Геннадію Дронову. За словами адвоката Г.Дронова Сергія Перепелиці, вручення підозри відбулось у лікарні, де його підзахисний перебуває на стаціонарному лікуванні.

8 листопада суддя Київського райсуду Харкова визначив запобіжний захід Г.Дронову у вигляді утримання під вартою без можливості внесення застави.

13 грудня Київський райсуд Харкова продовжив запобіжний захід обом підозрюваним до 10 лютого включно. Суд також зобов'язав слідчого забезпечити медобстеження Г.Дронова. Затриманий відмовився оскаржувати рішення суду.

Топ коментарі
+17
і що буде справедливий вирок суду?!
нема в мене віри на це! Расследование дела о смертельном ДТП в Харькове завершено, - адвокат Перепелица - Цензор.НЕТ 2599
показати весь коментар
31.01.2018 22:41 Відповісти
+15
Судьи с прокурворами посовещались и решили что виноват Саакашвили
показати весь коментар
31.01.2018 22:54 Відповісти
+14
Битва кошельков.
показати весь коментар
31.01.2018 22:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Битва кошельков.
показати весь коментар
31.01.2018 22:28 Відповісти
Оsталоsь наградить, похоже.. Расследование дела о смертельном ДТП в Харькове завершено, - адвокат Перепелица - Цензор.НЕТ 183
показати весь коментар
31.01.2018 22:29 Відповісти
Это хорошо. Быстро и,надеюсь, качественно
показати весь коментар
31.01.2018 22:30 Відповісти
зайцеву нужно посадить на долго, поскольку если этого не случиться, её просто пришибут! Расследование дела о смертельном ДТП в Харькове завершено, - адвокат Перепелица - Цензор.НЕТ 9231
показати весь коментар
31.01.2018 22:36 Відповісти
Согласен. Но если её не посадят, она уедет поднимать ВВП в другой стране.
показати весь коментар
31.01.2018 22:37 Відповісти
Эта тварь будет жить на деньги папика. Но думается, что её таки пришибут! Расследование дела о смертельном ДТП в Харькове завершено, - адвокат Перепелица - Цензор.НЕТ 1148
показати весь коментар
31.01.2018 22:43 Відповісти
поднимать в нашей стране ей осталось разве что большой половой ***. а за поребриком походу и подымать уже не***чего.
показати весь коментар
01.02.2018 00:06 Відповісти
Если ее кто-то и пришибет,то такая же дура на дороге.
показати весь коментар
01.02.2018 10:49 Відповісти
Погибло 6 человек!!!
Ждём решения суда!
показати весь коментар
31.01.2018 22:36 Відповісти
Сейчас все зависит от судьи, которая выносит приговор. Главное, чтобы "зайчики" не набили ее кармашки.
показати весь коментар
31.01.2018 22:39 Відповісти
і що буде справедливий вирок суду?!
нема в мене віри на це! Расследование дела о смертельном ДТП в Харькове завершено, - адвокат Перепелица - Цензор.НЕТ 2599
показати весь коментар
31.01.2018 22:41 Відповісти
А у кого она есть? Ни у кого. Посмотрим....
показати весь коментар
31.01.2018 22:43 Відповісти
та отож) тут гужва попросив захисту в Австрії, політичного)), є з кого брати приклад! Расследование дела о смертельном ДТП в Харькове завершено, - адвокат Перепелица - Цензор.НЕТ 3956
показати весь коментар
31.01.2018 22:48 Відповісти
Усі такі "дисиденти" чомусь просяться до Австрії, Канади, Америки, і жодного, хто б просився, наприклад, до Північної Кореї або Сомалі.
показати весь коментар
31.01.2018 23:09 Відповісти
У кого то есть сомнения в завываниях зрадафилов, https://censor.net/user/364808
показати весь коментар
01.02.2018 10:58 Відповісти
Тюрьма будет для обоих.Срок будет зависеть от возмещения ущерба потерпевшим.Миллионов на 6 зелёных раскрутить будет разумным решением.
показати весь коментар
31.01.2018 22:42 Відповісти
За каждого убитого по миллиону? Запросто найдут такие деньги.
показати весь коментар
31.01.2018 22:45 Відповісти
Егорович возвращаешься в эпоху Ярослава Мудрого! К "Русской правде".
«Кто убьет человека, тому родственники убитого мстят за смерть смертью». В том случае, если у убитого не окажется мстителей, то с убийцы взыскиваются в казну деньги в следующих размерах: за голову боярина княжеского или гражданина именитого или приближенного к княжескому двору - 80 гривен, т.е. двойную виру; за княжеского отрока, повара, конюха, купца и др., т.е. за всякого свободного человека (варяжского племени) или славянина - 40 гривен, т.е. одну виру; а за убиение жены - 20 гривен, т.е. полвиры; за убийство сельского старосты, ремесленника и за кормилицу - 12 гривен; за простого холопа боярского и людского - 5 гривен и, наконец, за раба - 6 гривен, и верх того в казну 12 гривен дани или пени. При этом следует заметить, что 1 гривна в то время ценилась очень высоко, так, за 1 гривну можно было купить 20 баранов или одного рабочего вола. Расследование дела о смертельном ДТП в Харькове завершено, - адвокат Перепелица - Цензор.НЕТ 6747
показати весь коментар
31.01.2018 22:59 Відповісти
Губу раскатал. Тариф 5000у.е в зубы потерпевшим и 20000у.е судьям за каждого убитого. и иди на волю с чистой совестью. Если потерпевшие упираются, то еще договариваешься с начальником тюрьмы и оформляют типо сидишь на самом деле переезжаешь в другой город лет на 5 чтобы тебя никто не узнал.
показати весь коментар
31.01.2018 22:59 Відповісти
Судьи с прокурворами посовещались и решили что виноват Саакашвили
показати весь коментар
31.01.2018 22:54 Відповісти
Расследование дела о смертельном ДТП в Харькове завершено, - адвокат Перепелица - Цензор.НЕТ 7026
показати весь коментар
31.01.2018 23:06 Відповісти
Обменять Зайчиху на наших пленных. Пускай ее папаша договаривается с боевиками.
показати весь коментар
31.01.2018 22:56 Відповісти
Cлавяне недораса
показати весь коментар
31.01.2018 23:12 Відповісти
зайку не бросила хозяйка, на свободе будет зайка.
показати весь коментар
31.01.2018 23:14 Відповісти
А мы ждем решения Суда Божего в этом вопросе, в него я больше верю, чем в харьковские суды.
показати весь коментар
31.01.2018 23:23 Відповісти
Давай надєйся, такі дебіли владі потрібні Розслідування справи про смертельну ДТП у Харкові завершено, - адвокат Перепелиця - Цензор.НЕТ 7190
показати весь коментар
01.02.2018 09:28 Відповісти
ты паскуда перед тем как кому то писать про дебилов, подумай, я человек добрый, но могу и достать.
показати весь коментар
15.02.2018 09:47 Відповісти
Ти що справді, лайно мокшанське піздливе, мені погрожувати надумало?
Ну давай зустрінемося, подивимося як ти мене даставать будеш!
показати весь коментар
15.02.2018 10:06 Відповісти
давай зустрінемося, я тобі , лайну, дуже швидко і зрозуміло поясню, хто ти і де знаходишся. а твої смайлики дуже схоже що ти гівно, яке ще до школи ходить.
показати весь коментар
15.02.2018 10:13 Відповісти
О 17:00 на Майдані, буду чекати
показати весь коментар
15.02.2018 14:00 Відповісти
я живу в Харькове, я не ********, ты если на майдане, то поддерживаешь мои инициативы, так почему ты тогда против меня?
показати весь коментар
15.02.2018 15:03 Відповісти
Ааааа, ну так би одразу і сказав, що ти православне бидло хряківського розливу

Може мені ще хто із ЛДНР напише, а то якось скучно мені без вашого мнєнія
показати весь коментар
15.02.2018 15:45 Відповісти
В отношении харьковской автошколы, где обучалась Зайцева, устроившая масштабное ДТП, начата служебная проверка, )))))
ищут пожарники , ищет милиция...ищут-никак не найдут))))крайнего)))- а ещё Техосмотр..диллеров автосалона..парикмахера...массажиста и тго, кто её в ту ночь недотрахал!!!
показати весь коментар
01.02.2018 01:44 Відповісти
Ту "школу" проверять нечего, ее закрывать надо за профнепрегодностью.
показати весь коментар
01.02.2018 06:54 Відповісти
Держава не отримує користі від даних про ДТП і не дозволяє отримати її іншим (дослідникам, громадським організаціям, муніципалітетам та ін.)

Правильний збір і аналіз даних про ДТП дозволить проводити "тонке налаштування" міста для безпеки і комфорту його мешканців. Хороші дані покажуть проблемні точки та визначать причини аварій. А відповідні служби зможуть їх усунути.


На жаль, зараз поліція не збирає детальної інформації про ДТП.

Про це йдется в http://euinfocenter.rada.gov.ua/uploads/documents/29065.pdf аналітичній записці Віктора Загреби: (http://euinfocenter.rada.gov.ua/uploads/documents/29065.pdf )
Поліцейські не записують координати ДТП, не деталізують інформацію про тип ДТП. Фіксують «зіткнення». Але також важливо розуміти тип/сценарій зіткнення (фронтальне, бічне, заднє, під кутом). Це стосується також інших типів ДТП (наїзд на пішохода; наприклад, США мають 12 підкатегорій). Не збирають інформацію про користування чи некористування пасками безпеки серед учасників ДТП та про спрацювання подушок безпеки. Не вносять інформацію про офіційно чинний ліміт швидкості на ділянці, де сталося кожне ДТП. Не записують інформацію про розміщення кожної потерпілої особи в транспортному засобі. Обсяг інформації, який збирають на місці ДТП, суттєво відстає від стандартів Європейського Союзу.

Наявні поліцейські дані про ДТП неповні, їх неможливо аналізувати. Але навіть ці дані не публікують у відкритому доступі: їх можна отримати, лише надіславши відповідний запит.
Поліція публікує так звані http://patrol.police.gov.ua/wp-content/uploads/2017/12/DTP-11-2017.xls "зведені дані" , які ні про що не свідчать.

"Статистичний аналіз, який публікується, дуже поверхневий і малоінформативний (порівняння кожного показника з минулим періодом)... Органи місцевого самоврядування і державної влади не мають доступу до інформації про стан справ з безпекою руху на своїй території", ‒ пише Загреба.
Тому виникають сумніви, чи взагалі державні установи користуються цими даними для вироблення своїх рішень.
показати весь коментар
01.02.2018 03:21 Відповісти
Надо менять уголовный кодекс.Наказания за приступления должны сумироватся.Убила 6 человек,получи 20 лет за каждого.
показати весь коментар
01.02.2018 06:05 Відповісти
Правда менты будут против,желающих взять на себя чужое не найдут и как следствие "раскрываемость"упадёт.
показати весь коментар
01.02.2018 06:07 Відповісти
максимум, что ей могут дать - 8 лет.
реально дадут 3, с отсрочкой исполнения.
показати весь коментар
01.02.2018 12:01 Відповісти
зайчих не увіноват? так прішоль і сказаль: "папа я неувіноувєн!"
показати весь коментар
01.02.2018 08:05 Відповісти
Занятная истерика у товаришЧей...почти как в том анекдоте про вышку мобильной связи....

В селе построили вышку сотовой связи. Через месяц население подало жалобу, что дескать головные боли, ухудшение самочувствия, бла-бла-бла. Ответ от директора был простым: Это все фигня. Вы только подумайте, что будет, когда мы ее включим
показати весь коментар
01.02.2018 09:03 Відповісти
Де та група підтримки зайки - ще не звільнили довбойобів? Розслідування справи про смертельну ДТП у Харкові завершено, - адвокат Перепелиця - Цензор.НЕТ 7019
показати весь коментар
01.02.2018 09:27 Відповісти
Вот какому-то судье повезет ее судить. Потом можно будет всю оставшуюся жизнь на Каймановых островах провести.
показати весь коментар
01.02.2018 13:01 Відповісти